Skocz do zawartości

Mazury- trójbój nowczesny > Jachty / Kajaki / Rowery < 29.06 - 03.07.2011


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

--------------------------- Witam, Wraz Napoleonem, zapraszam chętnych do przedwakacyjnej integracji na sportowo & rozrywkowo. Mam nadzieję, że będziemy się bawić jak zawsze przednie, do czego Was serdecznie namawiam :). Jest niestety ograniczona ilość miejsc do 50. W związku z faktem, że mamy czarter 4 dużych 8-mio osob. żaglówek i 3 mniejszych 6-cio osob Koszt 300 zł - w tym czarter/kajaki/4 noclegi łącznie/2 śniadania (+ możliwość wynajmu roweru górskiego ok. 25zł doba, + koszt np. przygotowania grilla/ogniska jak będziemy chcieli oraz innych atrakcji które mogą Wam do głowy jeszcze przyjść ) Zaliczka 150 zł płatna niezwłocznie do Szabira, gdyż do 25.02 musimy zapłacić zaliczki na czarter i spanie. ----------------------------------------------------------------- Plan zajęć Środa 29.06.11 godz. 16.00-17.00 Zbiórka w porcie w Wygrynach http://czarterjachtowmazury.eu/ ( przy zatopionym i z połamanym masztem żaglowcu Maarcela ;) ) Zaokrętowanie się na jachtach > wieczorek zapoznawczy w pobliskiej knajpie. Śpimy na jachcie. Czwartek 30.06.11 godz 09.00 Wypływamy i płyniemy w siną dal, zahaczając po drodze o liczne wodopoje ;) Przy napotkanej sympatycznej "mleczarni" robimy halt ! na nocleg i biesiad żeglarskich ciąg dalszy. Piątek 01.07.11 godz. 09.00 Wypływamy i płyniemy w siną dal ale tak, by wrócić do Wygryn koło 16.00-17.00 i zdać dłubanki. Później teleportujemy się do pobliskiej Krutyni ( ok 10 km - lasem bliżej) do naszej nowej bazy http://www.mazursyrenka.pl/ Sobota 02.07.11 godz. 09.00 Śniadanie godz. 08.00 - po nim wodowanie kajaków i wypływamy o 09.00 rzeką Krutynią w siną dal, odwiedzając po drodze liczne urocze wodopoje. Tam gdzie nam sił braknie, dzwonimy aby nas zabrali z kajakami do bazy. Wieczorem oczywiście grill i nudzenia się ciąg dalszy. Niedziela 03.07.11 godz. 09.00 Śniadanie godz. 08.30 - po nim na własne lub pożyczone rowery i zapylanie po okolicy np. do Mikołajek lub zajęcia dowolne wg uznania. P.S. 1) - Jak ktoś chce tak jak ja przyjechać wcześniej parę dni, to proszę dać znać załatwimy noclegi. 2)- W porcie jest parking i tam można zostawić auta ew. już w Krutyni zaraz, o ile nie będzie przeciwwskazań właścicieli. Szejk Ordak i Zuzayy mają busy, więc może się zlitują i zrobią po 2 kursy ( jak ich ładnie poprosicie ) a Wy w tym czasie będziecie mogli spożywać "mleko" w zgodzie z naturą i własnym sumieniem na pożytek lokalnej policji amen :) 3) - miło by było, gdyby pojawiły się wśród nas osoby z gitarą/ami, kobzą, perkusją harfą i okaryną :rolleyes: --------------------------------------------------------- wcześniej -we wtorek do przyjadą do Krutyni 1. marioo - przyjazd wtorek - rower swój (środa i niedziela) 2. marioowa Edyta - przyjazd wtorek - rower swój (środa i niedziela) 3. damek - przyjazd wtorek - rower swój (środa i niedziela) 4. Jola damkowa - przyjazd wtorek - rower swój (środa i niedziela ) 5. Luna - przyjazd wtorek - rower swoj (sroda i niedziela) 6. Wilga - przyjazd wtorek - rower wypozyczony (sroda i niedziela ) 7. Kulka - przyjazd wtorek - rower wypożyczony (środa i niedziela) 8 Kitek - Wrocław 9 Kitka - Wrocław --------------------------------------------------------------------- lista uczestników z podziałem na dłubanki : dłubanka nr 1 8" --------------- Napoleon - Lublin - ma uprawnienia * Napoleonowa - Lublin Maarcel - Łódź - nie ma uprawnień ale potrafi poprowadzić Mara - Bydgoszcz od Napoleona - Lublin od Napoleona - Lublin Ordak - Wawa WOLNE dłubanka nr 2 8" -------------- Piotr - Milanówek - ma uprawnienia Tymoka - Lublin - ma uprawnienia* Skandal - Wawa Nieprawda - Wawa Ania - Lublin/Częstochowa Zuzayy - Lubln siostra natasza - Lublin Agnieszka - Milanówek dłubanka nr 3 8" ------------- KrzysiekGP - Wawa - ma uprawnienia Scatman - Wawa Alex1 - Wawa Anka81 -Wawa Damek - Opole Damkowa - Opole alex2 - wawa Skandal/2- Wawa dłubanka nr 4 8" porter - t - 3 miasto - ma uprawnienia Porter - 3 miasto Porterowa - 3 miasto Relaks - 3 miasto Relaksowa - 3 miasto porter-t - 3 miasto Porter ł - Lódź Porter ł - Łódź dłubanka nr 5 6" -------------- Kitka - Wrocek - ma uprawnienia* Kitek - Wrocek - nie ma uprawnień ale potrafi poprowadzić Marioo - Wawa Mariowa - Wawa Fredowski- Berlin Krysia - Berlin dłubanka nr 6 6" ------------ Turbodymoman - Poznań - ma uprawnienia Turbinka - Poznań GrzegoSz -3 miasto GrzegoSz -3 miasto Balbina - Lublin Balbina/2 - Lublin dłubanka nr 7 6" ------------ Alig - Łódź -ma uprawnienia Kulka- 3 miasto - ma uprawniena* Luna - 3 miasto Wilga - Gdańsk niebieski Krzyś - 3 miasto "Tomasz" -------------------------------------------------- * ma papiery ale nie poprowadzi sam/a

