Skocz do zawartości

salomon xwave sport 100


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszerzyłem moj sprzet narciarski o buty. Salomon xwave sport z flexem 100. Pytałem juz o to w innym temacie ale bez odzewu, wiec zakladam nowy... moj... wlasny... :P moze ktos cos napisze. Co myslicie o tych butach ? Pytam tylko o jego specyfikacje waszym zdaniem, bo na stopy pasuje bardzo dobrze :) Sa to podobno buty robione dla intersporu, z czym sie wiąże ponoć inny materiał z którego sa wykonane. Jak to wpływa na ich uzytkowanie i jakosc ? Pozdrawiam Rentall

Użytkownik Rentall edytował ten post 12 styczeń 2011 - 22:42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
witam, właśnie przed chwilą mierzyłem te buty http://esklep.inters...ve-sport-111190 Muszę przyznać, że były wygodne, zastosowałem się do większości porad w dziale jak wybierać buty i według mnie jest okej, tzn.: palec przy wyprostowanych nogach dotyka do przodu buta, przy nacisku na jezyki pięta się trochę cofa i mogę ruszać palcami, nic mnie nie gniecie i nie uwiera, od łydki w dół buty przylegają do nogi ale nic nie gniecie, pochodziłem z 10 minut po sklepie i było coraz lepiej i wygodniej jeżeli tak to mozna ująć, klamry podopinane na 3 ząbek i jest skorupa dopięta, nie musiałem jakoś z całej siły jej na ostatnią dziurę zapinać;). Tylko mam właśnie pytanie: co sądzicie o tych butach, czy ktoś w nich jeździł? wiem że nie jest to model katalogowy, czy ma to jakiś wpływ na jego dalsze uzytkowanie? Trochę zdziwiła mnie taka uszczelka gumowa na dziobach buta, nic takiego u siebie nie mam : czy ona nie bedzie odpadała? Mierzyłem flex 100 bo takiego szukam i przy naciskaniu na jezyki piszczelami buty te bardzo mało a w zasadzie wcale sie nie uginaja sa bardzo sztywne, w moich obecnych (flex 60) i w np. Nordica flex 100 które mierzyłem wczoraj w skiteamie na Karolkowej uginają się do przodu i to sporo. O co to chodzi? Jeżeli byłby w stanie mi ktoś pomóc i udzielić kilku rad czy wskazówek na co mogę jeszcze zwrócić uwagę dzisiaj do 17.00 to będę bardzo wdzięczny, ponieważ i buty i ich cena na tyle mi przypasowały że kazałem odłożyć dziś do 17, bo mam chęć je wziąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, tak to fakt uginały się buty które mierzyłem miały flex 100 ale były 28,5 a te salomony maja 27,5. czyli to że są niekatalogowe nie wpływa na ich jakość. ja nie muszę mieć katalogowych, jest mi to bez różnicy, tylko żeby to jakiś badziew niskobudżetowy nie był. Dobrze się w nich czułem, nic nie uwierało, nie musiałem klamer dobijać na ostatnie dziury a już było sztywno, połaziłem po sklepie i nie odczuwałem dyskomfortu, więc myślę że i tak się jeszcze ułożą. W porównaniu do moich obecnych kapci za dużych i z flexem 60 były zdecydowanie sztywniejsze i bardziej dopasowane, wręcz obawiam się jak to będzie na stoku czy dam radę w nich wogóle jeździć.

Użytkownik spiechu edytował ten post 22 luty 2011 - 13:39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...