Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotr_36

piotr_36

Nowy użytkownik

• 13 postów
  • Na forum od: 03.2010
2
  • Umiejętności: 6
  • Warszawa

Napisano 05 styczeń 2011 - 09:47

Witam
Planuję z rodzinką wypad na narty 06.01 jesteśmy z W-wy i tak się zastanawiam gdzie lepiej jechać do Kamieńska czy w okolice Kielc, z W-wy kilometrów podobna ilość, a może ktoś zna inne fajne miejsce w okolicy do 180km od W-wy proszę o radę dziękuje

#2 gwiecko

gwiecko

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 01.2011
0
  • Warszawa

Napisano 05 styczeń 2011 - 10:15

Witam
Planuję z rodzinką wypad na narty 06.01 jesteśmy z W-wy i tak się zastanawiam gdzie lepiej jechać do Kamieńska czy w okolice Kielc, z W-wy kilometrów podobna ilość, a może ktoś zna inne fajne miejsce w okolicy do 180km od W-wy proszę o radę dziękuje

W Kamieńsku nie byłem ale na forum można sporo poczytać na temat tego miejsca - w święta i weekendy odradzane ze względu na ogromne kolejki do kasy i wyciągów

Krajno dla rodziny jest OK - stok ma niskie nachylenie i jest długi...ale generalnie żeby fajnie pojeździć to jest zbyt płasko

Osobiście polecam Bałtów. 170km. Krótszy stok ale dobrze utrzymany, stosunkowo małe kolejki (do 5minut) choć z rozżewnieniem wspominam czasy gdy zjeżdżało się ze stoku prosto na wyciąg

#3 sikor

sikor

Użytkownik

• Pip
  • 58 postów
  • Na forum od: 01.2008
9
  • Umiejętności: 6
  • Iłża/warszawa

Napisano 05 styczeń 2011 - 21:29

Ja mam troszkę bliżej do Bałtowa niż do Krajna. Do tej pory zaglądałem czasem do Bałtowa, ale może w piątek sprawdzę jak sprawa wygląda w Krajnie. Jeśli chodzi o Bałtów to wychodzi masakrycznie drogo - jeden zjazd to 3zł, a w pół godzinki można zrobić ich spokojnie 10 (chyba że kolejki są duże), nie ma możliwości zakupienia karnetu czasowego, ani całodziennego. W sumie w Krajnie też jest dość drogo, ale może warto sprawdzić :)

#4 robertw

robertw

Góral świętokrzyski

• PipPipPip
  • 842 postów
  • Na forum od: 09.2010
279
  • Umiejętności: 3
  • Kielce

Napisano 05 styczeń 2011 - 22:06

http://www.skiforum....33159&noquote=1

Tu już trwa cala dyskusja, nie powielajmy wątków.