Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#21 GraLo1

GraLo1

Nowy użytkownik

• 21 postów
  • Na forum od: 12.2010
1

Napisano 06 luty 2011 - 23:04

Dzisiaj z rana było podobno całkiem fajnie, zwłaszcza u góry, po 15 zaczął padać deszcz więc śnieg miękki, ale jest go koło metra więc spokojnie nie zniknie. Od środy ma być ochłodzenie więc powinno być dobrze, kolejek brak.

#22 danielt

danielt

Nowy użytkownik

• 26 postów
0
  • Umiejętności: 7
  • Sokołów Podlaski

Napisano 07 luty 2011 - 19:58

ok dzięki : )

#23 stoku

stoku

Nowy użytkownik

• 23 postów
  • Na forum od: 11.2008
0
  • Radom

Napisano 08 luty 2011 - 11:16

Z tego co widać na kamerkach to nie za wesoło.Śnieg mokry.
Ale może wypowie się ktoś,kto tam jeździ w tych dniach

#24 misfits

misfits

Nowy użytkownik

• 26 postów
  • Na forum od: 11.2007
0
  • Umiejętności: 5
  • Biłgoraj

Napisano 09 luty 2011 - 19:12

Witam, proszę osoby które są w Krynicy o informacje na temat warunków na Jaworzynie. Zastanawiam się czy nie skoczyć na weekend na dechy. Pozdrawiam

#25 consett0805

consett0805

Użytkownik

• PipPip
  • 170 postów
  • Na forum od: 01.2011
13
  • Grudziądz - Consett

Napisano 11 luty 2011 - 10:35

Właśnie wróciłem iiiii no właśnie i. No i szału nie było. Nie wiem jak na chwilę obecną, kamerki na ich stronie w dzień pokazują noc, więc brak odpowiednika. Na wczoraj czyli 10 luty pogoda piękna, ale brak śniegu:eek:
Ta pokrywa to "piasek" w moment zsuwa się a pod spodem lód. Od gdz 10-11 buduje się zastraszająca ilość muld. Z każdą godziną ich przybywa to na wszystkich trasach. Jest jeden wyjątek TRASA CZARNA zachowuję się od otwarcia do samego zamknięcia idealnie:) i tu można klasowo sobie pośmigać.
Niestety tegoroczny wypad do Krynicy było poskromieniem apatytu jak że spragnionego i wyczekiwanego niestety według mnie to jak lizanie lodów przez szybkę. Duża walka na stoku z muldami. To tyle

#26 misfits

misfits

Nowy użytkownik

• 26 postów
  • Na forum od: 11.2007
0
  • Biłgoraj

Napisano 11 luty 2011 - 18:51

Dziekuję za informacje. Chyba poczekam do wtorku i może uderzę do Muszyny. Załączam pozdrowienia

#27 pionek93

pionek93

Nowy użytkownik

• 16 postów
0
  • Śląsk

Napisano 12 luty 2011 - 20:13

Orientuje się ktoś jak długo trzeba czekać w kolejkach na wyciągi ?

#28 consett0805

consett0805

Użytkownik

• PipPip
  • 170 postów
13
  • Grudziądz - Consett

Napisano 13 luty 2011 - 03:24

Brak kolejek jedynie około 12 w południe kiedy to ruszają karnety 12-18gdz ale tylko wtedy 5-7min max w innych godzinach ruch płynny:D

#29 Pit3R

Pit3R

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 02.2011
0

Napisano 24 luty 2011 - 00:19

Witam,

Jestem studentem 2.roku studiów magisterskich i zbieram opinie ludzi pozytywnie zakręconych jazdą na nartach na temat Jaworzyny Krynickiej. Sam jezdze juz 10 lat i chetnie poznam wasze zdanie, gdyz wasze odpowiedzi pomogą mi w napisaniu pracy magisterskiej. Jeśli macie chwile czasu i ochote na podzielenie się własną opinią na temat Jaworzyny Krynickiej to zapraszam do uzupełnienia ankiety :

http://www.ankietka....5/atrakcyjnosc- jaworzyny-krynickiej-jako-osrodka-do-uprawiania-na rciarstwa-i-snowboardingu-w-polsce.html

Z gory wielkie dzieki

Użytkownik Pit3R edytował ten post 24 luty 2011 - 00:24

#30 Struś pędziwiatr

Struś pędziwiatr

Użytkownik

• Pip
  • 94 postów
  • Na forum od: 10.2010
12
  • Prawie z Gór

Napisano 20 sierpień 2011 - 19:31

GraL01 DZIĘKI będę śledzić temat. Proszę mi się nie dziwić to mój drugi sezon na nartach a niestety będę dysponował tylko 4 dniami stąd moja prośba, fajnie jak ja i nie tylko ja mogę co drugi dzień przeczytać że jest w dechę lub nie. Zawsze mogę wybrać i zmienić trasę na Szklarską np lub może Słowację jadę z północy kraju.

