Skocz do zawartości

Sztuczny stok w Czarnym Groniu koło Andrychowa


eqiupe

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś otwarto pierwszy w Polsce sztuczny stok w Czarnym Groniu koło Andrychowa. Dziś jazda za darmo potem 30zł 10 min Ogólne wrażenia: Do prawdziwego narciarstwa to nie ma porównania. Jak dla mnie to takie bujanie lewo prawo. Taśma jest nawilżana tak że jedzie się fajnie choć wymaga to wprawy. Ja jeździłem kilka minut (kolana po paru upadkach dały mi znać). Przy barierce próbowałem na równoległych nartach u góry jeździłem pługiem. Kilka razy chwyciło mi krawędź i błyskawicznie znalazłem się na górze . Jedyne co mnie denerwowało to taśma która idzie do góry jeśli na nią patrzyłem to błędnik szalał. Takie dziwne uczucie. Ogólnie warto spróbować.

Załączone miniatury

  • 20101111036.jpg
  • 20101111038.jpg
  • 20101111037.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otwarto pierwszy w Polsce sztuczny stok w Czarnym Groniu koło Andrychowa. Dziś jazda za darmo potem 30zł 10 min Ogólne wrażenia: Do prawdziwego narciarstwa to nie ma porównania. Jak dla mnie to takie bujanie lewo prawo. Taśma jest nawilżana tak że jedzie się fajnie choć wymaga to wprawy. Ja jeździłem kilka minut (kolana po paru upadkach dały mi znać). Przy barierce próbowałem na równoległych nartach u góry jeździłem pługiem. Kilka razy chwyciło mi krawędź i błyskawicznie znalazłem się na górze . Jedyne co mnie denerwowało to taśma która idzie do góry jeśli na nią patrzyłem to błędnik szalał. Takie dziwne uczucie. Ogólnie warto spróbować.

Będąc dwa miesiące temu z Kubą w małpim gaju, obok knajpy przy dojeździe na Praciaki, dowiedzieliśmy się że czeka narciarzy niespodzianka. To jest ta niespodzianka. Nie tania. Osobiście wolę wyjść na górę i zrobić sobie slalom na nóżkach między drzewami. Korzyść znacznie większa, a i za darmo. Tworzywo to nie śnieg i jest znacznie lepsze do nabrania złych nawyków. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) A gdzie jest ten sztuczny stok, tam gdzie lodowisko, domki i koliba? (...)

Może lepiej nie :) Marioo, wyobraź sobie próby jazdy na tym po powrocie do domków ze stoku. Myślę, że niektórzy próbowaliby bez nart :D A Ty Szymek widzę już oswajasz się ze stokiem :D Wola walki w narodzie nie ginie! :) Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...