Użytkownik Szabir edytował ten post 26 czerwiec 2011 - 15:03 aktualizacja wpłat i listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

( pogrubioną czcionką wyróżniono osoby, które opłaciły zaliczkę ) 1 - Szabir - Katowice 2 - Napoleon - Lublin 3 - Napoleonowa - Lublin 4 - Tymoka - Lublin 5 - Ania - Lublin/Częstochowa 6 - Zuzayy - Lubln 7 - siostra natasza - Lublin 8 - Piotr - Milanówek - ma uprawnienia 9 - Agnieszka - Milanówek 10 - Maarcel - Łódź - ma uprawnienia 11 - Mara - Bydgoszcz 12 - Skandal - Wawa 13 - Nieprawda - Wawa 14 - Skandal/2- Wawa 15 - Ordak - Wawa 16 - Kitka - Wrocek - ma uprawnienia 17 - Kitek - Wrocek 18 - KrzysiekGP - Wawa - ma uprawnienia 19 - KrzysiekGP/2 - Wawa 20- rezerwacja do wtorku - Lublin 21- rezerwacja do wtorku - Lublin 22 -pepex -3 miasto 23 -pepex/2 - 3 miasto 24 -pepex/3 - rezerwacja do wtorku 25 -pepex/4 - rezerwacja do wtorku 26 - ordak2- Wawa 27 - Anka81 -Wawa 28 - Alig - Sosnowiec - rezerwacja do wtorku - ma uprawnienia 29 - 30 - 31- 32 - ----------------------------------------------- potencjalnie zainteresowani Sowa Aga --------------------------------------------------- wstępnie zainteresowani przyjazdem wcześniej - niedziela/poniedziałek Szabir Katowice - zabieram rower i będę miał miejsca wolne w aucie z Katowic Kitka - Wrocek Kitek - Wrocek

Użytkownik Szabir edytował ten post 20 luty 2011 - 00:24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------- Witam, Wraz Napoleonem, zapraszam chętnych do przedwakacyjnej integracji na sportowo & rozrywkowo. Mam nadzieję, że będziemy się bawić jak zawsze przednie, do czego Was serdecznie namawiam :). Jest niestety ograniczona ilość miejsc do 32. W związku z faktem, że mamy czarter 4 dużych 8-mio osob. żaglówek, w pierwszej kolejności poszukujemy 1-2 osób z uprawnieniami i doświadczeniem do prowadzenia tego typu dłubanek. http://czarterjachto...y.eu/oferta.htm Zaliczka 150 zł płatna niezwłocznie do Szabira, gdyż do 25.02 musimy zapłacić zaliczki na czarter i spanie. .

