Skocz do zawartości

Dożynki 2011 / Valmeinier & Valloire & Val Thorens / 19.03.-25.03


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 423
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TDM ja juz Ci kiedys powiedzialem odp....l sie od mojej osoby..

Crazy, jak widzisz po ostatnim wątku Sese, czyścimy śmierdzącą atmosferę. Nie podobają mi się zacytowane Twoje słowa napisane na ogólnym. ( masz coś do niego napisz mu na pw) Zachowaj się z klasą, bo TDM jest jaki jest, ale nigdy w swoim swoistym poczuciu humoru nie posuwa się do takich odzywek. 3 mamy poziom panowie, bo jadą z nami Damy :). ------------------------------ a tak na marginesie oboje Was lubię i obiecuję, że na następnym wyjeździe umieszczę Was razem w łóżku małżeńskim, abyście sobie wyluzowali pernamętnie ośrodki luzu nawet, jeśli po wjściu z pokoju któryś z Was miałby wyglądać jak połączenie skręcanego mopa z defekujacym kangurem :D

Użytkownik Szabir edytował ten post 12 luty 2011 - 10:39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazy, jak widzisz po ostatnim wątku Sese, czyścimy śmierdzącą atmosferę. Nie podobają mi się zacytowane Twoje słowa napisane na ogólnym. ( masz coś do niego napisz mu na pw) Zachowaj się z klasą, bo TDM jest jaki jest, ale nigdy w swoim swoistym poczuciu humoru nie posuwa się do takich odzywek. 3 mamy poziom, bo jadą z nami Damy panowie :). ------------------------------ a tak na marginesie oboje Was lubię i obiecuje ze na następnym wyjeździe umieszczę Was razem w łóżku małżeńskim, abyście sobie wyluzowali ośrodki luzu :D

Jak będzie śnieg, taka ekipa jak ostatnio we Francji o nawet z Crazym mogę spać w łózku małżeńskim i niekoniecznie piętrowym! (o ile trzma ręcę i inne sprawy przy sobie w nocy...:) Po prosty między TDM a Crazym jest taki "klimat", którego pewnie bez "połówki nie rozbierzemy":) Musimy po męsku usiąść nad mlekiem, popatrzeć sobie głęboko w oczy, wysuszyć szkło i pewnie wtedy będzie dobrze:) :) :) :) Pozdrawiam Całą Ekipę - zazdroszczę jak cholera wyjazdu! Tym bardziej, że w Poznaniu chłodna wiosna! jedyny plus że można teraz pobiegać - po 2 miesiącach przerwy w treningach teraz TDM znowu śmiga po poznaniu wieczorową porą (wczoraj np tuż przed północą - jedyny "oszołom" biegnący chodnikiem na przedmieściach Poznania... bo normalni ludzie spijali piwko w pubach albo juz wracali "na bazę") :) dobra Panowie i Panie... sobotę czas zacząć! TDM idzie "wbić" się do wanny! Pozdrawiam

Użytkownik TurboDymoMan edytował ten post 12 luty 2011 - 10:38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

