Skocz do zawartości

OSTRZEŻENIE przed forumowiczem Piotrem Ż - nick: NERA


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zasadnicze pytanie: czy poszkodowana zgłosiła fakt pobicia odpowiednim "organom ścigania". Miejsce bandyty bijącego kobiete jest przed sądem. I jeszcze piszecie że to nie był pierwszy raz- ja myślę że na pewno też nie drugi. Dziewczyna miała świadków, nawet jak sama nie chciała tego zgłaszać , należało ja do tego przekonać. Co da wyeliminowanie kogos z naszego forum- zniemi nick , maila i dalej bedzie grasował. Może wyrok troche by go ostudził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zastanawiam się tylko jak byś zareagował widząc dokładnie to co ja, a ja nie widziałem nawet całego zajścia, tylko jego opłakane skutki. Czy nadal trzymałbyś tak neutralne stanowisko...

Wiesz, argunet "co bys zrobił widząc to" nie jest solidną podstawą do podejmowania decyzji o wykluczeniu kogoś ze Skiforum... Nie byłem, nie widziałem, zdarzenie znam tylko z relacji świadków, "półświadków", "ćwierćświadków"... Podobnie jak 99% forumowiczów... Zatem my, niewidzący zdarzenia podchodzimy do tego chłodniej, mniej emocjonalnie, co jest całkowicie zrozumiałe... Kolega Janusz podejmuje kwestię, która już została napomknięta - czy zostały poinformowane jakiekolwiek "służby"? Przecież tam ucierpiała nie tylko kobieta, ale również dwóch mężczyzn... A nie był to pierwszy przypadek... Wstyd? Policja spisałaby protokół, sprawca być może dostałby jakiś mandat... Roztrząsanie sprawy na forum jest chyba bardziej wstydliwe dla osób, które ucierpiały... Przecież to zwykłe upublicznienie... I żeby nie było wątpliwości - opisywane zachowanie piętnujemy, ale od karania są inne organy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potępiam czyn Piotrka (Nera) !

I zaczął się sąd zaoczny nad czynami Piotra i jego zachowaniem ( niewybaczalnym ) Fakty - dopuścił się czynów karygodnych i trudnych do wybaczenia i usprawiedliwienia. Czym spowodowanych ? własnymi problemami z opanowaniem swojej agresji Bardzo ładnie i dosadnie napisal Adamek - potępia Czyn a nie samego Piotra ( może nie miał do końca świadomości popełnianego czynu ) Myślę, że człowiekowi zawsze trzeba dać szansę na rehabilitacje i poprawę I ja daję szansę Piotrkowi pod warunkiem rozpoczęcia konkretnej i specjalistycznej pracy nad opanowaniem swojej agresji. W przeciwnym razie po podobnym incydencie sam zawiadomię policję aby sprawa nabrała wymiarów prawnych i spotkała go zaslużona kara. Piotrek Nera wierzę w Ciebie, że poradzisz sobie i terapia przyniesie dobre skutki :) Zenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i włosy mi się jeżą na głowie. Takich świrów po prostu trzeba izolować i w realu i w świecie wirtualnym. W realu, to temat dla policji i psychiatrów, a na ski-forum wystarczy takiego po prostu ignorować. Swoją drogą, podziwiam osoby, które miały "przyjemność" być świadkami tych "odpałów", że nie zrobiły z wariatem porządku. Ja bym chyba nie zdzierżył widząc pobitą dziewczynę. Mam nadzieję, że ofiary doszły juz do równowagi fizycznej i psychicznej. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych forumowiczek i forumowiczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Nerkę już kilka lat. Jest to bardzo fajny gość w życiu codziennym. Niestety jego agresja wobec kobiet jest niewybaczalna. Kiedyś sam miałem z nim małe spięcie, ale między facetami to chyba jest do stolerowania. Potępiam go na całej linii. Jednak, jak kilka osób tu pisało, że to jest człowiek chory. Usunięcie go nic nie da. Może własnie powinien wręcz obowiązkowo zostać i poczytać opinie o swoim zachowaniu. Może ta lektura zmusi go do udania się do psychologa i do pracy nad sobą. Niestety to nie pierwszy raz. Już trudno chyba każdemu uwierzyć w to, że to się nie powtórzy. Szkoda że ten wątek nie powstał po pierwszym incydencie, może to by dało Nerce bodzieć do pracy nad sobą. PIOTRZE JEŚLI TO CZYTASZ TO TAK JAK NAPISAŁEM - WYCIĄGNIJ WNIOSKI I ZACZNIJ PRACĘ NAD SOBĄ

