Skocz do zawartości

Jaki stół serwisowy?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chcemy zakupić stół serwisowy i teraz jest dylemat... przeglądam stoły na remsport.pl i jaki jest sens wydawania kilkanaście razy więcej pieniążków, żeby stół był szerszy? Raczej ma spełnić tylko zadanie do przymocowania imadeł. Czy jest ktoś w stanie wyszczególnić zalety tych droższych stołów oraz uzasadnić ich różnicę w cenie? Pozdrawiam, Wojtek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam waski (jednobelkowy) z mala poleczka na narzedzia i jest OK, tak to wyglada Dołączona grafika dawniej uzywalem go do roweru a teraz mam zamontowane imadla na stale, mysle ze najwazniejsze jest zeby byl solidny i stabilny, jak nie zamierzasz go wozic to dobrze zeby byl ciezki, masywny (moj taki jest, grube sztywne profile, konstrukcja ramowa). Wiekszosc narzedzi jednak trzymam na podlodze i to jest chyba jedyny mankament waskiego stolu, do zastosowania profesjonalnego to mysle ze szeroki bedzie zdecydowanie lepszy ze wzgledu wlasnie na miejsce na narzedzia, po prostu wieksza wygoda uzytkowania. Ten tutaj z remsport.pl Dołączona grafika to jak dla mnie to wyglada troche slabo, obawialby sie ze nie bedzie wystarczajaco sztywny i bedzie sie trzasl podczas pracy, no ale to tylko tak na oko. Konstrukcja nie jest ramowa tak jak w moim wiec przydaloby sie jakies stezenie - ale moze tylko fotka tego nie pokazuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie ze nie bedzie wystarczajaco sztywny i bedzie sie trzasl podczas pracy, no ale to tylko tak na oko. Konstrukcja nie jest ramowa tak jak w moim wiec przydaloby sie jakies stezenie - ale moze tylko fotka tego nie pokazuje.

masz rację -na pewno będzie niestabilny. po kilku ostrzeniach będzie sie kiwał w kierunku podłużnym... złacza srubowe w miejscu najwiekszych obciążen zginających to kiepski pomysł. Pomoże nieco dołożenie ukośnych poprzeczek łaczących nogi stołu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Zabieram się za kompletowanie stanowiska, a jako, że miejsca nie mam za dużo i na krzesłach nie jest wygodnie postanowiłem zakupić stolik serwisowy, składany. Koszt na allegro z przesyłką całe 67 PLN. Zaryzykowałem i zamówiłem, dam znać jak ze stabilnością jak przetestuję. Wygląda tak: vorel-73502.jpg

Załączone miniatury

  • 15302cd558794633a1509b78f1d772c1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się za kompletowanie stanowiska, a jako, że miejsca nie mam za dużo i na krzesłach nie jest wygodnie postanowiłem zakupić stolik serwisowy, składany. Koszt na allegro z przesyłką całe 67 PLN. Zaryzykowałem i zamówiłem, dam znać jak ze stabilnością jak przetestuję. Wygląda tak: [ATTACH=CONFIG]26967[/ATTACH]

zdecydowanie odradzam, chyba ze mozesz go przymocowac dodatkowo do czegos stabilnego. najwazniejsze dobre imadla. a stol najlepiej stolarski, nie zartuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam takich jak na załączonej fotce. ski-vice-comp.jpg Sprawdzają się od kilku lat doskonale i jeśli trzeba je gdzieś ze sobą zabrać to też nie zabierają dużo miejsca. Cenowo też (jak na takie imadła) w miarę przystępne. Można też dokupić do nich niewielkie przystawki zakładane na skrajne imadła służące do serwisowania biegówek. xc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam takich jak na załączonej fotce. [ATTACH=CONFIG]26969[/ATTACH] Sprawdzają się od kilku lat doskonale i jeśli trzeba je gdzieś ze sobą zabrać to też nie zabierają dużo miejsca. Cenowo też (jak na takie imadła) w miarę przystępne. Można też dokupić do nich niewielkie przystawki zakładane na skrajne imadła służące do serwisowania biegówek. [ATTACH=CONFIG]26971[/ATTACH]

Ja mam takie same, plus stare biurko ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tutaj z remsport.pl Dołączona grafika to jak dla mnie to wyglada troche slabo, obawialby sie ze nie bedzie wystarczajaco sztywny i bedzie sie trzasl podczas pracy, no ale to tylko tak na oko. Konstrukcja nie jest ramowa tak jak w moim wiec przydaloby sie jakies stezenie - ale moze tylko fotka tego nie pokazuje.

Dokładnie taki stosuję :) jest super i nie ma żadnych problemów. Kupiłem go tylko w Castoramie. Sprzedają to jako koziołki na rusztowanie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...