Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Narty EMPORIO ARMANI EA 7 ? co to jest?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kkarus

kkarus

Nowy użytkownik

• 3 postów
  • Na forum od: 12.2009
0

Napisano 22 luty 2011 - 23:45

Witam

Testowałem dzisiaj dwie narty, co było efektem poszukiwania używanej slalomki w rozsądnej cenie (od 8 lat instruktor PZN, starty w lokalnych amatorskich zawodac)
1 stockli laser world-cup sc -wziąłem bo nie było SL

2 EMPORIO ARMANI EA 7 - wziąłem z ciekawości , poza długością nie mogę znaleźć żadnych parametrów, mają wiązania i płytę VIST na płycie są podane dwie liczby 13 i 17
co kusi mnie do koncepcji podwójnego promienia skrętu, tak jak to jest w PROGRESORZE (taliowanie z przodu wyraźne, tył mniej)

na stocklu zjechałem raz bo miękki...

ten cały ARMANI mnie zaskoczył narta dynamiczna, twarda, można poczuć odciążenie przez odbicie!!!
zeszły sezon jeździłem na RC4 Progresor , zmieniłem na HEADa Speeda (lipa) i mam wrażenie że dzisiaj to było to...
RC4 world cup SL nie kupię bo tego wszędzie pełno

może ktoś coś wie o tej narcie od armaniego, będę wdzięczny za podpowiedź

#2 Assassin

Assassin

Użytkownik

• PipPip
  • 265 postów
  • Na forum od: 11.2010
63
  • Umiejętności: 1
  • Katowice

Napisano 23 luty 2011 - 00:47

Witam

Testowałem dzisiaj dwie narty, co było efektem poszukiwania używanej slalomki w rozsądnej cenie (od 8 lat instruktor PZN, starty w lokalnych amatorskich zawodac)
1 stockli laser world-cup sc -wziąłem bo nie było SL

2 EMPORIO ARMANI EA 7 - wziąłem z ciekawości , poza długością nie mogę znaleźć żadnych parametrów, mają wiązania i płytę VIST na płycie są podane dwie liczby 13 i 17
co kusi mnie do koncepcji podwójnego promienia skrętu, tak jak to jest w PROGRESORZE (taliowanie z przodu wyraźne, tył mniej)

na stocklu zjechałem raz bo miękki...

ten cały ARMANI mnie zaskoczył narta dynamiczna, twarda, można poczuć odciążenie przez odbicie!!!
zeszły sezon jeździłem na RC4 Progresor , zmieniłem na HEADa Speeda (lipa) i mam wrażenie że dzisiaj to było to...
RC4 world cup SL nie kupię bo tego wszędzie pełno

może ktoś coś wie o tej narcie od armaniego, będę wdzięczny za podpowiedź

Jeśli cena jest istotna, to zamiast używanych, na Twoim miejscu, poszukałnym nowych „slalomek” sprzed kilku sezonów - nie będą „wyklepane”. Natomiast narty, o które pytasz, to narty wyprodukowane przez firmę „VIST” i nie przypuszczam, by którykolwiek z pozostałych forumowiczów miał okazję na nich jeździć. Poniżej link do aukcji takich albo podobnych nart na e-bay:
http://global.ebay.c...0557579092/item

Jako instruktor PZN od 8 lat, startujący w lokalnych, amatorskich zawodach, na pewno potrafisz sam najlepiej ocenić, czy dane narty, „to jest to” - bez podpowiedzi. Jeśli więc tylko nie obawiasz się, że tym sprzętem „narobisz sobie obciachu” (ze względów dość oczywistych – pytając o nie w sposób, w jaki to uczyniłeś, jeszcze sobie nie narobiłeś, choć … może się mylę :D ) - kupuj!

#3 kkarus

kkarus

Nowy użytkownik

• 3 postów
  • Na forum od: 12.2009
0

Napisano 23 luty 2011 - 22:10

to są te narty z e-baya
toć napisałem, choć może nie dosłownie, że ta narta to jest to...
a pytałem bo miałem podejrzenie, że to stockl robił
dzisiaj znowu na nich pojeździłem i rewelacja

#4 MARIOWROC

MARIOWROC

Użytkownik

• PipPipPip
  • 303 postów
  • Na forum od: 11.2010
36
  • Wrocław

Napisano 02 marzec 2011 - 10:52

Kolega wczoraj wrocil z targow sa nowe oferty juz na sezon 2011/2012 zadzwon zapytaj wojtek 504180085

#5 keicam

keicam

Zakała forum

• PipPipPipPipPip
  • 2338 postów
  • Na forum od: 11.2009
1017
  • Kraków (okolice)

Napisano 02 marzec 2011 - 23:02

Vist- włoska legenda! narty topowe, ręczna robota, ascetyczna grafika i technologia i materiały High End. jeśli chodzi o pozycjonowanie na rynku można porównać z marką Volant. Wyżej niż Stockli itp. http://www.vist.it/e...cbb9b4037.ahtml