Użytkownik scatman_wawa edytował ten post 18 styczeń 2011 - 11:34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja zabiorę głos w tej dyskusji - nie wiem, czy do końca uprawniony - ponieważ nie było mnie na tym wyjeździe. Ale byłem na paru wcześniejszych, na których był też i Nera. Więc pozwolę sobie i ja na skomentowanie tej całej sytuacji. Sporo głosów tutaj wyraża mocne zdziwienie zaistniałą sytuacją, ale znaczna część osób wie, że takie sytuacje miały miejsce w przeszłości. I to wielokrotnie. Tylko były umiejętnie tuszowane, bądź też osoby poszkodowane nie chciały nagłaśniać podobnych temu przypadków. Tak działo się - zarówno - w stosunku do kobiet, jak i mężczyzn. Nie muszę dodawać, kto był inicjatorem takich sytuacji ... A czy powodem lub stymulatorem takiego zachowania był alkohol, czy inne używki pozostawię to już bez komentarza

Zechar, wiesz, że to już recydywa?

Recydywa jest po raz drugi, a to było po raz trzeci. Ci, co byli trzy lata temu w Nassfeld powinni jeszcze pamiętaćjego dlaczego chodziła non stop w ciemnych okularach inna, ówczesna towarzyszka

( może nie miał do końca świadomości popełnianego czynu )

Taaaa ... A w języku polityki nazywa się to "pomroczność jasna ". Bez tego pseudonaukowego bełkotu proszę ...

Niestety jego agresja wobec kobiet jest niewybaczalna

Podobnie jak z Tobą, Michale i inne chłopaki mieli wątliwą przyjemność tzw. "bezpośrednich" kontaktów z Nerą, co niekiedy skutkowało wyrzuceniem z busa i poszukiwaniu kwaterki ciemną nocą ... Ogólnie - ale to moje spostrzeżenie - wokoło Nery zaczęło już być dużo wolnego powietrza od dawna, ponieważ forumowy ludek sam, swoimi kanałami dowiadywał się tak, czy owak o tych zdarzeniach i sam wyciągał własne wnioski

Użytkownik o.tisk edytował ten post 19 styczeń 2011 - 09:40 na prośbę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotruś za posta i za cywilną odwagę rozpoczęcia tematu. Oczywiście popieram. Takie zachowania są karygodne i należy eliminować osoby, które nad sobą nie panują, a co za tym idzie są nieobliczalne. Sympatia nie ma tu nic do rzeczy... Zboczeńcy i inni złoczyńcy też są mili i sympatyczni - zwłaszcza dla swoich ofiar :eek: A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co świadczy o człowieku jeśli nie jego czyny, bo nie wiem w takim razie.

