Skocz do zawartości

Mazury- trójbój nowczesny > Jachty / Kajaki / Rowery < 29.06 - 03.07.2011


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Te Szabir, bo Cię walnę pagajem w ten łysy łeb:) Jak Turbo mówi, że "zlecone" to zlecone, a nie "podobno zlecone"! Turbo poważny jest! jeszcze Cię zawstydzi... nie raz!

Turbo nie fikaj, bo wujek Szabir Cię tym razem takim czymś pomaluje, że szlifierką kątową do Świąt tego nie ogarniesz. --------------------------------------------------------------------- aaa i bym był zapomniał > Crazy bardzo nie lubi jak mu będziesz brzęczał w jednym łóżku i to jeszcze z takimi zabawkami :D

Użytkownik Szabir edytował ten post 23 luty 2011 - 20:33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo nie fikaj, bo wujek Szabir Cię tym razem takim czymś pomaluje, ze szlifierką kątową do Świąt tego nie ogarniesz. aaa i bym był zapomniał > Crazy bardzo nie lubi jak mu będziesz brzęczał w jednym łóżku i to jeszcze z takimi zabawkami :D

Szabir Ty mnie tu nie mieszaj ,nie jestem nekrofilem zebym spal w jednym lozku ze zwłokami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z nowymi możliwościami, które dla autora głównego posta pojawiły się od dzisiaj informuję, że wszystkie ważne aktualizowane informacje wraz z listą startową znajdują się od teraz w 1 poście wątku. Myślę, ze to rozwiązanie pomoże nowym ogarnąć to wszystko ( bez czytania setek postów niekiedy ) i szybko podjąć właściwą decyzję dzięki czytelnej informacji.

Użytkownik Szabir edytował ten post 23 luty 2011 - 23:12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Pytanie ważniejsze - do Mary:) oraz innych zamierzających nurkować. Czy znalazłaś (liście) jakąś bazę nurkową w okolicy? Ja mam swoje ABC, resztę bym pożyczał. Zakładam rSowę tez by się naciągło na introdiving - wiec on nawet pewnie i pełne ABC by chciał, a i nie wiem co Porterokabanosy mają swojego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swoje ABC, resztę bym pożyczał. Zakładam rSowę tez by się naciągło na introdiving - wiec on nawet pewnie i pełne ABC by chciał, a i nie wiem co Porterokabanosy mają swojego :)

Ty turbokabanosie nie przekręcaj naszych nick-ów bo będziesz jadł tylko mazurską kiszkę :mad: Wolny sprzęt porterątek, który posiadamy i możemy zabrać: 1 x podwójny neopran 5,5 w rozmiarze M 3 x ABC+automaty apex 100 Czyli dla 3 osób zabraknie: 3 jacketów, 2 pianek i oczywiście butli i balastów. Od 15 do 26 kwietnia nie piszemy - sprawdzamy stan stoków i dyskoteki po Dożynkach :cool: Co z Country Piknikiem Mrągowo 2011? Ogarniajcie się - to tylko łikęD :D, ale za to JAKI?

lepiej trzeba by pomyśleć o narciarskich Neptunaliach ;)

Ja 6 maja żegnam się z nartami na jakiś czas - artroskopia prawego :( Latem natomiast nasz spory, imprezowy strych i reszta stoi otworem dla skiforumowej braci ;) Może nie zawsze podczas obecność porterków, ale przynajmniej ktoś chaty popilnuje :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latem natomiast nasz spory, imprezowy strych i reszta stoi otworem dla skiforumowej braci. Może nie zawsze podczas obecność porterków, ale przynajmniej ktoś chaty popilnuje :cool:

Uważaj Porter, bo z pilnowania chaty i podlewania kwiatków, może się zrobić niezła rozpierducha wraz z sikaniem do doniczek :D Pzdr M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj Porter, bo z pilnowania chaty i podlewania kwiatków, może się zrobić niezła rozpierducha wraz z sikaniem do doniczek :D

