Skocz do zawartości

Podróż za jeden uśmiech , .. i parę grosików :) 09.01-15.01 Les Sybelles / Fr.


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Stroje kąpielowe :D:D:D A ze nie jestem 'ciezarowka', to stroj kapielowy spokojnie wepchne do ktorejs z łyżw, te zmieszcza sie do pokrowca na buty i logistycznie bez zmian ;) ale branie zelazka nawet mi przez mysl nie przeszlo! ;) zreszta czyz nie bylysmy zgodne w tym, ze najwiecej miejsca i tak kosmetyczka zajmie? :P

Nie muszę chyba dodawać, że za stroje jednoczęściowe karamy żółtą kartką :o :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 539
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś pytał się wcześniej o żelazko. Więc ja biorę calą magiczną skrzyneczkę do serwisu nart, z imadełkami, pilnikami i smarami. Będzie też żelazko, ale niestety z niesprawnym termostatem:(. Niestety Szejk Ordak wespół z Nerą zabrali się za naprawę tego żelazka i teraz jest to żelazko dla tych co mają wyczucie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześledziłem trasę wyjazdu i dochodzę do wniosku, że jadę przez Francję ;) omijając Szwajcarię ( nikt się nie doczepi o jedzenie i mleczko ) i dojazd do hotelu od Lyonu jest lepszy. lecę tak : w Niemczech skręcam na Mulhouse - Belfort Belfort - Besancon Besancon - Dole - autostrada A36 Dole - Bourg en Brese - A39 Bourg en Brese - Lyon - Lyon - Grenoble - ( po drodze jest hotel Moirans to ok. 25 km przed Grenoble ) Jadąc przez Francję płacę trochę drożej za autostrady lecz omijam kontrolę Szwajcarską ( mleczko i kiełbaski jadą bez ograniczeń ) lecę do samego hotelu w Moirans autobaną a przez Szwajcarię - kontrola i odcinek nad jeziorem , który pokonujemy wolno i potem jeszcze z Grenoble autostradą do hotelu w kierunku Lyonu (ok. 25 km ) jeszcze jedno ------ startujemy z piątku na sobotę z Opola o 4.oo google mówi, że pokonamy tą trasę w 14 godzin. Planuję dojazd do hotelu na 20.oo - 21.oo na gotową już kolacje zrobiona przez Szbirka :) I co Wy na to ?

co prawda nie jadę dzień wcześnie, ale pytasz co my na to, więc: -szansa, że zatrzymają Cię celnicy we Francji jest taka sama jak, że we Francji. Przyczają się po prostu gdzieś na poboczu, nie ma kontroli na granicy w Szwajcarii dla wszystkich samochodów -1506 wobec 1632 km z Opola do St.Sorlin- godzina jazdy i klika litrów paliwa mniej. -na francuskiej autostradzie jednorazowo zapłacisz, a w Szwajcarii kupujesz sobie 14miesięczną winietkę, nieograniczona ilość wjazdów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pogadaliście sobie o pierdołach do woli ;) Prześledziłem trasę wyjazdu i dochodzę do wniosku, że jadę przez Francję ;) omijając Szwajcarię ( nikt się nie doczepi o jedzenie i mleczko ) i dojazd do hotelu od Lyonu jest lepszy. Planuję dojazd do hotelu na 20.oo - 21.oo na gotową już kolacje zrobiona przez Szbirka :) co Wy na to ?

hoho, widzę żeś Pan rownież nocleg zmieniłI, ale czemu tak daleko ? ja tak mocno nie chrapię chyba :D a my na to że: 1- My nocujemy w Moirans k/Grenoble 2- Kolację mamy o 18.00 3- Po kolacji, profesjonalnie poniewieramy się zabraną coca-colą 4- poniewieranie kończymy tardycyjnie koło godz. 22.00 by: 5- ok. 6 rano wstać i świtańca zaliczyć wyspanym i co Ty na to ?