To dzis sie juz patentow zeglarskich nie pozycza? Kiedys jeden starczyl na cala dzielnice:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzis sie juz patentow zeglarskich nie pozycza? Kiedys jeden starczyl na cala dzielnice:cool:

dzisiejsze są ze zdjęciem ;) Ps.Bedzie ciasno wam na takiej łodce. Pływać sie da ,ale spanie jest wygodne dla max 6 osób. Dla osmiu osób wygodnie by było na 10 osobowym MAXUSIE 33.

Użytkownik brelo edytował ten post 20 luty 2011 - 00:21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsze są ze zdjęciem ;) Ps.Bedzie ciasno wam na takiej łodce. Pływać sie da ,ale spanie jest wygodne dla max 6 osób. Dla osmiu osób wygodnie by było na 10 osobowym MAXUSIE 33.

Zakładamy, że standardowo 1 się zagubi, 1 będzie wisiał przez burtę i dokarmiał rybki całą noc, 1 będzie spał w innym jachcie, 1 w innej wsi, więc miejsca Ci u nas dostatek będzie :). Nie takie extrema się przeżywało jak np. Fredkowskiego, który kajakiem udawał U-47 :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładamy, że standardowo 1 się zagubi, 1 będzie wisiał przez burtę i dokarmiał rybki całą noc, 1 będzie spał w innym jachcie, 1 w innej wsi, więc miejsca Ci u nas dostatek będzie :). Nie takie extrema się przeżywało jak np. Fredkowskiego, który kajakiem udawał U-47 :D :D :D

Nie ma chyba rzeczy, której fredowski nie umiałby wykonać :)

Załączone miniatury

  • U-Boothavarie.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • a wiec jedzie Turbo !! (mam patent "RZEGLARZA"... wiec teoretycznie nawet titaniciem byle po wodach śródlądowych mogę pływać),
  • Agnieszka (samego mnie nie puści...),
  • no i kolega "Turbo" - taki jeden, grzeczny, alkoholik... Maciej go wołają!:D
nie zauwazyłem, ze 32 miejsca juz obsadzone:( Ale Szabir dla Turbo na pewno zrobi jakiś "additional" miejsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • a wiec jedzie Turbo !! (mam patent "RZEGLARZA"... wiec teoretycznie nawet titaniciem byle po wodach śródlądowych mogę pływać),
  • Agnieszka (samego mnie nie puści...),
  • no i kolega "Turbo" - taki jeden, grzeczny, alkoholik... Maciej go wołają!:D

Turbo nie przesadzaj z tym patentem. Burlaczyc bedom dziewczyny a dla nas miejsc na dlubance straczy - bezpiecznie i wygodnie bo i Marcel na burcie Noca zrobimy zmiane. Dziewczyny na poklad a my do Mikolajek!

Użytkownik fredowski edytował ten post 20 luty 2011 - 17:37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- ( pogrubioną czcionką wyróżniono osoby, które opłaciły zaliczkę ) 1 - Szabir - Katowice 2 - Napoleon - Lublin - ma uprawnienia * 3 - Napoleonowa - Lublin 4 - Tymoka - Lublin- ma uprawnienia* 5 - Ania - Lublin/Częstochowa 6 - Zuzayy - Lubln 7 - siostra natasza - Lublin 8 - Piotr - Milanówek - ma uprawnienia 9 - Agnieszka - Milanówek 10 - Maarcel - Łódź - 11 - Mara - Bydgoszcz 12 - Skandal - Wawa 13 - Nieprawda - Wawa 14 - Skandal/2- Wawa 15 - Ordak - Wawa 16 - Kitka - Wrocek - ma uprawnienia 17 - Kitek - Wrocek 18 - KrzysiekGP - Wawa - ma uprawnienia 19 - KrzysiekGP/2 - Wawa 20- rezerwacja do wtorku - Lublin 21- rezerwacja do wtorku - Lublin 22 -pepex -3 miasto 23 -pepex/2 - 3 miasto 24 -pepex/3 - 3 miasto 25 -pepex/4 - 3 miasto 26 - ordak2- Wawa 27 - Anka81 -Wawa 28 - Alig - Łódź- ma uprawnienia 29 - Fredowski - Berlin 30 - Krysia - Berlin 31- Marioo - Wawa 32 - Mariowa - Wawa ----------------------------------------------- Lista rezerwowa tylko Ci, którzy na 100% pojada gdy ktoś wypadnie Turbodymoman - ma uprawnienia Turbinka Maciej - od TDM-a Luna Kulka- ma uprawnienia --------------------------------------------------- wstępnie zainteresowani przyjazdem wcześniej - niedziela/poniedziałek Szabir Katowice - zabieram rower i będę miał miejsca wolne w aucie z Katowic Kitka - Wrocek Kitek - Wrocek --------------------------------------------------------------------- * uprawnienia są, lecz doświadczenie jest na tyle małe, że nie podejmie się prowadzenia samodzielnie takiej dłubanki

