Skocz do zawartości

Damska kurtka narciarska Salomon


apofi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Co sądzicie o tej kurtce: http://goldsport.pl/...KurtkaSalomonVi http://muszakski.com...ack-purple.html Chodzi o stosunek ceny do jakości. Chciałam nadmienić, że szukałam kurtki w miarę dopasowanej, lekkie .. Może ktoś może polecić inną (innej firmy) kurtkę softshell o lepszych parametrach? Najlepiej jak cena nie będzie wyższa od w/w kurtki Salomona. Zastanawiam się czy warto wydawać tyle na kurtkę. Fakt .. ładnie wygląda i leży ale nie wiem jakby się sprawowała. Nigdy nie miałam Salomona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mountain HardWear model synhro,dostępne w alpinsport ,w Zakopanem jest wyprzedaż odzieży tej firmy.

Patrzyłam w necie ale nie widzę parametrów jakie posiada ta kurtka.

hi Moja luba posiada salomona z tych materialow tylko ze inna kolorystyka no i cena oczywiscie duzo nizsza (sam jej kupowalem- sezon 2009 ) Poki co kurtka sprawuje sie ok a wniskuje to z tego ze moja polowa nie skarzy sie na zimno a jest typowym zmarzluchem

No właśnie ja też jestem ciepłolubna :) Kupiłam tę kurtkę i mam 2 tygodnie na ewentualny zwrot. Wybieram się w piątek do Warszawy i zastanawiam się czy nie odwiedzić jeszcze jakiegoś sklepu. Cały czas zastanawiam się czy odrywać metki heh .. Fajnie leży, jest lekka .. tylko ta cena :) Poczekałabym na wyprzedaże w lutym ale w rozmiarze "s" nigdy nic nie mają. Nie ukrywam, że cieszy mnie to co napisałeś :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem ta kurtke mojej fiance (znaczy narzeczonej ) dokladnie rok temu pod choinke parametry takie same , kolor brazowy i niebieskie wzorki z tym ze zaplacilem za nia 150 $ , wiec nie tak wiele . Jezdzilismy na nartach przy minus 15 i Aga nie narzekala na zimno a pod kurtka miala sredni polarek i koszulke thermo . Sam mam softshella salomona i poki co sobie chwale Tylko widzisz w moim przypadku cena - jakosc sie sprawdzila (moj ss tez kosztowal ponizej 200 $ ) , natomiast co do twojego przypadku 1300zl to duzo forsy i w tym przedziale z salomonem moze konkurowac sporo firm z patagonia wlacznie . No ale dodam jeszcze jedna rzecz widzisz ta kurtka ktora kupilas jest to najnowszy model na rok 2011 wiec wiadomo cena jest spora ( w usa kosztuje ten model 330 $ na dzien dzisiejszy ) i nie wiem jak w Polsce ale tu powiedzmy za ladnych kilka miesiecy jak juz zacznie wchodzic kolekcja 2012 ta kurtka spadnie z ceny pewnie o polowe oczywiscie o ile predzej nie wysprzedadza , tak bylo z moimi kurtkami kupowalem na gwiazdke 2009 ale modele 2008 .

Użytkownik carbon edytował ten post 23 listopad 2010 - 03:55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam softshella salomona i poki co sobie chwale Tylko widzisz w moim przypadku cena - jakosc sie sprawdzila (moj ss tez kosztowal ponizej 200 $ ) , natomiast co do twojego przypadku 1300zl to duzo forsy i w tym przedziale z salomonem moze konkurowac sporo firm z patagonia wlacznie .

No właśnie. To sporo ... dlatego wątpliwości. Znalazłam (poniżej) z przeceny Descente. Znalazłam jeszcze to: http://www.janmarspo...33_DAB-400.html http://www.muszakski...618-orange.html Ta za duża o rozmiar, więc odpada: http://www.muszakski...-niebieska.html Co lepsze Salomon czy Descente? Ta Salomona nadaje się do założenia na ulicę. Fajnie nawet wygląda :-)))) Jak wiesz coś jeszcze na temat Descente to napisz co myślisz :) Dziękuję i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Widze nocny marek jestes u mnie dziesiata wiec w Pl pozna noc:o. Powiem ze lubowalem sie kiedys w descente odziez typowo narciarska i oczywiscie jeden z numerow jeden na stokach zwlaszcza hard shelle . Ale z tego co terez obserwuje moda na stokach sie zmienila zwlaszcza u plci pieknej . Tak wiec moim zdaniem u dziewczyn tak 18 lat plus bardziej widac kurtki eleganckie , bez jaskrawych wstawek , bez olbrzymiej ilosci zamkow , kieszeni czy innych gadzetow typu koleczka , kretliki , wycieraczki do gogli , wywietrzniki itp. Ot powiedzialbym kurtka prosta ale elegancka ze swietnego miekkiego materialu o najwyzszych parametrach w ktorej swietnie sie czuje na nartach jak i po nartach np wyjscie do restauracji czy spacer po mies, cie ,osrodku . I tu moim zdaniem prym wioda takie firmy jak Arcteryx , Patagonia czy mammut , marmot ,cloudveil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Widze nocny marek jestes u mnie dziesiata wiec w Pl pozna noc:o. Powiem ze lubowalem sie kiedys w descente odziez typowo narciarska i oczywiscie jeden z numerow jeden na stokach zwlaszcza hard shelle . Ale z tego co terez obserwuje moda na stokach sie zmienila zwlaszcza u plci pieknej . Tak wiec moim zdaniem u dziewczyn tak 18 lat plus bardziej widac kurtki eleganckie , bez jaskrawych wstawek , bez olbrzymiej ilosci zamkow , kieszeni czy innych gadzetow typu koleczka , kretliki , wycieraczki do gogli , wywietrzniki itp. Ot powiedzialbym kurtka prosta ale elegancka ze swietnego miekkiego materialu o najwyzszych parametrach w ktorej swietnie sie czuje na nartach jak i po nartach np wyjscie do restauracji czy spacer po mies, cie ,osrodku . I tu moim zdaniem prym wioda takie firmy jak Arcteryx , Patagonia czy mammut , marmot ,cloudveil

