Skocz do zawartości

uvex x-ride classic vs. uvex x-ride oversize


martin TDM

Rekomendowane odpowiedzi

http://uvex.com.pl/i...&id_modelu=1671 http://uvex.com.pl/i...&id_modelu=1674 Pierwszy mozna kupic juz za ok 200 zl natomiast cena drugiego to koszt rzedu 350 zl; wedlug was warto dokladac 150 zl po to zeby miec: wyjmowalna wyjsciolke, zamykany system wentylacji, oraz wyjmowalne ochraniacze uszu??? bo w zasadzie tylko tym roznia sie te modele. Mierzylem wczoraj oba kaski i szczerze mowiac nie wiem jak w tym drugim mozna wyjmowac ochraniacze uszu. Aha i jeszcze jedno: interesuje mnie kolor czarny z tym ze w przypadku pierwszgo kasku jest to czarny metalic natomiast drugi to czarny mat. Wolalbym matowy osobiscie bo na metlicu strasznie widac tluste lapki itd ale to juz nie jest dla mnie tak istotne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten droższy model z wyjmowaną wyściółką, regulacja wentylacji i wyjmowanymi nausznikami od dobrych kilku lat. Kojarzę też tańszą wersję ze sklepów - z daleka wyglądają prawie tak samo Wyciągana wyściółka bardzo jest fajna bo można ją wyprać (jeżdżę bez kominiarki bo kask jest dla mnie bardzo ciepły i po dwóch-trzech dniach warto ją przeprać bo trochę "czuć" a po jeździe można ją szybko wysuszyć). Regulacja wentylacji też jest ok ale to raczej rzadko używam (jeżdżę z non stop otwartą). Co do wyjmowanych nauszników to jest to niepotrzebny bajer (IMHO) - nie wyobrażam sobie jazdę w kasku bez nich. Kask polecam - jest dość lekki i jak dla mnie megawygodny. Warto dopłacić za wyciąganą wyściółkę (chyba że ktoś się w ogóle nie poci) - teraz kasku bez tego bym nie kupił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...