Skocz do zawartości

Nassfeld w styczniowym słońcu 27.01 - 30.01.2011


Petrol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przykro mi to pisać, ale ze względów zdrowotnych zmuszona jestem do rezygnacji z tego, jakże zacnego wyjazdu. Na moje miejsce wskakuje czarny koń tego wyjazdu: WOJO !!!!! Transport dla osób, które miałam zabrać jest załatwiony, tylko muszę dograć szczegóły. Napiszę o tym najpóźniej jutro. Aktualna lista: 1. crazydiver74 2. Szabir 3. FilipII 4. Ewa od Filipa 5. Mmaciu 6. Adamek 7. zwierz8 8. Petrol 9. Zechar 10. Ba_ma1 11. Bonaparte 12. AgaF 13. Skaraabel 14. Kaziks 15. Wojo 16. Jahu + 7 ( 1. Arfi, 2. kumpel Arfiego, 3. kumpel Arfiego, 4. Skandal, 5. Nieprawda, 6. [email protected], 7. ja, 8. .. ? 24. Tymoka 25. Ordak 26. Adept Villa Otto 27. Slawek (Gitara) 28. Piotr (Akordeon) 29. Lecho 30. Daro 31. Bastek od Lecho 32. Sławek 2 Pozdrawiam wszystkich i miłej zabawy :)

Jak mnie nie będzie to może się załapiecie na Muszlę :D:o

No i na Muszlę się nie załapiecie :D:o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa transportu wygląda tak: Adamek, Mmaciu, Lecho i jego kolega jadą Ordakobusem z Grzesiem; natomiast Wojo zabiera na swój pokład: Zechara, Ba_ma1,Tymokę, Szabira i Napoleona W sprawie godziny i miejsca odjazdu kontaktujcie się osobiście. uuuufffff.......jak ja wam zazdraszczam :o:o zwłaszcza że za oknem piękny śnieżek pruszy bawcie się dobrze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy się małe wyjaśnienie odnośnie pogody. Otóż prawdopodobnie ja też będę w tych okolicach. Więc na pewno będzie lało. HOWGH :D

Nie najprawdopodobniej ale ...raczej na pewno :) ...i nawet mnie denerwuj - nie ma takiej opcji jak deszcz :) Co ty, jakiś Jonasz jesteś? ;) Będzie mrozik i pięknie zimowo, o tak: http://www.bergfex.c...ermagor/wetter/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przyszło do głowy - skoro was taka kupa jest, ode mnie też kilka osób będzie - to może by się umówić rano i zrobić jakąś większą grupę żeby wynegocjować jakieś zniżki na skipassy? Sam mam sezonówkę, jak wielu, ale może by się uzbierała grupa 25 osób (to jest formalne min.) ale i przy mniejszej liczbie spróbować warto :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec moze zliczymy tych bez sezonowek. +1

U mnie +5 ludzi bez, chyba że ktoś się zjawi więcej jeszcze: coś się zwolniło i 2 miejsca są (nawet ew. 3) :) Tylko ja nie wiem czy jest sens śmiecić w ten sposób wątek - może Petrol czy Jahu poza forum jakoś dali by radę ustalić co i jak. Jest jeszcze jedna sprawa - czy wszyscy zdążą np. ok. 9 rano :) Spotkanie pod kasami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...