Skocz do zawartości

Piaseczno i Ursus outlety w warszawie


decent

Rekomendowane odpowiedzi

W Piasecznie ( rosignol) mówili, że wyprzedaże ubiegłorocznych kolekcji zaczną dopiero w połowie października.... w Ursusie byłam w ostatnia sobotę - jest trochę dla narciarzy ale na moje oko niewiele -raczej wszędzie ciągle oferta letnio-jesienna. Ja skorzystałam z wyprzedaży w ski teamie-tam już zaczeli zimę :D Pozdrawiam ale szukałam głównie spodni i to oglądałam... ale sprzętu też widać nie było....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam spodnie na Karolkowej i kurtkę (chociaż nie szukałam) na 17 stycznia .... maja wyprzedaż na spydera od 50 % do nawet 80....można kupić całkiem fajne spodnie za 300-400 zł i kurtkę za 500-600 zł -no można też wydać więcej :D A przeceny są nie tylko na tą markę. Proponuję zaglądać u nich na strone -zawsze tam ogłaszają wyprzedaże. W pozostałych sklepach sportowych, tak jak pisałam niekoniecznie widać zimę :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Byłem w zeszłą środę w ski teamie na Okęciu, żwirki i Wigury, jest wszystko, dokładnie wszystko ale niestety oni chyba pozamieniali się nie powiem z czym na co:( takie mają ceny. Inter Sport w Arkadii i Piasecznie też już ma sprzęt zimowy, na razie z zeszłego sezonu ale jednak. Jeśli chodzi o buty to jest super sklep, nawet niedrogo w Pruszkowie na ul. Świerkowej, są na Allegro, byłem w zeszłym tyg mają wszystkie modele z zeszłego sezonu w dobrych cenach. Trochę butów jest już w Decathlonie ale u nich coś kupić to raczej ryfa:( To na razie tyle:(:cool::cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dla tych co mają blisko to w Piasecznie Fashionhouse od dzisiaj do 28 X W sklepie 4F Kurtki zimowe nawet do 50%taniej, czapki od 4,90 zł. oraz sklepie 360outlet Kurtki snowboardowe i narciarskie do 50% taniej takich firm jak: Volcom, Burton, Ride, 686 a w sosnowcu HiMountain od 22.10.2010r. do 28.10.2010r. Obniżka na nową kolekcje zimową 2010/2011 - polar męski NorthFinder 259 zl/179 zł, polar damski NorthFinder 249 zł/169 zł. Atrakcyjna cena na kurtki zimowe dziecięce Dare2B - 299 zł/150 zł, 289 zł/145 zł. Rękawice narciarskie ZANIER z membraną GORE-TEX już od 149 zł . Pozdrawiam

Użytkownik decent edytował ten post 22 październik 2010 - 21:19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...