------------------------------------------------- z ostatniej chwili: Coralgol łyknął 4-kę, ma 2 miejsca wolne, kto pierwszy ten .. ( kontakt w sprawie miejsc z Szabirem ) aktualna lista: 1 Szabir - Katowice =8"Zuzobus 2 Ordak - Warszawa = 9"Ordakowóz 3 Bogdan100 - Olsztyn =9"Ordakowóz 4 Napoleon - Lublin =9Zuzobus 5 Napoleonowa - Lublin -8"Zuzobus 6 Millagros - Z Bajki = 9"ordakowóz 1 Zuzayy- Lublin =8"Zuzobus 2 Tymoka - Lublin =8"Zuzobus 3 Siostra Natasza - Lublin= 8"Zuzobus 4 Skandal - Warszawa =9"Ordakowóz 5 Nieprawda - Warszawa = 9"Ordakowóz 6 Ilusfilus - Kraków = 4"metalowóz 1 Darek C - Lublin = 8"Zuzobus 2 Lila C = Lublin = 8"Zuzobus 3 Jarosław Z - Lublin = brak informacji 4 Adam K. Warszawa = brak informacji 5 Agnieszka - Milanówek = 9" Ordakowóz brak 10 zł 6 Piotr K - Milanówek =9"Ordakowózbrak 10 zł 1 Sese - Wrocław = 3"sesolot 2 Heski - Wrocław = 3"sesolot 3 Wueres - Wrocław = 3"sesolot 4 faf500 - Skawina- 4 Zecharowóz 5 Zechar - Opole - 4" Zecharowóz 6 AndyCrx - Brzozów = 4'Zecharowóz 1 crazy74 - Gdynia = 4 crejzobus 2 Crazy74/2- Gdynia= 4" crejzobus 3 Scatman_wawa - Warszawa = 4"crejozbus 4 Tomassino - Warszawa= 4 crejzobus 5 N086 - Kostomłoty = 4"metalowóz 6 N0886/2 - kostomłoty = 4" metalowóz 1 Goja - Lębork -4" gojobus 2 radz!o-3city = 4"gojobus 3. Bodecznosc - Gdańsk = 4"Gojobus 4. Piem - Gdańsk = 4"gojobus 1 Dzierżb - Warszawa = brak informacji 2 Kitunia = Warszawa = brak informacji 3 bet- Kielce = 4"kitowóz 4 gintor - Białystok = 4"kitowóz 1. Porter - Gdynia = porterowóz 2. Porterowa - Gdynia = porterowóz 3. Niebieski Krzyś- Gdynia = porterowóz 4. Narvac4 - Tczew = porterowóz 1. Piotr A.- Gdynia = porterowóz 2. Gosia A -.Gdynia = porterowóz 3. Ewa A. - Gdynia = porterowóz 4. BBasia- Warszawa - porterowóz 1 Metaal - Lublin =4"Metalobus 1 Violek - Wrocław - 4" Zecharobus 2. SławekW - Warszawa = samolot 3. Event - Warszawa - 9" Ordakowóz 1 daro109f - Warszawa = 5" Darowóz 2 daro109f/2 Warszawa = 5" Darowóz 3 daro109f/3 Warszawa = 5" Darowóz 4 daro109/4 Warszawa = 5" Darowóz 1 ross - Siemianowice = 5" Rosowóz 2 ross/2 - Siemianowice = 5" Rosowóz 3 ross/3 - Siemianowice = 5" Rosowóz 4 ross/4 - Siemianowice = 5" Rosowóz 1 Coralgol - Poznań = 4 "Coralgobus 2 Coralgol/2 -Poznań = 4" Coralgobus 3 WOLNE - 874+39 4 WOLNE - 874+39 60 osób ------------------------- wolne ap. zostały już tylko 8-mki ----------------------------------- potencjalnie zainteresowani: 1 izabellla 2 maitri/2 3 DaveC 4 Tosia 5 Miszkolc 6 Miszkolc/2 7 Taddy --------------------------- transport: 2 miejsca u coralgola 3/4 miejsca u DaveC w kombi 2 miejsca u Taddy-iego

Użytkownik Szabir edytował ten post 12 luty 2011 - 15:56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby totalnie odciąć się od poprzedniej dyskusji propozycja z zupełnie innej beczki. Jak widać ruszamy z różnych zakątków Polski i pewnie nie wszyscy zdążą na podane w pierwszym poście punkty przejazdu konwoju. Nie zmienia to faktu, iż od Norymbergi znakomita większość z nas będzie jechać jedną i tą samą autostradą. Wobec powyższego propozycja by do tylnej szyby autek przykleić kartkę A4 z hasłem skiforum i ewentualnie nickami znajdujących się w danej dorożce osób. Myślę, że mogłoby to być przydatne na trasie, zwłaszcza jeśli ktoś będzie miał na pokładzie CB. Będzie prawie jak GUMBALL 3000 :) Co o tym myślicie?