Drugi sezon na nartach i Ty od razu atakujesz Jaworzynę ? no facet powiem Tobie tak , czy warunki będą super czy też nie to podziwiam Twoją ambicję , ja jeżdżę na nartach około 30 lat i doprawdy jestem pod wielkim wrażeniem Twoich zapędów odnośnie wybrania wielkości stoku ..... moje gratulację , osobiście do nauki wybrałbym Słotwiny , Kluszkowce lub a może szczególnie Białkę !!!

Ps. Demolka to do Ciebie zapamiętaj , że nazwy miejscowości piszę się z dużej litery Ty .........

Właśnie wróciłem iiiii no właśnie i. No i szału nie było. Nie wiem jak na chwilę obecną, kamerki na ich stronie w dzień pokazują noc, więc brak odpowiednika. Na wczoraj czyli 10 luty pogoda piękna, ale brak śniegu
Ta pokrywa to "piasek" w moment zsuwa się a pod spodem lód. Od gdz 10-11 buduje się zastraszająca ilość muld. Z każdą godziną ich przybywa to na wszystkich trasach. Jest jeden wyjątek TRASA CZARNA zachowuję się od otwarcia do samego zamknięcia idealnie i tu można klasowo sobie pośmigać.
Niestety tegoroczny wypad do Krynicy było poskromieniem apatytu jak że spragnionego i wyczekiwanego niestety według mnie to jak lizanie lodów przez szybkę. Duża walka na stoku z muldami. To tyle

Czarna trasa blablabla , kolego jakoś cały ten Twój post pasuje mi jak dupa żyrafy dla pingwina , ktoś kto ledwie zaczyna drugi sezon na nartach opisuje czarną trasę na Jaworzynie jakby był jej ekspertem ? wiesz co masz tupet chłopie ....wiesz co tak za 5-7 lat jak złapiesz poziom powiedzmy średio lub dobrze zaawansowanego narciarza to w tedy napisz coś o jeździe na Jaworzynie a teraz wybacz ale przestań się błaźnić .....

Użytkownik Struś pędziwiatr edytował ten post 20 sierpień 2011 - 19:39

errare humanum est :)

#31 gumis24

gumis24

Użytkownik

• Pip
  • 91 postów
7
  • Ruda Śląska

Napisano 20 sierpień 2011 - 21:30

twoja wypowiedz bardzo wiele wnosi do tematu, szczegolnie, ze jest on prawie sprzed 7 miesiecy...na tym forum jestem stosunkowo od niedawna, ale na innych forach takich ludzi nazywa sie archeologami.

#32 consett0805

consett0805

Użytkownik

• PipPip
  • 170 postów
13
  • Grudziądz - Consett

Napisano 29 sierpień 2011 - 21:28

Do strusia...
Nie rozumiem Twojego ataku? Co ma mój drugi sezon na deskach do jeżdżenia na Jaworzynie? Tak zdecydowałem się na jazdę na czarnej bo nie widziałem, przed sobą strachu i czy to były błyskawiczne zjazdy (a na pewno takie nie były i na pewno umiejętności 30letniego stażu nie mam) to nie leżałem na plecach. Twoją docinkę mam głęboko gdzieś, a aby Cię nie denerwować na Jaworzynie to nadchodzący sezon spędzę w Livingo i nikomu na pewno nie będzie przeszkadzać, że to będzie 3 sezon na deskach.

#33 anuśka

anuśka

Użytkownik

• PipPip
  • 122 postów
27
  • w-wa

Napisano 28 listopad 2011 - 16:06

Hej,
mam pytanie do osób bywających na Jaworzynie. W jakim czasie (oczywiście jeśli jest mróz) są w stanie naśnieżyć główny stok, aby uruchomić trasę? Czy raczej zaczynają naśnieżanie od głównej trasy, czy tych krótszych na górze? Jak to było w poprzednich latach?
Mam szanse wyrwania się na kilka dni w tygodniu 12-18 grudnia i zastanawiam się nad Jaworzyną. Czy jest szansa, żeby do tego czasu ruszyła czy raczej szukać czegoś innego? Jak sądzicie?

