Skocz do zawartości

I po sezonie :(


eqiupe

Rekomendowane odpowiedzi

Diagnoza po USG "W obrębie łąkotki przyśrodkowej widoczne linijne pęknięcie nie dochodzące do powierzchni stawowych" Brzmi to jak wyrok :( Jutro wizyta u ortopedy. Z tego co poczytałem to o narciarstwie mogę powoli zapominać :( a jest ono dla mnie wszystkim co kocham. Spotkał się ktoś może z podobnym przypadkiem? Pozdrawiam Szymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Diagnoza po USG "W obrębie łąkotki przyśrodkowej widoczne linijne pęknięcie nie dochodzące do powierzchni stawowych" Brzmi to jak wyrok :( Jutro wizyta u ortopedy. Z tego co poczytałem to o narciarstwie mogę powoli zapominać :( a jest ono dla mnie wszystkim co kocham. Spotkał się ktoś może z podobnym przypadkiem? Pozdrawiam Szymek

ej... przecież już było dobrze... coś Ty znowu zrobił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od 7 lat to kolano mnie boli bardziej lub mniej. Ostatnio zbiegałem ze Skrzycznego i rozbolało mnie znowu, a że miałem wyjazd w listopadzie na lodowiec więc poszedłem zrobić badania no i wyszło :( a świat bez nart jakoś w mojej głowie nie istnieje :(

kto będzie dokładnie diagnozował ? czyli jak nazywa sie lekarz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnoza po USG "W obrębie łąkotki przyśrodkowej widoczne linijne pęknięcie nie dochodzące do powierzchni stawowych" Brzmi to jak wyrok :( Jutro wizyta u ortopedy. Z tego co poczytałem to o narciarstwie mogę powoli zapominać :( a jest ono dla mnie wszystkim co kocham. Spotkał się ktoś może z podobnym przypadkiem? Pozdrawiam Szymek

NIE, NIE i jeszcze raz NIE kolego!!!! Sorry, ale nie pozwolę Ci myśleć o jednej jedynej diagnozie i to aparatem USG. Wiem, że to koszt, ale udaj się na rezonans. Nie polegaj tylko na USG. Na tym badaniu każdy widzi to co chce. Wiem, że może głupio na swoim przykładzie, ale napiszę Ci jak było: Kolano rozwalone. USG diagnoza: ZERWANY ACL, ZERWANY MCL, orteza na sztywno na 5 tygodni. Recepta. Powiedziałam sobie nie ma mowy, za łatwo wydał wyrok. Poszłam na MRI, zapłaciłam za kolano 450zł. Diagnoza - jedynie naciągnięty ACL, reszta cała. Wyszły ponadto tylko moje wady wrodzone stawów i uraz kości, ale bez pęknięcia czy złamania. Nie polegaj na pierwszej lepszej diagnozie, bo raz, że zła diagnoza zrobi z Ciebie kalekę, a dwa, że ile lekarzy tyle opinii, zdaj się na poważny sprzęt i poważne badanie, a nie USG - przeżytek. Poza tym nie łam się i nie zapominaj o narciarstwie, nie takie rzeczy człowiek przeskoczył. Ludzie nóg nie mają i jeżdżą. Niewidomi jeżdżą, niepełnosprawni jeżdżą. Nie daj się i nie łam się. Jak chcesz wiedzieć "z czym" ja jeżdżę to zapraszam na priv.

Użytkownik HesSki edytował ten post 27 wrzesień 2010 - 19:46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pocieszenie! :) Rezonans na pewno zrobię :) no chyba że lekarz stwierdzi, że jest ok i wystarczy rehabilitacja. Kolana mojego tak łatwo to nie dotkną :) bo wiem, że ingerencja nigdy nie jest dobra.

przeczytaj co napisalem nt temat a pozniej zrob mri, znajdz DOBREGO specjaliste i nawet jezeli bedzie mozna zeszyc lakotke to nie znaczy koniec sezonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnoza po USG "W obrębie łąkotki przyśrodkowej widoczne linijne pęknięcie nie dochodzące do powierzchni stawowych" Brzmi to jak wyrok :( Jutro wizyta u ortopedy. Z tego co poczytałem to o narciarstwie mogę powoli zapominać :( a jest ono dla mnie wszystkim co kocham. Spotkał się ktoś może z podobnym przypadkiem? Pozdrawiam Szymek

Bracie chętnie się zamienię z tobą swoimi urazami. Miałem dzwon motorkiem. rozwalony bark (wyskakuje teraz na zawołanie nawet przy porannym przeciaganiu), złamany obojczyk, złamana łopatka, dwa żebra przy kręgosłupie, cztery z przodu, złamana noga w kostce. Jakoś się wszystko pozrastało z wyjątkiem obojczyka, więc na salę operacyjną, pobrali kawałek kości z biodra i wstawili w bark. Aha chyba zapomniałem dodać o najważniejszym niezdiagnozowanym przez łapiduchów urazie tzn. GŁOWY:D, bo normalny człowiek miesiąc po operacji z wystającymi drutami nie zapina po raz drugi w życiu nart i nie zaczyna znów jeździć. Nadal uważasz że masz powód do zmartwienia? pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... Ty pytasz o inne... hmm... członki ? :D czy też trochę bardziej nienamacalne... niematerialne, rzeczy ? :D

No zakładam że na przykład osoba jednoręka byłaby przyjęta honorowo i bez pytania w poczet grupy. Mam wątpliwości natomiast co do kciuka gajowego, ale to już gajowy01 musiałby wyrazić swój pogląd na tą sprawę ;) Pozdr Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...