Skocz do zawartości

Kouty z Wrocławia, sobota 29.01.2011 (powtórka z rozrywki)


tycoon

Rekomendowane odpowiedzi

Szansa się zwiększa i to w postępie geometrycznym, więc całkiem możliwe, że ludek ze skiforum rozhuśta w sobotę Koutami na całego :-) Zdravim :-) ps A może już czas zmienić tytuł tego tematu na " Sobotni najazd skiforum na Kouty " ? Wszak ani Onia, ani My nie przynależymy do - skądinąd - czadowego Wrocka ;-)))

Protestuję! Za blisko tam macie! Was się liczy, jako tubylców :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa się zwiększa i to w postępie geometrycznym, więc całkiem możliwe, że ludek ze skiforum rozhuśta w sobotę Koutami na całego :-)

o.tisku byłoby świetnie wreszcie się z Tobą zobaczyć :-)

A może już czas zmienić tytuł tego tematu na -> " Sobotni najazd skiforum na Kouty " ? Wszak ani Onia, ani My nie przynależymy do - skądinąd - czadowego Wrocka ;-)))

Ja bym jednak zostawił ten tytuł, aby się ludziom czytającym forum nie pomyliło... szczególnie, że jeszcze sporo ludzi nam brakuje na 2 samochody z Wrocka... Po za tym Onia założyła już odrębny wątek na wyjazd z Łodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie... Wrocław, Opole, Poznań i Łódź... Jak wszystko wypali... Łaczymy się z wątkami: http://www.skiforum....ead.php?t=35878 http://www.skiforum....ead.php?t=35900 Tiarea - info masz na PW... Lista wrocławska: 1. Tycoon 2. chemik 3. Wueres 4. Piotr4k 5. Jutq 6. Tiarea 7. ...

dajcie szczegóły w jednej z wiadomości skąd i o której wyjazd no i ile wam za paliwo około wyszło we wtorek , cobym mogła sie przygotować

Więc nasze wyjazdy wyglądają tak, że na dzień przed terminem mamy już ustaloną listę uczestników i wiemy kto w jakiej części Wrocławia będzie wsiadał… Przyporządkowujemy ludzi do aut tak, aby kierowcy mieli mniej więcej pod drodze do „swoich” pasażerów… Godziny odbiórki spod domu każdy ustala indywidualnie ze „swoim” kierowcą… Poszczególne auta spotykają się na wylocie z Wrocławia o określonej porze (w tym wypadku jest to stacja BP na wylocie na Bielany o 6:00)… Więc to kierowcy umawiają się tak ze „swoimi” pasażerami aby zdążyć w to miejsce na czas… Od reguły tej są oczywiście odstępstwa – np. gdy ktoś jedzie jednym autem, a jego narty drugim autem… Ale to już ustalamy indywidualnie… Koszty: paliwo do podziału ze „swoim” kierowcą i współpasażerami (do dogadania indywidualnie w składzie auta)… Na miejscu jeździmy w grupie, podgrupach lub indywidualnie jak kto woli… Zazwyczaj jeździmy do oporu i tylko od nas zależy kiedy ten opór nastąpi… Chodzi o zabawę, a nie przymus… Powrót na podobnych zasadach jak dojazd, ale w odwrotnej kolejności…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i ja chętnie podłącze się do tematu wspólnych wyjazdów. Z reguły jeżdżę sam lub z partnerką, a dysponuję sporym autem (kombi), zawsze dobrym humorem (przynajmniej na wyjeździe narciarskim ;)) oraz zdrowym rozsądkiem, więc byłoby mi niezmiernie miło poznać wesołą ekipę, a przy okazji przysłużyć się w ten, czy inny sposób ;) Póki co w sobotę wybieramy się na Małą Upę (Kouty - jak opisywał O.Tisk - są raczej dla wytrawnych narciarzy, a partnerka choć urokliwa, to narciarsko dopiero początkująca ;)) pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej zabawy :) a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy komplet... Proponuję podział na auta: I. Tycoonmobil: 1. Tycoon (kierowca) 2. Wueres 3. Jutq 4. Karjost Takie ułożenie ze względu na bliskość zamieszkania w stosunku do trasy przejadu (kolejnośc na liście to kolejność wsiadania)... II. Wóz Ratownictwa Chemicznego: 1. chemik (kierowca) 2. Arturoarturo 3. Piotr4k 4. Tiarea Jedyna niewiadomą jest miejsce, w którym Tiarea będzie wsiadać, ale to powinno sie wyjaśnić w najbliższych godzinach... Proponuję, aby uczestnicy powymieniali sie komórkami... Moja niestety jest bez roamingu i bez możliwości jego włączenia, więc za granicą nie działa... W kraju, jak najbardziej mogę kordynować wszystko telefonicznie - zainteresowani dostaną numer na priv... Warto też wziąść namiary na ekipy pozawrocławskie... Prosze aby pasażerowie poszczególnych aut ustalili ze "swoimi" kierowcami miejsce i czas spotkania... Warto też ustalić koszty paliwa, aby później nie było zdziwienia... Główna zbiórka na stacji BP na wylocie na Bielany o 6:00... UWAGA!!! W razie zgubienia się szukac na stoku takiego gościa: Dołączona grafika Mamy jeszcze półtorej dnia na ewentualne zmiany, więc jeśli ktos ma jakieś wątpliwości, wolne wnioski, zastrzeżenia itp. itd. to teraz, gdyż później będzie już za późno... PS Ustalony skład nie oznacza zamknięcia listy... Jeśli zgłoszą się jeszcze inne osoby to montujemy trzecie auto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że tak jak rozmawialiśmy wczoraj z chemikiem 9-ta osoba mogłaby się zmieścić do jednego z samochodów, a do drugiego wszystkie 9 kompletów nart... I dodatkowo również dlatego, że przecież Arturo także dysponuje samochodem - i to nawet na 5 pełnych miejsc (box na dachu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturku... wlewasz miód w moje serce :-) ps. taką miałem nadzieję, że swoim telefonem poruszę Twoje serce

Przesunąłem rodzinne narty na niedzielę,przecież też ma być ładna pogoda .

Spróbuję także z Opola wybrać się w sobotę na nartki. No w końcu zobaczę Arturo czy się postarzałeś i czy jesteś dalej piorunem na stoku Ale może także wyskoczę jutro - za kilka godzin się okaże czy przetrę Wam w piątek trasę pozdrowienia

Zenon ! Postarzałem się o 2 lata. Już nie jestem taki szybki jak kiedyś,ale ostatnio w Koutach mówili,że może dwóch było tak szybkich jak ja na stoku chi,chi.... Pozdrawiam i do zobaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już, kto się z kim zabiera? Jakiś harmonogram może? Ja chętnie ostatni będę, żeby dłużej pospać :D

Niestety tak se ne da... chyba że w samochodzie ;-) Plan jest taki, że najpierw zabieram Ciebie (5:25) potem Jutq z ND (5:35) a na końcu Karjost z Oporowa (5:45) Kurde... to o której ja będę musiał wstać??? :eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...