Użytkownik Szabir edytował ten post 06 styczeń 2011 - 08:22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nordicowóz startuje w sobote o16ej. Wszystko będzie zalezalo od warunków na drodze, jesli bedą sprzyjaly i dojedziemy o ludzkiej porze to może jeszcze udaloby sie zalapać na 2-3 godzinki smigania;) Chęci są ogromne :D

My startujemy około 11-12 w sobotę, ale mamy kilkaset kilkometrów więcej, więc jest spora szansa, że spotkamy się na trasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no uważaj bo jeszcze Fredowski skusi sie na tą skrzyneczkę i krzyknie kierunek Wiedeń !! :) :) :)

Nieważne... właśnie reinstaluje OVI Mapy w moim padle nokii coby nawigacja via Osterreeich była:) Sprzęt nietety padł wczoraj, nic nie działało prawie... dziś byłem w serwisie, reinstalowali całość i miało być cycuś-glancuś... a tu jak nie działa, tak nie działa:( ale mapy jakoś łażą... więc do serwisu pojedzie po powrocie, a na wyjazd jako rezerwa nawigacyjna będzie:)

Użytkownik TurboDymoMan edytował ten post 05 styczeń 2011 - 20:46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) płyn do mycia naczyń 2) gąbkę kuchenną 3) worki na śmieci 4) ścierkę na mokro i sucho 5) tabletki do zmywarki 6) ręcznik kuchenny 7) filtry do kawy* 8) środek do czyszczenia sanitariatów 9) odświeżacz do powierza 10) papier toaletowy 11) miniapteczkę 12) przyprawy 13) zatyczki do uszów 14) niezbędnik 15) radyjko 16) złodziejkę euro do francuskich kontaktów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) płyn do mycia naczyń 2) gąbkę kuchenną 3) worki na śmieci 4) ścierkę na mokro i sucho 5) tabletki do zmywarki 6) ręcznik kuchenny 7) filtry do kawy* 8) środek do czyszczenia sanitariatów 9) odświeżacz do powietrza 10) papier toaletowy 11) miniapteczkę 12) przyprawy 13) stoppery do małżowin usznych* 14) niezbędnik 15) radyjko 16) złodziejkę euro do francuskich kontaktów

Szabiro punkt 13 dotyczy tylko Twoich wspollokatorow ... hehe

*pkt 13 dotyczy wszystkich z hotelu nr 1 kolego :D :D :D http://85.89.180.174/dziki_zwierz.wav

Użytkownik Szabir edytował ten post 05 styczeń 2011 - 22:05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16) złodziejkę euro do francuskich kontaktów/ a to co jest??????????????????????????????

I dziewczyny !!!!!!!!!!lakiery do paznokci .Zapewniam was ,że mina faceta, który budzi się z pomalowanym czymś jest NIEZAPOMNIANA!!!!!!!!!

Użytkownik Tymoka edytował ten post 05 styczeń 2011 - 22:06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra.. punkt 12.00 zgodnie z planem wyruszamy. Szczęśliwi, spakowani i ... ahoj przygodo. Mała ciekawostka (Uwaga Reklama boxa !) Box Thule Spirit 780 Lista załadunkowa: - 4 pary nart - 4 pary butów - 4 pary kijków - 6 litrów whisky - 4 litry wina - 2 litry żołądkowej - 8 litrów mleka - 4 kg mięsa (schab, żeberka, kurczaki) - 5 okapowań kabanosów - 2 kg parówek - 1 kg wędlina i szynka - 6 kg ziemniaków - 6 słoików fasolka/pulpety - 1 majonez - 1 kg pomidorów - 28 "redbule" - Ngine - przyprawy - 15 czekolad - 20 prince polo - 23 śpiewniki - 2 puste plecaki - gorace kubki, etc - smarowidło do pieczywa - płyn do mycia naczyń - cif - tabletki do zmywarki - kawa - herbata - 1kg bułki tartej - 1kg cukru - 2 cytryny - 3 cebule ... i to wszystko zmieścił ten mały box :) PiVi

To chłopie jesteś miszczu w pakowaniu!!! :cool: Ja mam takiego samego box'a- niby ): ale nie udało mi się go nigdy tak upakować. Może mam z innego materiału-plastik a Twój jest z gumy? Z takimi zapasami to chyba do długiego weekendu majowego tam zostajecie :))))) Przyczepności i spotkania na trasie innych klubowiczów. Jak taka karawana zajedzie na miejsce to od razu będzie wiadomo kto tam rządzi nie? :) Pozdrawiam

Użytkownik jarecki51 edytował ten post 08 styczeń 2011 - 12:54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowania zakończone - ilośc bagażu lekko przerażająca i większość to w zasadzie żarcie: na drogę, po drodze..............w domu starczyłoby na trzy tygodnie :) :) Gorący rosołek i pierożki (mniammmmmmmmmm)czekają na powitanie pozostałego składu "bryczkowego" i po obiadku ..........w drogę !! Do miłego zobaczenia wszystkim, którzy zdecydowali się na tę "wędrówkę ludów"!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...