Skocz do zawartości

Buty damskie, flex 80-100


Rekomendowane odpowiedzi

Już od paru ładnych dni poszukuję butów (oczywiście damskich) do Blizzardów CMX9 (wiem, że nartki nie świecą swoim zaawansowaniem technologicznym, ale uważam, że lepiej najpierw zmienię buty, a w przyszłym sezonie narty ;) ). Flex między 80-100, kolor obojętny, byle nie różowy :P Cena ma być bardzo okazyjna i przystępna (czyt. do 800zł MAX!! ). Chodzi mi tutaj o konkretne modele, które oczywiście nie muszą być z tego sezonu... Pozdrawiam. Ana :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mogła wybierać z męskich to byłabym w siódmym niebie bo tutaj wybór jest ogromny!! Nie mogę niestety kupić butów męskich... I nie chodzi tutaj o jakiś design, bo czasami nawet wole piękne męskie Fishery od damski Salomonów w kwiatki ;P Jednak tak to jest wszystko skonstruowane że but typowo męski jest dopasowany do szerszej, wiekszej stopy, a poza tym rozmiary zaczynają się jak dla mnie b. wysoko (poszukuję rozmiaru 25). Także problem właśnie tkwi w znalezieniu damskich profesjonelnych butów... Czekam z niecierpliwośią na inne propozycje ;) I podwyższam pułam cenowy do 1000 MAX ;) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mogła wybierać z męskich to byłabym w siódmym niebie bo tutaj wybór jest ogromny!! Nie mogę niestety kupić butów męskich... I nie chodzi tutaj o jakiś design, bo czasami nawet wole piękne męskie Fishery od damski Salomonów w kwiatki ;P Jednak tak to jest wszystko skonstruowane że but typowo męski jest dopasowany do szerszej, wiekszej stopy, a poza tym rozmiary zaczynają się jak dla mnie b. wysoko (poszukuję rozmiaru 25). Także problem właśnie tkwi w znalezieniu damskich profesjonelnych butów... Czekam z niecierpliwośią na inne propozycje ;) I podwyższam pułam cenowy do 1000 MAX ;) Pozdrawiam

ciekawe co piszesz bo mojaa corka wlasnie dobrala do swojej kolekcji tecnica agent (nr wlasnie 25) a ma waska stope poza tym zasadznicza roznica to nie last buta a cos o czym juz wielokrotnie pisalem……..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan koval, rzeczywiście jak teraz szukam w internecie to mają zadziwiająco małe rozmiary! Aż jestem w szoku. Ja poprostu przymierzałam w sklepie jedyne męskie 25 jakie udało mi sie znaleść (nie pamietam dokladnie jaki model) i byly mi za szerokie... Więcej niestety nie dało rady znaleść u mnie w Bydgoszczy... Dlatego też wydaje mi sie bezpieczejsze poszukiwanie typowo damskich modeli w internecie jeżeli mam najpierw szukać, potem ewentualnie mierzyć... W takim razie kryterium rozszerza się o "męskie buty odpowiednie też dla kobiet" ;) Prosiłabym o konkretne przykłady modeli ;) I jeszcze pytanko: czy można wyróżnić jakąś markę bądź jakąś skreślić totalnie?? Myślę że jednak nie robi to ogromnej różnicy, jak np. przy zakupie auta, ale wolę się upewnić. Dziękuję za odp. Pozdrawiam Ana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od paru ładnych dni poszukuję butów (oczywiście damskich) do Blizzardów CMX9 (wiem, że nartki nie świecą swoim zaawansowaniem technologicznym, ale uważam, że lepiej najpierw zmienię buty, a w przyszłym sezonie narty ;) ). Flex między 80-100, kolor obojętny, byle nie różowy :P Cena ma być bardzo okazyjna i przystępna (czyt. do 800zł MAX!! ). Chodzi mi tutaj o konkretne modele, które oczywiście nie muszą być z tego sezonu... Pozdrawiam. Ana :rolleyes:

Dorzuć proszę parę danych o sobie : waga, wzrost, długość i szerokość stopy, jaki numer butów " cywilnych " nosisz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Dalbello Electra 8, flex 85 http://www.live.skio...&id_modelu=2405 Jeżdżę drugi sezon i jestem zadowolona. Świetnie trzymają piętę i ogólnie świetnie trzymają nogę. Pamiętam, że mierzyłam parę innych modeli, ale tylko te przypasowały - na początku w sklepie wydawały się za ciasne, ale po 20-30 minutach okazało się, że się przystosowały. I faktycznie, na stoku super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja jeżdże w tych bucikach i jestem zadowolona - http://www.skionline...&id_modelu=2139 , to buty damskie, wąskie. Salomon generalnie ma wąskie buty. Mam jeszcze 120 flex salomonki rozmiar 25 http://www.skionline...&id_modelu=1797, super trzymaja noge, szczuple. Te akurat mam do sprzedania jak bys byla zainteresowana , bywam w BYdgoszczy , moge Ci je podrzucic, przymieżysz sobie, jeżdzone 2 razy tylko. pozdr Zośka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :) Butki kupiłam dziś (dla zainteresowanych: Salomon Idol Gt - flex 80) Dla mnie są idealne... Przymierzałam jeszcze inne pary (m.in. Atomic tegoroczne i Technica) ale jednak były za szerokie. Jak narazie jestem zadowolona z zakupu. A wszystko okaże się tak naprawdę na stoku... ;) Także już nic innego mi nie pozostało! :D Saludo Ana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...