Skocz do zawartości

Nassfeld w styczniowym słońcu 27.01 - 30.01.2011


Petrol

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjazd z polski po południu 26.01.2011(środa) - jazda na nartach przez 4 dni - powrót 31.01.2011(poniedziałek) w godzinach porannych. Mam zarezerwowany wstępnie cały dom (26 osóB) w Kirchbach (8km od nassfeld skibusem). Znajduje się tam kilka apartamentów i jakaś sala do wspólnych spotkań. W opcji o której myślę cały dom byłby do wyłacznej naszej dyspozycji. Apatramenty i sam obiekt możecie zobaczyć tu: http://www.villa-hub...partements.html . Do dnia 22.11 muszę się zdeklarować co do chęci wyjazdu a następnie wpłacić zaliczkę. Proszę o zgłaszanie się chętnych na taki wyjazd. Jeżeli do poniedziałku zbierze się ich większa ilość to klepnę rezerwację. Cena apartamnetu jest nieco wyższa niż zwykle na naszych wyjazdach - trochę wyższy standard + sala do spotkań trochę kosztuje. Oferta skalkulowana jest na kwotę 75 EURO za osobę za 3 noclegi. Pozdrawiam i czekam na ewentualne zgloszenia ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to może Was odwiedzimy w sobotę 29-go stycznia ...będziemy kończyli tego dnia pobyt w Matrei w składzie: Kosmyki, Jeery, Pivi + Jego ekipa i ja....jeżeli uda mi sie ich namówić, to robimy wam najazd na stoki na sobotnie nartowanie..a potem my nawrót do domku..a Wy..wiadomo co..impreza do 20,00 a potem spac hii:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może Was odwiedzimy w sobotę 29-go stycznia ...będziemy kończyli tego dnia pobyt w Matrei w składzie: Kosmyki, Jeery, Pivi + Jego ekipa i ja....jeżeli uda mi sie ich namówić, to robimy wam najazd na stoki na sobotnie nartowanie..a potem my nawrót do domku..a Wy..wiadomo co..impreza do 20,00 a potem spac hii:)

Mareczku. Serdecznie zapraszamy z wizytą. Co do nartowania to może by rozważyć wspólną wyprawę na ten dzień do Silian. Ośrodek podobno zacny (sam jeszcze nie widziałem) no i mamy go w obu karnetach - i tych Karynckich i tych Tyrolskich. Po nartach wiadomo. Spać bo trzeba się wyspać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoimy otworem na każdą propozycję....:) chciałem, żeby Wam było wygodnie, bo na 4 dni przyjeżdżacie i stąd moja propozycja...ale jak Wam sie chce ok 100 km jechać w jedną stronę, to ja nie widzę problemu:) wszak będziecie wyspani, bo przecież imprezy i tak juz w niebyt odeszły:)

Użytkownik mar_czwa edytował ten post 19 listopad 2010 - 12:25 literówka..oczywiscie po korekcie O.Tiska:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako zachętę na przyjazd na Thuntalera dodam, że nie ma tam już tego patologicznego i okropnie wolnego i dłuugiego orczyka, a w to miejsce można śmignąć na sam szczyt nową, 6-os kanapą wprost z samego dołu, czyli z Ausservillgraten :-) -> http://ski.intermaps...asp?map=Sillian -> http://www.hochpuste...t/de/aktuelles/ Zdravim :-)

Użytkownik o.tisk edytował ten post 19 listopad 2010 - 12:43 literaki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Aktualna lista: 1. crazydiver74 2. Szabir 3. FilipII 4. Ewa od Filipa 5. Mmaciu 6. Adamek 7. Iwi 8. Petrol 9. Zechar 10. Ba_ma1 11. Bonaparte 12. AgaF 13. Skaraabel 14. Kaziks 15. Zuzayyy 16. Jahu + 7 24. Tymoka 25. Ordak 26. Adept Villa Otto 27. Slawek (Gitara) 28. Piotr (Akordeon) 29. Lecho 30. Daro 31. Bastek od Lecho 32. ......... Ostatnie 1 miejsce czeka na chętnego ....

Użytkownik Petrol edytował ten post 19 styczeń 2011 - 10:57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista: 1. crazydiver74 2. Szabir 3. FilipII 4. Ewa od Filipa 5. Mmaciu 6. Adamek 7. Iwi 8. Petrol 9. Zechar 10. Ba_ma1 11. Bonaparte 12. AgaF 13. Skaraabel 14. Kaziks 15. Zuzayyy 16. Jahu + 7 24. Tymoka 25. Ordak 26. Adept Villa Otto 27. Slawek (Gitara) 28. Piotr (Akordeon) 29. Lecho 30. Daro 31. Bastek od Lecho 32. Sławek 2 No to mamy komplet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolniło się jedno miejsce. Kto ma ochotę na 'last minute' ? Aktualna lista: 1. crazydiver74 2. Szabir 3. FilipII 4. Ewa od Filipa 5. Mmaciu 6. Adamek 7. .......... 8. Petrol 9. Zechar 10. Ba_ma1 11. Bonaparte 12. AgaF 13. Skaraabel 14. Kaziks 15. Zuzayyy 16. Jahu + 7 24. Tymoka 25. Ordak 26. Adept Villa Otto 27. Slawek (Gitara) 28. Piotr (Akordeon) 29. Lecho 30. Daro 31. Bastek od Lecho 32. Sławek 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolniło się jedno miejsce. Kto ma ochotę na 'last minute' ? Aktualna lista: 1. crazydiver74 2. Szabir 3. FilipII 4. Ewa od Filipa 5. Mmaciu 6. Adamek 7. zwierz8 8. Petrol 9. Zechar 10. Ba_ma1 11. Bonaparte 12. AgaF 13. Skaraabel 14. Kaziks 15. Zuzayyy 16. Jahu + 7 ( 1. Arfi, 2. kumpel Arfiego, 3. kumpel Arfiego, 4. Skandal, 5. Nieprawda, 6. [email protected], 7. ja, 8. .. ? :) 24. Tymoka 25. Ordak 26. Adept Villa Otto 27. Slawek (Gitara) 28. Piotr (Akordeon) 29. Lecho 30. Daro 31. Bastek od Lecho 32. Sławek 2

zostało jeszcze 1 wolne miejsce !!!! :)

Użytkownik jahu edytował ten post 21 styczeń 2011 - 09:51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolniło się jedno miejsce. Kto ma ochotę na 'last minute' ?

zostało jeszcze 1 wolne miejsce !!!! :)

Chłopaki - skupcie się :-) Nabierzcie trochę powietrza do płuc, potem je powoli wypuście, a następnie odliczcie ... do dwóch ;-))) Zdravim :-) ps Ale ekipa się i tak nieziemska szykuje, zwłaszcza, jak Jahulec ujawinił swoje "zaplecze" :-D Oj będzie się działo, będzie :-)

Użytkownik o.tisk edytował ten post 21 styczeń 2011 - 10:00 dopisek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...