Użytkownik Szabir edytował ten post 21 luty 2011 - 08:36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, ja, ja! Uprawnienia mam, a od początku maja będę schodzić pod wodę przynajmniej 2x w tygodniu(tak trochę służbowo! :P), tak więc będę miała to wszystko 'na świeżo', będę wypływana etc. także chętnie z Wami ponurkuję :)

Łoki Doki:) To będziemy w kontakcie, a może i w gniazdku:) jakby to to lecimy tam w nocy z wtorku na środę, by w środę od rana po powiedzmy 15:00 gdzieś pod wodę zleźć... a wieczorem jechać tą dłubankę odebrać:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, ja, ja! Uprawnienia mam, a od początku maja będę schodzić pod wodę przynajmniej 2x w tygodniu(tak trochę służbowo! :P), tak więc będę miała to wszystko 'na świeżo', będę wypływana etc. także chętnie z Wami ponurkuję :)

Marta w piance, to musi być widok ;) M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

----------------------------------------------------------------------------------------- dzisiejsza aktualizacja = brak wpłat wobec powyższego, najprawdopodobniej jutro zrezygnujemy z 5 dłubanki, bo Ci co wpłacili i kontaktują się w sprawie zaliczek, zmieszczą się z powodzeniem 4 łódkach. ------------- proszę o wpłatę jałmużny tych, którzy jeszcze tego nie zrobili :) ( pogrubioną czcionką wyróżniono osoby, które opłaciły zaliczkę ) 1 - Szabir - Katowice 2 - Napoleon - Lublin - ma uprawnienia * 3 - Napoleonowa - Lublin 4 - Tymoka - Lublin- ma uprawnienia* 5 - Ania - Lublin/Częstochowa 6 - Zuzayy - Lubln 7 - siostra natasza - Lublin 8 - Piotr - Milanówek - ma uprawnienia 9 - Agnieszka - Milanówek 10 - Maarcel - Łódź - nie ma uprawnień ale potrafi poprowadzić 11 - Mara - Bydgoszcz 12 - Skandal - Wawa 13 - Nieprawda - Wawa 14 - Skandal/2- Wawa 15 - Ordak - Wawa 16 - Kitka - Wrocek - ma uprawnienia* 17 - Kitek - Wrocek - nie ma uprawnień ale potrafi poprowadzić 18 - od Napoleona - Lublin 19 - od Napoleona - Lublin 20 -pepex -3 miasto 21 -pepex/2 - 3 miasto 22 -pepex/3 - 3 miasto 23 -pepex/4 - 3 miasto 24 - Marioo - Wawa 25 - Mariowa - Wawa 26 - Alig - Łódź- ma uprawnienia 27 - Fredowski - Berlin - brak wpłaty ! - podobno zlecone 28 - Krysia - Berlin brak wpłaty ! - podobno zlecone 29 - Turbodymoman - Poznań-ma uprawnienia brak wpłaty ! - podobno zlecone 30 - Turbinka - Poznań brak wpłaty ! - podobno zlecone 31 - Maciej - od TDM-a brak wpłaty ! - podobno zlecone 32 - Luna - 3 miasto brak wpłaty ! - podobno zlecone 33 - Kulka- 3 miasto- ma uprawnienia brak wpłaty ! 34 - Wilga - Gdańsk brak wpłaty ! 35 - ordak2- Wawa brak wpłaty ! - w piątek wpłata podobno 36 - Anka81 -Wawa brak wpłaty ! 37 - KrzysiekGP - Wawa - ma uprawnienia brak wpłaty ! 38 - KrzysiekGP/2 - Wawa - brak wpłaty ! 39 WOLNE 40 WOLNE ----------------------------------------------- Lista rezerwowa tylko Ci, którzy na 100% pojada gdy ktoś wypadnie --------------------------------------------------- wstępnie zainteresowani przyjazdem wcześniej - niedziela/poniedziałek Szabir Katowice - zabieram rower i będę miał miejsca wolne w aucie z Katowic Kitka - Wrocek Kitek - Wrocek --------------------------------------------------------------------- * uprawnienia są, lecz doświadczenie jest na tyle małe, że nie podejmie się prowadzenia samodzielnie takiej dłubanki

Użytkownik Szabir edytował ten post 23 luty 2011 - 20:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...