Ty mnie nie strasz bo zacznę szkolić psa do pilnowania doniczek :P Cały czas poszukujemy kapitana do naszej dłubanki. W moich rejonach mało kto ma uprawnienia ;) Zastanawiam się czy ludziska wiedzą o tym wyjeździe? Skoro my usłyszeliśmy o „trójboju” podczas "Dożynek" to może się okazać, że tylko najbardziej wtajemniczeni wybrańcy o nim wiedzieli, a grono nowicjuszy (z nami włącznie) też nie zagląda do „wyjazdów latem” Wydaje mi się, że kilku fajnych ludzi, którzy by popłynęli tu brakuje. Może też nic nie wiedzą :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Okazało się, iż niestety nie ma tam w okolicy żadnej bazy nurkowej co jest w ogóle jakąś abstrakcją. Nie podejrzewałabym, że na Mazurach będzie problem z centrum nurkowym :P Krutyń ma podobno 2m głębokości w najgłębszym miejscu, a na jeziorze jest średnia przejrzystość =/ W Kosewie Górnym są położone 3 przepiękne jeziora, ale również i tam niestety nie ma możliwości wypożyczenia sprzętu do nurkowania.. Po kilku próbach znalezienia czegoś w tamtejszej okolicy, złożyłam propozycję współpracy nie jako osoba cywilna, która chce dać nura, lecz jako moje Stowarzyszenie, by wynegocjować atrakcyjną ofertę..ba! by w ogóle jakąś dostać! Wtedy chłopacy z Mazurskiego Centrum Nurkowego powiedzieli, że zorganizują nam sprzęt, lecz za organizację intro diving chcą 100zł/osobę + 150zł za to, że w ogóle przyjadą na miejsce. Stwierdzili, że nurkowanie w ich bazie nad jeziorem Mamry byłoby atrakcyjniejsze jeżeli chodzi o widoczność i bogactwo fauny i flory, lecz oczywiście wiązałoby się to z naszym przyjazdem do bazy koło Węgorzewa.. Wtedy płacilibyśmy tylko za wypożyczenie sprzętu, a kto by chciał spróbować nurkowania to musiałby rzucić stówką. To tyle w tym temacie :D Pozdrawiam świątecznie :)

Mnie tam rybka, Turbo elastyczny jest i sie dostosuje do gruppy:) Co do dojazdów zdaje się na rSowę - tradycyjnie już sadzam swoje cztery litery w jego dostawczaku i jadę... będe tam gdzie mnie zawiezie (opcjonalnie - pozwoli się zawieźć). co do "nienurkujących" - introdiving za stówkę to całkiem niezła cena. Taniej raczej nigdzie i tak nie znajdziecie. Co do nurkujących - egipska woda to pewnie nie będzie, ale może warto... chyba, że jednak mamy sie spedalić wszyscy na rowerach....:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam rybka, Turbo elastyczny jest i sie dostosuje do gruppy:) Co do dojazdów zdaje się na rSowę - tradycyjnie już sadzam swoje cztery litery w jego dostawczaku i jadę... będe tam gdzie mnie zawiezie (opcjonalnie - pozwoli się zawieźć). co do "nienurkujących" - introdiving za stówkę to całkiem niezła cena. Taniej raczej nigdzie i tak nie znajdziecie. Co do nurkujących - egipska woda to pewnie nie będzie, ale może warto... chyba, że jednak mamy sie spedalić wszyscy na rowerach....:D

i mnie też rybka .nigdy nie nurkowałem ( nie licząc parku pod biedronką ), więc jak znajdzie się sprzęt i chętni do oświecenia mnie to jestem ZA. pozdro he rsowa ps. zawiozę , zawiozę :) - rowerki to też super opcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was po wiosennym pobycie w Valmeinier, w którym niestety śniegu nie było :(. Proszę o informację jakie trzeba mieć uprawnienie do prowadzenia jednej z naszych dłubanek. Pomyślałem, że skoro brakuje kapitanów to może szybko zrobimy niezbędne papiery i będzie git. Tylko czy to musi być patent sternika jachtowego? Taki glejt można zdobyć do końca czerwca bez większych problemów :cool: IMG_0004.jpg .

Użytkownik Porter edytował ten post 27 kwiecień 2011 - 23:23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was po wiosennym pobycie w Valmeinier, w którym niestety śniegu nie było :(. Proszę o informację jakie trzeba mieć uprawnienie do prowadzenia jednej z naszych dłubanek. Pomyślałem, że skoro brakuje kapitanów to może szybko zrobimy niezbędne papiery i będzie git. Tylko czy to musi być patent sternika jachtowego? Taki glejt można zdobyć do końca czerwca bez większych problemów :cool: [ATTACH=CONFIG]19606[/ATTACH].