Użytkownik sese edytował ten post 12 luty 2011 - 10:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby totalnie odciąć się od poprzedniej dyskusji propozycja z zupełnie innej beczki. Jak widać ruszamy z różnych zakątków Polski i pewnie nie wszyscy zdążą na podane w pierwszym poście punkty przejazdu konwoju. Nie zmienia to faktu, iż od Norymbergi znakomita większość z nas będzie jechać jedną i tą samą autostradą. Wobec powyższego propozycja by do tylnej szyby autek przykleić kartkę A4 z hasłem skiforum i ewentualnie nickami znajdujących się w danej dorożce osób. Myślę, że mogłoby to być przydatne na trasie, zwłaszcza jeśli ktoś będzie miał na pokładzie CB. Będzie prawie jak GUMBALL 3000 :) Co o tym myślicie?

Pomysł zacny, byle ta kartka była w polu pracy wycieraczki zawieszona, bo zazwyczaj usmarowane te tyły wszyscy mają jak diabli. Jeśli wyjedziemy zgodnie z planerem z 1 posta , to można w Schwabach zaraz za Nurmberg zaczekać na Mc Donaldzie (są tam tez na tym parkingu inne restauracje) na innych godzinkę, bo będziemy mieć zapas techniczno/czasowy, o ile nie będzie oczywiście żadnej awarii ( a nie będzie bo Maarcel nie jedzie :).). Będzie milej, weselej i bezpieczniej jechać w konwoju. ( tak zuzayy, to ten Twój Mc Donald od alternatora).

Użytkownik Szabir edytował ten post 12 luty 2011 - 11:04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dobry pomysł. Zresztą przed wyjazdem i tak dorożkarze pewnie wymienią się telefonami i wtedy smsowo się dogadamy. Załoga sesolota przewiduje też około godzinny postój w okolicach genewskiego lotniska by trochę pospottować. Autostrada przebiega praktycznie 50 m od pasa startowego. Wystarczy z niej zjechać około 400 m na mały parking tuż przy krawędzi pasa i mamy doskonały widok na ścieżkę podejścia. Jeśli ktoś też ma takiego świra na punkcie metalowych ptaków jak ja i Hesski to niech da znać - dam linka do map lotniska gdzie należy zjechać z autostrady i gdzie są najlepsze miejsca do spottowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając w styczniu z Francji przejeżdżaliśmy tam już w nocy. Ruch jest taki że praktycznie samoloty stoją w powietrzu w kolejce do lądowania. W nocy ciekawie to wyglądało.:)

Na to właśnie liczymy - z tego co udało mi się sprawdzić w necie to w ciągu godziny wykonują oni około 20-30 operacji lotniczych (startów i lądowań) Niespotykane jak na w gruncie małe lotnisko z jednym pasem startowym. Mam nadzieje, że lornetka i aparaty będą rozgrzane do czerwoności :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zacny, byle ta kartka była w polu pracy wycieraczki zawieszona, bo zazwyczaj usmarowane te tyły wszyscy mają jak diabli. Jeśli wyjedziemy zgodnie z planerem z 1 posta , to można w Schwabach zaraz za Nurmberg zaczekać na Mc Donaldzie (są tam tez na tym parkingu inne restauracje) na innych godzinkę, bo będziemy mieć zapas techniczno/czasowy, o ile nie będzie oczywiście żadnej awarii ( a nie będzie bo Maarcel nie jedzie :).). Będzie milej, weselej i bezpieczniej jechać w konwoju. ( tak zuzayy, to ten Twój Mc Donald od alternatora).

