Skocz do zawartości

"Ładne dziewczyny nie jeżdżą na nartach" ;)


eqiupe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie śliczni! Nie stać was na więcej? :) Trochę mi tu trąci "szowinistycznymi, mizoginicznymi dinozaurami" ...żeby nie powiedzieć mocniej - ale sami tu nie jesteście :)

Alez ja sie ciesze, ze tego nie musialam sama napisac:D Dziekuje pieknie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio siedząc w barze na stoku .... usłyszałem zdanie " ... Ładne dziewczyny nie jeżdżą na nartach ..." i co wy na to? ;)

Tak mógł powiedzieć jedynie jakiś niespełniony (nie tylko narciarsko) życiowy frustrat, albo zwyczajnie... niedowidzący kolo ;-)

Powtórzę się - ale lubię tę miękkość, kocie ruchy itp. ...i tęsknie za dawnymi ciuchami, bliżej ciała :)

Oj tak Gajowy, oj tak. Ja też :-))) Zdravim :-)

Użytkownik o.tisk edytował ten post 03 marzec 2011 - 10:21 dopisek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sprowokuję! Ostatnio siedząc w barze na stoku .... usłyszałem zdanie " ... Ładne dziewczyny nie jeżdżą na nartach ..." i co wy na to? ;) W załączeniu filmik, który wszystkiemu zaprzecza ;) http://www.youtube.com/watch?v=rpOpGaIOL-k&feature=player_embedded#at=62

Ojjjj... zaprzecza. Jężdżą ładne, a co bardziej widzialne ;) gibkie dziewczyny. Daleko nie szukam : żona dobrze znana na wskroś ;). Ale jak się zaweźmie na stoku to... ino obserwuję z tyłu i podziwiam. Ot - iskrę bożą mają te nasze kobitki. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, jak tu ocenić jak wszędzie tylko kaski i gogle? :) Jeszcze kilka lat temu królowały czapki i okulary przeciwsłoneczne, można było cokolwiek powiedzieć o narciarkach/narciarzach bez konieczności wchodzenia do knajpy. A teraz?

Wiele zalezy od rodzaju uprawianego narciarstwa: Dołączona grafika Dołączona grafika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My potwory zabieramy sie za narty w ramach desperacji, nikt nas nie chce , nikt nas nie kocha, to pozostają nam narty :) Pozdro Zośka

i z narażeniem życia zasuwamy w dół omijając jakieś wstrętne bramki w nadziei, że jak wdrapiemy się na pudło, to wreszcie ktoś zwróci na nas uwagę... :D :eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Według Marii Czubaszek: Nie ma brzydkich kobiet tylko po niektórych nie widać, że są ładne:)

Hehehe, Harpia cytujesz klasyka, a właściwie "klasyczkę" - Marię Czubaszek :) "Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać". PS. Jeżdżą, jeżdżą :) Pozdrawiam, Maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...