Skocz do zawartości

Atomic Hawx FS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Miał ktoś okazję jeździć w tym bucie?? a może słyszał o nim coś więcej niż można wyczytać na aukcjach allegro? jeżeli tak to bardzo bym prosił o jakąś opinię:) Jak patrzyłem na zdjęcia to wydawał mi się jakoś bardziej "wyprostowany" aniżeli inne hawx'y, ale może to tylko złudzenie. Będę wdzięczny za wszystkie opinie:) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nowe hawx 100, fajne buty, wygodne. klamer na orczyku nie trzeba odpinać, kilka godzin można spędzić w nich na stoku bez zmęczenia (nie tak jak niektórzy katują się w swoich imadłach) a te FS jak widzę to różnią się tylko kolorem. But wewnętrzny też jak widzę sidas, fleks ten sam. 50 zł różnicy i masz sprawdzonego hawx 100 z sezonu 2009/2010 po co kombinować, chyba że ci miodowy kolorek leży:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam Hawx Fs i jak dla mnie rewelacja.

Dzięki wielkie za odpowiedz:) na wyjazd na narty będę mógł sobie pozwolić dopiero w lutym, dlatego jeszcze sie na żadne buty nie zdecydowałem, ale skoro piszesz że są wygodne to chyba się na nie zdecyduje:) Jaki styl jazdy preferujesz? gdzieś przeczytałem że to są "niby" buty do free style'u, ale myślę że normalnie też się da na nich jeździć, co powiesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak proponował pomierzyć zanim się zdecydujesz na podstawie pojedynczej opinii. Już kiedyś pisałem, że akurat dla moich stóp buty Atomica są koszmarnie niewygodne. Buty musisz dobrać pod swoje stopy, a nie "ok, biorę, bo ktoś pisał, że wygodne". Pozdrawiam edit: literówka

Użytkownik czarnes edytował ten post 26 grudzień 2010 - 13:01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak proponował pomierzyć zanim się zdecydujesz na podstawie pojedynczej opinii. Już kiedyś pisałem, że akurat dla moich stóp buty Atomica są koszmarnie niewygodne. Buty musisz dobrać pod swoje stopy, a nie "ok, biorę, bo ktoś pisał, że wygodne". Pozdrawiam

wiem wiem że najpierw trzeba mierzyć:) mierzyłem już własnie hawxy i od 80 do 120 i wszystkie miałem bardzo wygodne więc myślę że te FS nie powinny być złe, dostęp do nich mam jedynie na allegro... nigdzie w okolicach Katowic ich nie spotkałem więc będę musiał zaryzykować i liczyć na to że będą tak samo wygodne jak inne Hawxy. Ale dogadam się oczywiście ze sprzedającym czy w razie czego będę mógł je odesłać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mierzyłem różne HAWXy i te FS też. Leżały tak samo - idealnie (a w sumie w sklepie spędziłem w nich dobre kilka godzin - pozdrowienia dla sprzedawcy ;) ). FS były tańsze od najtańszych HAWXów 100 o 100zł, ale nie mogłem się na nie zdecydować bo właściwie nigdzie nic o nich nie ma. Napisałem maila do Atomica - jak coś odpiszą to dam tu znać. Bo sprawa jest co najmniej dziwna - np. na brytyjskich i amerykańskich porównywarkach cen/aukcjach HAWX 100-110 kosztują 1200-1500zł, a HAWX FS nawet 800zł. W jednym z opisów też przeczytałem, że są przeznaczone bardziej do FreeStyle'u, ale niczym to nie było poparte - tylko kolor i nazwa póki co na to wskazują... Ja kupowałem w Krakowskim SKIDzie - tydzień temu mieli jeszcze jeden rozmiar, ale nie pamiętam jaki. Suma sumarum - mi leżały tak samo HAWXy 100-110 jak te FS, więc jeśli masz możliwość wysyłkowo je kupić z opcją zwrotu jak się okaże że nie leżą - to śmiało..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...