Tak tak świadczą o człowieku czyny ale jeżeli potępimy człowieka to nie ma on już żadnej szansy na naprawe tego co zrobił. Więc najlepiej wszystkich uzależnionych, chorych - zabić, nie dając im szansy na poprawę. Ja nie potępię człowieka ( bo musiałbym go już skreślić ) lecz jego postępowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zasadniczna różnica między uzależnionymi i chorymi, a tymi którzy dochodzą do rękoczynów. Poza tym Zechar gadasz troszkę od rzeczy albo czegoś się nawdychałeś i Ci się miesza - czyżby postępowanie człowieka było jakimś osobnym tworem, żyjącym wolnym życiem? Takim, co sobie jedzie na wyjazd, jak człowiek zostaje w domu :) Super! Jeśli tak, to faktycznie - potępmy samo postępowanie, bo sam człowiek jest wspaniały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas nadszedl i na mnie zeby zabrac glos. Odczekalem dobe zobaczyc co sie bedzie dzialo i SZLAG jasny mnie trafia jak widze ze odwiedzin na watku jest 2500 tys a osob ktore potepily takie zachowanie ok 40 .Spora grupa osob mnie zna i wie ze zawsze wale prosto z mostu Ludzie nie macie "cohones" zeby podpisac sie z imienia i nazwisaka (nika) ze takimu zachowiu My ludzie cywilizowani,kulturalni,majacy zasady w zyciu,narciarze mowimy stanowcze i bezapelacyjne NIE !!!! Tak jak bylo juz napisane ,wiekszosc z nas zna osobiscie Nere (kolega,znajomy,przyjaciel) fajny mily uczynny czlowiek ,ale dostal od nas juz szanse na poprawe swojego zachowania,po poprzednich incydentach nie bylo to upubliczniane poniewaz mial cos ze soba zrobic. Sytuacja sie powtorzyla i teraz niestety czas podjac stanowcze kroki w celu wyeliminowania takiej PATOLOGII . Zechciu jak czytam Twoje posty to wlos mi sie na glowie jezy. Dla dobra nas wszystkich a w szczegolnosci Nery dla Niego nie ma miejsca juz wsrod nas. WIELKI SZACUN dla tych ktorzy mieli odwage wpisac sie w tym watku ,nie potrzeba az tak wiele wystarczy napisac POTEPIAM i nie akceptuje takich zachowan wsrod braci narciarskiej. Teraz czekam na wszystkich innych ,ktorzy maja takie same zasady ,na ich wpisy i na ich cywilna odwage na napisanie posta. Nie badzcie mocni tylko w gebie ale tez w pisaniu. Niech ten watek bedzie takze przestroga dla innych ,ze MY wspolnota narciarska takich zachowan nie tolerujemy i z cala stanowczoscia bedziemy z tym walczyc,aby podobne sytuacje juz niegdy wsrod nas sie nie powtorzyly....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie ,które proponuje "sese' przyjęliśmy rok temu.Rozmawialiśmy z Piotrem ,chcieliśmy zrozumieć,wybaczyliśmy.Dziewczyna ,która"dostała" zniknęła z forum.Potraktowaliśmy zeszłoroczny "incydent" jako prywtna sprawę pomiędzy Nerą i "J". I przez rok nic się nie zmieniło.Piotrek nie zrobił NIC ,aby zapobiec kolejnej tego typu sytuacji. Dla ,nawet,jego dobra!!!! powinien zostać usunięty ze sf.Może TO zdopinguje go do pomocy samemu sobie. Hes Ski pisze -Ale bronię prawa do uczestniczenia w życiu forum, bo gdyby to co robimy w życiu prywatnym miało rzutować na zasadność uczestnictwa w forum to sądzę, że więcej osób należałoby stąd wypierniczyć. ALE ŻYCIE PRYWATNE PRZENOSI SIĘ NA WYJAZDY!!!!. Gdybyśmy tylko DYSKUTOWALI na forum to faktycznie co mnie obchodzi kogo i kto bije???Kto co ćpa i ile pije.Ale my jeździmy RAZEM i czasowo żyjemy razem. A że naszą dyskusję przeczytają nieliczni z całej masy sforumowiczów,więc z pewnością za chwilę Piotr znajdzie sobie nową ,nic nie wiedzącą grupę narciarzy ,którym zorganizuje wyjazd. I znowu sam przed sobą uzna ,że nic się nie stało i NIC nie należy ze sobą zrobić.

Zdecydowanie się pod tym podpisuję i dobrze, że taka inicjatywa wyszła! Wreszcie.... Nie można tolerowac ludzi, co krzywdzą słabszych od siebie ...właśnie takich "damskich bokserów" należy napiętnować, bo osoby które krzywdzą cierpią wcale nie wirtualnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zasadniczna różnica między uzależnionymi i chorymi, a tymi którzy dochodzą do rękoczynów. Super! Jeśli tak, to faktycznie - potępmy samo postępowanie, bo sam człowiek jest wspaniały.

Tak uważam, że człowiek w swojej naturze jest wspaniały - LECZ JEGO POSTĘPOWANIE wielokrotnie domaga się kary lub potępienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak uważam, że człowiek w swojej naturze jest wspaniały - LECZ JEGO POSTĘPOWANIE wielokrotnie domaga się kary lub potępienia.

Adwokat diabła się znalazł...Tylko coś mi Zenek na Keanu Reeves nie wyglądasz. Gdyby oskarżony chciał się bronić to by się sam odezwał!! Sprawa jest nieprzyjemna ale i czyn przecież haniebny!! Rossi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zechar, wygląda na to że się z powołaniem minąłeś. Ale nie o tym ten wątek więc szkoda prądu, żeby go rozwijać bo brzmi trochę jak rozdwojenie jaźni. Zaraz się dowiemy, że generalnie w życiu człowiek robi co innego, jego postępowanie jeszcze coś innego, a dusza (pytanie tylko czy cżłowieka czy postępowania) ma kompletnie inną wizję życia - olaboga ;P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...