Jestem ZA:) A tak na marginesie, (bo za chwilę zaczną się wyjazdy na ferie i będzie chwilowy brak kontaktu z SF), może ustalmy miejsca zbiórek w każdym mieście precyzując dokładnie gdzie i o której godzinie ruszamy? Zawsze spóźnieni będą mogli w różne miejsca się wpasować:) (np JA:) ) Ok, podobno wszyscy są już poumawiani poza podobno Wawą, zatem wzywam:) mieszkańców tegoż smutnego miasta do odzewu na poniższy post. Gdzie Panowie i Panie się umawiamy i o której godzinie? Pytanie kto na Wrocław a kto na Katowice?? zgodnie z pierwszym postem? Tak czy inaczej wyjazd na katowicką zatem można się umówić na MacDonaldzie za centrum handlowym w Jankach? godz 16??

Użytkownik qaz edytował ten post 13 luty 2011 - 10:05 edytuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( tak zuzayy, to ten Twój Mc Donald od alternatora).

musimy tam zajechać koniecznie, bo mi partacze Niemcy nie założyli takiego plastiku pod maską, a u nas kosztuje on bagatela 5 stówek :mad: no chyba że poszukam gdzieś na jakimś szrocie :confused:

Po ostatnim budżetowym wyjeździe rano w niedziele, przed rSowy domem okazało się, że padł alternator w moim bolidzie i po powrocie do Poznania wymiana - 1.200zł psu w d..ę:(

Turbo ty się ciesz że 1200 zł a nie 600 euro - jak w moim przypadku ;):D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga sesolota przewiduje też około godzinny postój w okolicach genewskiego lotniska by trochę pospottować. Autostrada przebiega praktycznie 50 m od pasa startowego. Wystarczy z niej zjechać około 400 m na mały parking tuż przy krawędzi pasa i mamy doskonały widok na ścieżkę podejścia. Jeśli ktoś też ma takiego świra na punkcie metalowych ptaków jak ja i Hesski to niech da znać - dam linka do map lotniska gdzie należy zjechać z autostrady i gdzie są najlepsze miejsca do spottowania.

Ooo, i tu wchodzę ja, cały na biało!:) Uwielbiam awiacje w każdej postaci, spotting też!! Ale ja nie o tym w tym poście: otóż ja na to lotnisko przylecę... Sprawdziłem wszelkie możliwe transfery i jedyny sensowny to mocno upierdliwy kolejowy. nieśmiało pytam zatem, czy znalazłaby się może jakaś załoga, która miałaby możliwowści (i zechciałaby) mnie z tegoż lotniska zgarnąć? Mam świadomość, że to by ograniczyło komfort podróży na ten ostatni odcinek, ale jak ja się pięknie potrafię odwdzięczyć!!:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: Tak. No ja przecież jestem także, bardzo proszę, można złożyć zamówienie:D Alternatywnie, można by spróbować porozumieć się z http://www.fundacjan...l/odblaski.html ****** A przede wszystkim, witam bardzo serdecznie.

Więc wracając do tematów przyjemniejszych,CO ROBIMY Z OZNACZENIAMI?? Możemy zamówić logo: 1.odblaskowe na kask 2.opaskę odblaskową na rękę/chcemy zakładać?/ 3.i inne wg cytowanego adresu www.fundacja. . .. .. Kto jest na tak i jaki odblask wybierasz? 1.Tymoka/logo na kask/ 2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wracając do tematów przyjemniejszych,CO ROBIMY Z OZNACZENIAMI?? Możemy zamówić logo: 1.odblaskowe na kask 2.opaskę odblaskową na rękę/chcemy zakładać?/ 3.i inne wg cytowanego adresu www.fundacja. . .. .. Kto jest na tak i jaki odblask wybierasz? 1.Tymoka/logo na kask/ 2.

ach te Blondynki :) a w knajpie kto cię pozna Kasiu jak jesteś bez kasku :) ? oprócz mnie oczywiscie może last minute z Mikim???????? - chciałbym byc z wami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wracając do tematów przyjemniejszych,CO ROBIMY Z OZNACZENIAMI?? Możemy zamówić logo: 1.odblaskowe na kask 2.opaskę odblaskową na rękę/chcemy zakładać?/ 3.i inne wg cytowanego adresu www.fundacja. . .. .. Kto jest na tak i jaki odblask wybierasz? 1.Tymoka/logo na kask/ 2.

