Skocz do zawartości

Podróż za jeden uśmiech , .. i parę grosików :) 09.01-15.01 Les Sybelles / Fr.


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy i koleżanki: Z związku z Waszymi naciskami na mnie jako organizatora tego wypadu, dotyczącymi jedynego przykrego incydentu jaki tam nastąpił z Piotrem Ż. "NERĄ" w roli głównej, napisałem tak jak chcieliście "OSTRZEŻENIE", starając się zachować maximum obiektywności ale i konkretności w mej wypowiedzi za Was wszystkich: pełen tekst możecie przeczytać tutaj: http://www.skiforum....6754#post336754 Oczywiście tam temat jest otwarty i jeśli ktoś tylko chce, może coś dodać lub ująć od siebie. --------------------------------------------- P.S. przykro mi to było pisać tym bradziej, że znalem Piotr lata i to też z tej dobrej strony, ale sam nawarzył sobie piwa które musi wypić amen. Jeśli admin postanowi zmienić miejsce docelowe ostrzeżenia to prosimy o info i linka w tym temacie tutaj.

Użytkownik Szabir edytował ten post 17 styczeń 2011 - 21:37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 539
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

My choć jeszcze nie wracamy do ojczyzny też dołączamy się do podziękowań. Nie da się wymienić wszystkich bo wszyscy byli zajefajni. Nawet nie wiecie jak nam nudno bez Was w tym Chamrouse - z taką ekipą na koniec świata i jeszcze dalej. Mam nadzieję, że filmy, które czasem kręciłem zadowolą część ekipy i będą fajną pamiątką. Po powrocie coś poskładam i chętnym wyślę. Dziękujemy!!! Na zdjęciu nudy bez naszej ekipy.

PORTER - cóż za fotka! ...aż lekko się podnieciłem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porter czy to jest reklama Tyskiego?? I skad u Ciebie polskie piwo w 9 dniu podróży :)

Browaru Ci u nas było dostatek od pierwszego dnia do dzisiaj - właśnie się skończył. Przybytku tego jednak nikomu nie szczędziłem dzieląc się z chętnymi po przyjeździe, przez imprezy, do ostatniego dnia. Aby zapewnić sobie taki luksus należy zakupić porterowóz, który posiada w podłodze specjalne przemytnicze schowki mieszczące ok 8 zgrzewek. Okazuje się też, że nasz paliwożerca, dzięki jeździe do 130 km, dotychczas mieści się w 12 litrach co znacznie poprawiło nam humory:cool: Kilka szt. losowo wrzuconych na prędce przy słabym zasięgu:cool:

Załączone miniatury

  • 2-1 (115).JPG
  • 4 (236).jpg
  • 5 (14).jpg
  • 1-1 (27).JPG
  • 2-1 (147).JPG
  • 4 (255).jpg
  • 5 (1).jpg
  • 5 (7).jpg
  • 5 (26).jpg
  • 5 (27).jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się też, że nasz paliwożerca, dzięki jeździe do 130 km, dotychczas mieści się w 12 litrach co znacznie poprawiło nam humory:cool: [/ATTACH]

