Skocz do zawartości

Podróż za jeden uśmiech , .. i parę grosików :) 09.01-15.01 Les Sybelles / Fr.


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Już teraz wiadomo że opcja pierwsza wygra w ankiecie ;)

na "podróży za jeden uśmiech 2" nie będzie ani przegranych ani wygranych - każda z opcji będzie miała to co chce, więc spokojne wasze rozczochrane, :) najważniejsze będzie sprawnie i szybko przeprowadzić proces decyzyjno - zaliczkowy, a cała reszta się już poukłada zobaczycie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 539
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uważam że autobus to świetny pomysł, z moją 2gą połówką musielibyśmy się doczepić do jakiegoś transportu, a pewnie większość uczestników "podróży za 1 uśmiech 1" bardzo dobrze się zna i będzie chciała ze sobą jechać w składzie zeszłorocznym, a ja musiałbym się do kogoś albo wepchać na chamca:P albo odpuścić wyjazd czego baaaardzo bym nie chciał:( a tak busem byłoby bez problemów:) z pewnością będzie wiele takich osób jak ja:) ps tylko takie moje pytanie: - zapakujemy sie do busa ze sprzętem i żarciem?:) (nie byłem busem jeszcze na takim wyjeździe więc nie wiem ile tam wchodzi "pod pokład", jak ktoś coś wie i powie to będzie fajnie:) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC SZABIR... zaczynam sledzic watek... w moim wypadku tez autobus to dobre rozwiazanie... co prawda samochodami bylo bardzo szybko i sprawnie ,ale ostatnio osobowki mimo, ze z doskonalymi kierowcami sporo kosztowaly... a moze wlasnie dlatego ;)... no i musze szukac transportu z Wa-wy... Ordakowoz zawsze ma full juz w przedbiegach :(... POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC SZABIR... zaczynam sledzic watek... w moim wypadku tez autobus to dobre rozwiazanie... co prawda samochodami bylo bardzo szybko i sprawnie ,ale ostatnio osobowki mimo, ze z doskonalymi kierowcami sporo kosztowaly... a moze wlasnie dlatego ;)... no i musze szukac transportu z Wa-wy... Ordakowoz zawsze ma full juz w przedbiegach :(... POZDRAWIAM

luksusowy autobus z przyczepką na narty po trasie Wawa - Katosy- Wroclaw już załatwiony. Jeśli zadeklaruje się na ten środek transportu od 45 os. wzwyż, będzie to miało sens i wtedy wdrożymy ten pomysł w życie. Koszta +/- 350,-zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC SZABIR... zaczynam sledzic watek... w moim wypadku tez autobus to dobre rozwiazanie... co prawda samochodami bylo bardzo szybko i sprawnie ,ale ostatnio osobowki mimo, ze z doskonalymi kierowcami sporo kosztowaly... a moze wlasnie dlatego ;)... no i musze szukac transportu z Wa-wy... Ordakowoz zawsze ma full juz w przedbiegach :(... POZDRAWIAM

Było drogo bo prowadził Wojtek a jego noga jest wyjątkowo ciężka:) Myśl gdzie się wklejasz, patrze i kontroluję kto i gdzie aby dobrze się wpasować:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szabir, myślałem że to ankieta anonimowa :eek:. A tak naprawdę nakręciłeś apetyt tym grudniowym Waltorensem, którego nie dam rady z Falcade pogodzić :(. Dla mnie to może być i klasa B, dwa m2/os, z wychodkiem i kąpielą w przerembli. Byle parę fajnych tras było i śnieg. Po prostu żony nie zabiorę i tyle :) Pozdrawiam marioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że jak w tytule posta, na 95% podam już pełne szczegóły, tak że siedźcie na walizkach i trzymajcie się za portfele :) z zapowiedzi na już: - będzie zmiana terminu wyjazdu z 14 na 6/7 stycznia 2012 - będzie ograniczona ilość miejsc niestety (100-120 os) , wiec załapią się tylko Ci, którzy szybko podejmą wiążącą decyzję - będzie coś dla każdego z ankiety, bez konieczności rujnowania portfela - będzie hotel na stoku z basenem, sauną i salą kominkowo-imprezową na dole - będzie też w opcji SkiSafari - będzie też wbijanie kijka w makaroński śnieg, tak jak zapowiadałem już wcześniej - będą nie 2 a 3 topowe europejskie ośrodki !! - będzie wesoły autobus* - będzie się działo, oj będzie się działo :D :D :D ------------ * Szabirowóz po trasie Wawa - Katosy - Wroclaw o ile zadeklaruje się min 45 os.

Użytkownik Szabir edytował ten post 11 sierpień 2011 - 19:54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko poczekam na oficjalną listę bo na nieoficjalnej można sie przejechać:D Spokojnie 15 będe filował przed kompem i mam nadzieje że się załapie;) A i jeszcze jedno czy przy zapisach wpisujemy od razu czy interesuje nas podróż autokarem ,czy zostawiamy to na póżniej:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko poczekam na oficjalną listę bo na nieoficjalnej można sie przejechać:D Spokojnie 15 będe filował przed kompem i mam nadzieje że się załapie;) A i jeszcze jedno czy przy zapisach wpisujemy od razu czy interesuje nas podróż autokarem ,czy zostawiamy to na póżniej:)

najlepiej za nickiem dopisać - autokar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam wszystko jedno. Samolot mam za darmowca, autobusów nie lubię, ale zniosę (towarzystwo jest kluczem), autko wolę sam prowadzić, ale nikt chyba nie będzie chciał ze mną pojechać, bo za wygodne i za szybkie, więc pali jak smoczysko. Mówcie mi więc tylko, co mam zrobić kochani, żeby z Wami się spotkać i pośmigać. Standard mi jest obojętny, byle czysto było. Czuję, że niewiele wniosłem, bo wychodzi na to, że wszystko mi jedno, gdzie będę spał, jak się dostanę, etc. etc. Ale tak to właśnie wygląda, potrzebuje jedynie prostych informacji: gdzie mam być i o której:) Zatem w ankiecie zaznaczam wszystkie opcje i do zobaczenia:) PS. Więc o której i skąd dokładnie odjeżdża ten autokar?;)

Użytkownik SlawekW edytował ten post 11 sierpień 2011 - 20:56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...