#34 shuger

shuger

Użytkownik

• PipPipPip
  • 396 postów
  • Na forum od: 04.2007
94
  • Kraków

Napisano 28 listopad 2011 - 17:09

Zwykle jako pierwsza ruszała trasa nr 2 lub 3 i orczyk ją obsługujący a następnie trasa nr 1 przy gondoli, co do czasu jaki jest potrzebny na otwarcie tych tras to zapewne co najmniej ok. 1 tygodnia mrozu i intensywnego naśnieżania 24h/dobę. Wszystko zależy od pogody, przy czym z aktualnych prognoz wynika że do 10.12 raczej tych koniecznych do naśnieżania mrozów nie widać... :(

Użytkownik shuger edytował ten post 28 listopad 2011 - 17:14

• anuśka podziękował za tę wiadomość

#35 anuśka

anuśka

Użytkownik

• PipPip
  • 122 postów
27
  • w-wa

Napisano 29 listopad 2011 - 12:13

Zwykle jako pierwsza ruszała trasa nr 2 lub 3 i orczyk ją obsługujący a następnie trasa nr 1 przy gondoli, co do czasu jaki jest potrzebny na otwarcie tych tras to zapewne co najmniej ok. 1 tygodnia mrozu i intensywnego naśnieżania 24h/dobę. Wszystko zależy od pogody, przy czym z aktualnych prognoz wynika że do 10.12 raczej tych koniecznych do naśnieżania mrozów nie widać... :(

Dzięki za info. No właśnie, też się obawiam, że Jaworzyna to duży znak zapytania w tym terminie. Szkoda, bo na 3-4-dniowy wypad byłaby OK :(
Poczekam jeszcze z decyzją do końca tygodnia, ale obawiam się, że skończy się na Białce (za którą nie przepadam) lub na Rusińskim.

#36 Ado

Ado

Użytkownik

• PipPip
  • 279 postów
  • Na forum od: 11.2006
76

Napisano 29 listopad 2011 - 13:44

Trasa nr 3 jest górną częścią trasy nr 1. Zwykle od orczyka przy trasie nr 3 zaczynają snieżenie. Potem zabierają się za górną część 2-ki. Myślę, że w tym roku przed 20 grudnia nie ma co planować wyjazdu do Krynicy :(. Mam też duże obawy o okres między świąteczny. Do tej pory najgorsze były święta 2003 r., kiedy to przed sylwestrem działał tylko orczyk nr 3 i było 50 minut stania. W innych latach było zdecydowanie lepiej.
  • anuśka podziękował za tę wiadomość

#37 anuśka

anuśka

Użytkownik

• PipPip
  • 122 postów
27
  • w-wa

Napisano 29 listopad 2011 - 15:35

Do tej pory najgorsze były święta 2003 r., kiedy to przed sylwestrem działał tylko orczyk nr 3 i było 50 minut stania. [/QUOTE]

To już lepiej iść na piwo na deptak :)

#38 GraLo1

GraLo1

Nowy użytkownik

• 21 postów
1

Napisano 08 grudzień 2011 - 08:10

Od 2 dni naśnieżają trasę nr 3, śniegu naturalnego jest góra 5 cm.

#39 tomal

tomal

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2839 postów
  • Na forum od: 08.2008
735
  • Umiejętności: 2
  • Bydgoszcz

Napisano 09 grudzień 2011 - 19:57

zaczyna to ładnie wyglądać

http://www.jaworzyna...cja/index.php5#

#40 m89

m89

Zabanowany!

• Pip
  • 67 postów
  • Na forum od: 12.2006
3
  • Umiejętności: 8
  • Kraków

Napisano 21 grudzień 2011 - 20:09

Wybieramy się w piątek ze znajomymi i mamy pytanie (ktokolwiek widział ktokolwiek wie) - czy jest szansa, że będzie otwarta trasa pod gondolą (cała czerwona)?
3 doliny 2011 - FILM

www.rideco.pl - jak tanio pojechać w Alpy?