Skocz do zawartości

Czarny Groń


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Woda.

Pozdro

Chyba nie o wodę chodzi, może wróciła stara sprawa z górną kanapą? Widać na kamerach ,że śniegu naturalnego jest pod dostatkiem ludzie jeżdżą górną polaną a kanapa 6 osobowa stoi. Szkoda ,bo warunki w Beskidach się poprawiają , ferie za pasem. Może ktoś ma informację o co tak na prawdę chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy łikend organizujemy Na Czarnym Groniu zlot Aeroklubu Gliwickiego w którym kiedyś latałem.

 

@Mitek dzięki za pomoc w ogarnięciu!!!

 

Pytaliśmy o szansę uruchomienia górnego wyciągu bo będziemy mieć sporo początkujących ale Pani z Czarnego Gronia z którą współpracujemy wypowiada się dość enigmatycznie.

Zapytana o problemy techniczne także odpowiedziała wymijająco.

 

Prawdopodobnie wróciły "stare problemy" :(

Jednak to tylko przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy łikend organizujemy Na Czarnym Groniu zlot Aeroklubu Gliwickiego w którym kiedyś latałem.
 
@Mitek dzięki za pomoc w ogarnięciu!!!
 
Pytaliśmy o szansę uruchomienia górnego wyciągu bo będziemy mieć sporo początkujących ale Pani z Czarnego Gronia z którą współpracujemy wypowiada się dość enigmatycznie.
Zapytana o problemy techniczne także odpowiedziała się dość wymijająco.
 
Prawdopodobnie wróciły "stare problemy" :(
Jednak to tylko przypuszczenia.

Z tego co widać na kamerkach ludzie zjeżdżają górną polaną, teraz jest tam zrobiona trasa do dolnego krzesełka, a śniegu naturalnego ma dosypać,wiec możesz byc spokojny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam ptaszki ćwierkają że z uwagi na naruszenie procedur przy budowie kanapa ma być zdemontowana. Podobnież ma zostać przeniesiona do nowej lokalizacji - skalanka w zwardoniu. Termin realizacji 2020

 

Dzisiaj dzwoniłem do CG - decyzja co dalej z górnym wyciągiem będzie podjęta najwcześniej w przyszłym tygodniu. Na razie pozostanie zamknięty (w kazdym razie to nie brak śniegu/wodu powoduje jego wstrzymanie).

 

pozdr,

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
11 godzin temu, moruniek napisał:

Czarny Groń opublikować cennik na nowy sezon. Jest drogo, rzekłbym nawet, że bardzo drogo. Swoje przemyślenia opisałem już pisząc o Skolnitach w Wiśle. Tu widzę promocje na karnety rodzinne.

 

Zrzut ekranu (204).png

Cześć

Aleś mnie ubawił (pewnie zupełnie przypadkowo) tym: "Czarny Groń opublikować". Jak czarny to czarny czyli jak Kali. 🙂 🙂

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niedziela jazda od 18-00 do 22-00  + poniedziałek 8-00 - 12-00 .

Chodzą 2 kanapy warunki spoko twardo równo ...  tylko ten padający ciągle śnieg  😉  ( w niedzielę na dole przy hotelu deszcz )

Ludzi max 20 osób

Fajną opcją jest przyjechać na 2 dni z noclegiem w hotelu , my w 3 osoby zarezerwowaliśmy sobie domek w cenie 240 zł za dobę można wtedy przy rezerwacji dokupić sobie karnet w cenie 90 zł na 24 godziny od pierwszego odbicia więc spokojnie można zaliczyć nocną jazdę + na drugi dzień spokojnie można śmigać do 16  ( od 16-18 przerwa na ratrak )

Normalnie w kasie 90 zł jest za skipass na 4 godziny  😉 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...