Dobra Dobra Porter, nie ściemniaj:) Po prostu uciekliście z trójmiasta po tym jak Turbo napisał do Porterowej że będzie w trójmieście 17go kwietnia, więc czym prędzej nie patrząc na warunki wsiedliście do waszego żłopiącego paliwko wagona i pognaliście do Francji nie patrząc czy śnieg czy bez śniegu:) ps. sternika nie zdążysz! z tego co pamietam teraz wymagaja do tego potwierdzonych 200 godzin wypływanych po wodach morskich:) ale na Mazury starczy Wam "Żeglarz Jachtowy" - jak się uprzesz i znajdziesz dobrą szkołę z kursami to w 2-3 tygodnie się z tym uwiniesz:) dla zachęty... dobra relacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spędzania wolnego czasu! co Wy na to: http://www.rp.pl/art...za_2500_zl.html
  • auto - w TV wolają, że trzeba na trzeźwo,
  • rower - a co! Zakazać, jeszcze zabrać prawo jazdy, kartę wożnicy, uprawnienia na drezynę itp!
  • narty - w TV wołają, polskie oszołomy w sejmie także, że zakazać i w ogółe nawet spojrzenia na piwko,
  • kajak - cały urok spływu kajakiem z chmielowym pomiędzy nogami - a jakże - zakazać!
  • łajba z żaglem - a co! nie ważne że flauta i że każdy w kamizelce, albo że na mazurach prócz sternika to jedyna rozrywka dla załogi - zakazać,
  • na rynku "w ogródku" piwnym - można wypić, 50cm dalej stojąc pod drugiej stronie ogródka, opierając się o jego ogrodzenie - już nie! Mandat bo to "teren publiczny",
i podobno nie jest to państwo totalitarne...

Użytkownik TurboDymoMan edytował ten post 06 maj 2011 - 13:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spędzania wolnego czasu! co Wy na to: http://www.rp.pl/art...za_2500_zl.html

  • auto - w TV wolają, że trzeba na trzeźwo,
  • rower - a co! Zakazać, jeszcze zabrać prawo jazdy, kartę wożnicy, uprawnienia na drezynę itp!
  • narty - w TV wołają, polskie oszołomy w sejmie także, że zakazać i w ogółe nawet spojrzenia na piwko,
  • kajak - cały urok spływu kajakiem z chmielowym pomiędzy nogami - a jakże - zakazać!
  • łajba z żaglem - a co! nie ważne że flauta i że każdy w kamizelce, albo że na mazurach prócz sternika to jedyna rozrywka dla załogi - zakazać,
  • na rynku "w ogródku" piwnym - można wypić, 50cm dalej stojąc pod drugiej stronie ogródka, opierając się o jego ogrodzenie - już nie! Mandat bo to "teren publiczny",
i podobno nie jest to państwo totalitarne...

nie ma szans, że będzie ktoś miał poniżej 0,5%. Wobec kontroli policji będzie trzeba im zgotować "wodny świat 2", albo udawać ryby - bo wiadomo że nas ryby to ryra :D a tak serio to jak spadną wpływy dudków o połowę to będą prosili się o powrót starych przepisów, bo gdzież tam polak bez piwka na urlopie się obędzie heh

Użytkownik Szabir edytował ten post 06 maj 2011 - 17:53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do "nienurkujących" - introdiving za stówkę to całkiem niezła cena. Taniej raczej nigdzie i tak nie znajdziecie. Co do nurkujących - egipska woda to pewnie nie będzie, ale może warto...

Może i cena dobra ale pozostaje jeszcze kwestia co chcesz osiągnąć robiąć nurkowanie intro w naszych ciemnych i zimnych wodach. Osoba biorąca udział w takim intro raczej nie zachęci się do czynnego uprawiania tego pięknego sportu jakim jest nurkowanie. Moim zdaniem nic ciekawego dla niej nie spotka w zielonych w tym już czasie naszych wodach. Jak na intro to zdecydowanie lepszy Egipt-tam jest gwarancja miłości od pierwszego wejrzenia do zwiedzania podwodnego świata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i cena dobra ale pozostaje jeszcze kwestia co chcesz osiągnąć robiąć nurkowanie intro w naszych ciemnych i zimnych wodach. Osoba biorąca udział w takim intro raczej nie zachęci się do czynnego uprawiania tego pięknego sportu jakim jest nurkowanie. Moim zdaniem nic ciekawego dla niej nie spotka w zielonych w tym już czasie naszych wodach. Jak na intro to zdecydowanie lepszy Egipt-tam jest gwarancja miłości od pierwszego wejrzenia do zwiedzania podwodnego świata.

1. Za tydzień napiszę (mam nadzieję), że mamy uprwnionego dowódcę dłubanki 2. Czyli na nurkowanie umawiamy się do Egiptu? Mam lepszy pomysł - poczytajcie o Albanii i zorganizujmy się na wspólny wyjazd do tego egzotycznego kraju. Wody podobno są super, a ludziska tylko marzą o tym by ich zacząć odwiedzać :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co tam jechać? :( Tragedia, zdziwaczenie, niedostosowanie do polskich gustów... spędzania wolnego czasu!

Chciałem się rozpisać pod tym Twoim postem i nawet to zrobiłem... ale skasowałem. Chyba jednak pozostawię bez komentarza. Pzdr Maarcel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...