Można powiedzieć, że pracuję w nocy. To zawsze jest najlepszym wytłumaczeniem :) Muszę popatrzeć na kurtki Arcteryx , Patagonia. Przyznam szczerze, ze nie znam tych marek i nawet nie patrzyłam. Widzę, że niektóre są w przystępnych cenach. Muszę poczytać ... są mało popularne, czemu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNF to wlasciwie w kazdym wiekszym sportowym jest , jaki model cie interesuje ? Z tego co widzialem na ten sezon TNF wyposcil kilka fajnych ss. Apofi pewnie za jakis czas dotra i napewno do Polski , no zreszta tu tez nie widac specjalnie np odziezy elana , volkl czy innych znanych marek europejskich , ale zapewniam cie ze do Arcteryxa sie nawet nie umywaja Zreszta jak bedziesz miala okazje poprzymierzac to napewno jako osoba z wyczuciem smaku zauwazysz kolosalna roznice. Napewno wiecej o Arcteryx wypowie sie Jan Kowal bo on zdaje sie jej uzywa no ja co prawda przymierzalem nie raz ale co tu duzo gadac cena okazala sie nie do przeskoczenia bynajmniej dla mnie , no ale ciagle sie rozgladam za jakas przecena , choc w tej akurat marce to raczej male szanse:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Apofi pewnie za jakis czas dotra i napewno do Polski , no zreszta tu tez nie widac specjalnie np odziezy elana , volkl czy innych znanych marek europejskich , ale zapewniam cie ze do Arcteryxa sie nawet nie umywaja Zreszta jak bedziesz miala okazje poprzymierzac to napewno jako osoba z wyczuciem smaku zauwazysz kolosalna roznice. Napewno wiecej o Arcteryx wypowie sie Jan Kowal bo on zdaje sie jej uzywa no ja co prawda przymierzalem nie raz ale co tu duzo gadac cena okazala sie nie do przeskoczenia bynajmniej dla mnie , no ale ciagle sie rozgladam za jakas przecena , choc w tej akurat marce to raczej male szanse:(

Pewnie masz rację, że dotrą ale mi przydałaby się teraz :-)) Na razie skłaniam się ku tej: http://www.muszakski...618-orange.html Ma dobre parametry 20000/20000, 4 Way Stretch, Airdrive, D-Laser, itp. No i prawie 700zł tańsza od ceny wyjściowej. Ten Salomon też mi się podoba ale cena ... :) Taka prawie szyta na mnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wincek z allegro to moze skarpety bym zaryzykowal i kupil a nie arcteryxa zobacz jak sie orginal prezentuje i ile kosztuje http://www.arcteryx....Alpha-SV-Jacket no chyba ze faktycznie model na allegro to kilku letni i rozmiar dla nastolatka w okresie dojrzewania a nie normalnego faceta

Użytkownik carbon edytował ten post 24 listopad 2010 - 02:53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbon mam trochę znajomych w Kanadzie i USA ,parę lat wstecz to oni przeważnie mnie ubierali , a teraz tendencje się odwróciły .Ostatnio wysyłałem do Kanady dwie kurtki Marmot spire kupione w Zakopanem w alpinsport męska kosztowała 599 zł a damska 499 zł , byłem parę dni temu w Zakopcu i cała kolekcja 2010 Marmota i Mountain HardWear jest przeceniona o 50%, a niektóre pojedencze sztuki nawet więcej. W tym sklepie raczej podróbek nie sprzedają bo są przedstawicielami tych firm na Polskę. Pozdrawiam i trochę więcej wiary w uczciwość sprzedających na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...