1.Tymoka/logo na kask/ 2. Zuzayyy/logo na kask/ 3.

ach te Blondynki :) a w knajpie kto cię pozna Kasiu jak jesteś bez kasku :) ? oprócz mnie oczywiscie może last minute z Mikim???????? - chciałbym byc z wami

a w knajpie łatwo nas poznać, bo się najlepiej bawimy ;) a na last minute pewnie że wbijajcie !!!!

Użytkownik zuzayyy edytował ten post 12 luty 2011 - 20:45 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach te Blondynki :) a w knajpie kto cię pozna Kasiu jak jesteś bez kasku :) ? oprócz mnie oczywiscie może last minute z Mikim???????? - chciałbym byc z wami

rSowa - co jedziemy z nowu na narty Tranzitem? Pakować mam się już? ale tym razej jadę do szczecina PKP bo moja dorożka nie lubi twojego miasta odwiedzać....:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciliśmy z Walentynek. W związku z powyższym przepraszam wszystkie Panie, które niechcący mogłem urazić swoimi tekstami:rolleyes: Panów również. W końcu jesteśmy jedną skiforumową, kochającą się ekipą. Dzień zakochanych – pokłócimy się inną razą – co by nie było, że nie mówiłem. Jesteśmy fajni i już. Będziemy się bawić, nie kłócić :cool: A na serio to zostay tylko 34 dni do wyjazdu i chyba muszę się brać za suszenie tradycyjnych kabanosów:) Właśnie pakuję box-a. Mamy swoje kaszubskie stoki: Jest gdzia pośmigać :P http://www.wiezyca.pl/ :cool: I po co nam te Alpy skoro ceny są podobne - no może u nas trochę drożej:confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojo, nikt chyba nie watpi ze potrafisz wdrozyc nawet najbardziej nierealny show w zycie. Tylko nie wiem czemu nie chcesz wziac udzialu w takim wyjezdzie :(. A co do Portera, Twoje kabanosy uratowaly zycie nie jednemu z nas zagubionych :)

Wojo jest z pewnością niezastąpiony i szczerze żałuję ,że znowu nie wezmę udziału w jego show,bo nie jedzie/a ja już 2 razy NIE widziałam/:D:D: I chyba zacznę interesowac się kabanosami,skoro wokół nich kręci się tyle postów i tyle wdzięczności.Jesli Ewa pozwoli,a to równa babka, to poproszę Portera o lekcję ich suszenia,bo on chyba już zaczął to robić!!! Porterku -przez żołądek do serca co??/:D:D: Ale mnie również kupili tymi suchymi ,cienkimi kiełbaskami rok temu we Francji.:):):):):):) CO ROBIMY Z OZNACZENIAMI?? Możemy zamówić logo: 1.odblaskowe na kask 2.opaskę odblaskową na rękę/chcemy zakładać?/ 3.i inne wg cytowanego adresu www.fundacja. . .. .. Kto jest na tak i jaki odblask wybierasz? 1.Tymoka/logo na kask/ 2.Zuzayyy Zamówię je dla chetnych ,czekam do 20.02.2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO ROBIMY Z OZNACZENIAMI?? Możemy zamówić logo: 1.odblaskowe na kask 2.opaskę odblaskową na rękę/chcemy zakładać?/ 3.i inne wg cytowanego adresu www.fundacja. . .. .. Kto jest na tak i jaki odblask wybierasz? 1.Tymoka/logo na kask/ 2.Zuzayyy Zamówię je dla chetnych ,czekam do 20.02.2011

1.Tymoka/logo na kask/ 2.Zuzayyy 3.Crazy74 4. Kto jeszcze chętny to palec pod budkę, bo za minutkę - SAMOLOT SIĘ PALI..... SIA LA LA LA LA :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...