12 literków? znaczy się kolego Porter starzejesz się, oj starzejesz i nie masz siły odpowiednio głęboko prawej nogi wyprostować by pedał z podłogą spotkać:) p.s. a schowki porterowozowopodobne dobrze znam! Dobra sprawa... w reklamach mówią, że idealne dla zabawek wiezionych pociech... a i dorosły je lepiej potrafi wykorzystać! p.s.2 - dzięki za kabanosy w knajpce! Rewelacyne... nie chciałem być zbyt brutalny na pierwszym wspólnym wyjeździe ale zamierzałem "zakosić" całą foliową torebkę i sam je "zeżreć":)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, podziękowania dla Szabira - krótko i zwięźle. Za wzorcową organizację od pierwszego postu, za wszystko jasno i klarownie napisane etc. Dzięki dla całej ekipy, za jazdy, imprezy, wspólne granie i śpiewanie oraz głupoty na stoku.... Finał był taki jaki był - dzięki za wszystkie życzenia- ale by nie psuć atmosfery na temat kolana nie będę tu się rozpisywał. Generalnie nie jest fajnie. Trochę multimediów w pakiecie: http://www.youtube.com/watch?v=p77KRsmQxJ4 http://www.youtube.com/watch?v=1-baxbY1c50 http://www.youtube.com/watch?v=D0CgndVsMpI ..... i zdjęcia PICASSA (można pobrać album w całości lub części na swój komputer): http://picasaweb.goo...ybellesFrancja# PiVi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wieczorem będzie wszystko wiadomo, mamy jednak ograniczoną mocno ilośc miejsc, sprawy dogrywam teraz. przez weekend decyzja i tylko 100% pewniaki idą na listę. w ślad za tym, w poniedziałek będzie zaliczka po 250zł/os więc uprzedzam zaraz, żeby takie środki sobie zostawić wolne na koncie..

Użytkownik Szabir edytował ten post 21 styczeń 2011 - 12:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Bardzo zainteresowaly mnie wasze wyjazdy niestety nie bylem nigdy jeszcze za granica na nartach. I tutaj moje pytanie yyy jak wy to robicie ze jedziecie za tak niska cene? :o czy w tych cenach 600-700zł sa noclegi z skipasami? Chyba w takim razie predzej czy pozniej sie wybiore :P Do dyspozycji jest Fiat Doblo Maxi 5os z bagaznikiem 2000l :) Z nieciepliwoscia czytam kolejne posty ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Bardzo zainteresowaly mnie wasze wyjazdy niestety nie bylem nigdy jeszcze za granica na nartach. I tutaj moje pytanie yyy jak wy to robicie ze jedziecie za tak niska cene? :o czy w tych cenach 600-700zł sa noclegi z skipasami? Chyba w takim razie predzej czy pozniej sie wybiore :P Do dyspozycji jest Fiat Doblo Maxi 5os z bagaznikiem 2000l :) Z nieciepliwoscia czytam kolejne posty ;)

Ty się nie pytaj! Ty plać i nie marudź! Okazja to okazja.. a komu Szabir zrobił za to "dobrze" to jego słodka tajemnica!:) w kazdym razie - mimo ze nie jest zarejestrowany w urzędzie marszałkowskim... - "Szabir Travel" daje radę:) p.s. jedna uwaga - na wyjazd też "odśwież wątrobę" bo będzie miała co robić wieczorami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień fonie bo blokuja go z sony entertaiment

no właśnie wyjaśnij mi dlaczego, jestem laikiem w tych sprawach. Przecież nie zastąpi się oryginalnych dzwięków mlaskaniem świń, a z drugiej strony to są prywatne dzwieki niczego się sony nie kradnie ( jak no. muzyka fimowa etc.) o co chodzi z tym blokowaniem i dlaczego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wyjaśnij mi dlaczego, jestem laikiem w tych sprawach. Przecież nie zastąpi się oryginalnych dzwięków mlaskaniem świń, a z drugiej strony to są prywatne dzwieki niczego się sony nie kradnie ( jak no. muzyka fimowa etc.) o co chodzi z tym blokowaniem i dlaczego

http://www.youtube.c...howto_copyright "Upewnij się, że wszystkie składniki filmu wideo są Twojego autorstwa — dotyczy to także ścieżki dźwiękowej. Na przykład w przypadku użycia ścieżki dźwiękowej wchodzącej w skład nagrania dźwiękowego, stanowiącego własność wytwórni płytowej bez zgody wytwórni płytowej, film wideo może naruszać prawa autorskie i zostać usunięty.YouTube oferuje bibliotekę autoryzowanej muzyki, za pomocą której można uatrakcyjnić filmy wideo. Wypróbuj teraz funkcję Podmień dźwięk!" Pozdrawiam marioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...