Skocz do zawartości

Podróż za jeden uśmiech , .. i parę grosików :) 09.01-15.01 Les Sybelles / Fr.


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

:D:D, hej Szabirek - taką "explorację głęboką" zrobiłeś na Forum, że już chyba wszyscy, którzy słyszeli o tym wyjeździe na niego jadą.. :D:D - aż nie chce się wierzyć, że jeszcze jakieś wolne miejsca się pojawiają.. ;) bawcie się wszyscy dobrze na wyjeździe .. i zdrowi wracajcie.. :), przy okazji, już Noworocznie pozdrawiam.. !! jahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 539
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Turbo miej litość i przestań już odpowiadać potokiem słów na każdą pierdołę.. Jak Turbowomen z Tobą wytrzymuje to nie mam pojęcia.. Proponuję choć w podróży zachować powściągliwość języka bo autostop przy tej pogodzie to nieziemskie wyzwanie..

E tam jak co to popyta na gorąco Maarcel'a co i jak ,kto sie zatrzymuje szybciej a do jakich kierowców lepiej nie wsiadać :) Turbo do Berlina dojedzie potem wsiada Fredowski i sie okaże jak daleko zajedzie ale trzymajcie kciuki za Turbo co by sie na te utęsknione przez was Zielone Noce nie spóźnił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejszy wyjazd - z zapasem - jest wskazany. Wskazuje na to doświadczenie zarówno ubiegłego, jak i tego roku - przynajmniej moje ;) Pzdr Maarcel

Lubię tego Marcela ,ale tak jakoś dziwnie sie składa ,że psuje się zawsze samochód ,którym ON!!!!!!!!! jedzie. I jedziemy teraz razem!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba i ja bedę potrzebowała duzo mleka!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szabirku sprawa sie rypla. Stracilem czujnosc. Krysia dostala sie w szpony niko130 Chyba bedzisz musial zorganizowac skipass dla Krysi. Zeby tylko skipass to bym "przezyl" A tu bielizny termoaktywne. jakies odlo, softshell od bognara, dechy co najmniej atomiki D2, zloty kask i cala masa narciarskich gadzetow Niko130 puszcza mnie z Torbami a ja juz mialem nadzieje, ze sie nie nauczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szabirku sprawa sie rypla. Stracilem czujnosc. Krysia dostala sie w szpony niko130 Chyba bedzisz musial zorganizowac skipass dla Krysi. Zeby tylko skipass to bym "przezyl" A tu bielizny termoaktywne. jakies odlo, softshell od bognara, dechy co najmniej atomiki D2, zloty kask i cala masa narciarskich gadzetow Niko130 puszcza mnie z Torbami a ja juz mialem nadzieje, ze sie nie nauczy

nikt nigdy nie mówił, ze posiadanie kobiety jest tanie :) masz info na pw. i wyrazy współczucia :cool: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Uwaga pilnie transport poszukiwany Carlos75 coś narobił z nogą i odpada. Szukamy zatem pilnie miejsc w dorożce dla 3 jego kompanów których miał zabrać swoim carlobusem ! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- mamy dalej dwa miejsca wolne: 1 miejsce w ap. u Jaro 1 miejsce w ap. u Ivory

Użytkownik Szabir edytował ten post 31 grudzień 2010 - 12:35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam jak co to popyta na gorąco Maarcel'a co i jak ,kto sie zatrzymuje szybciej a do jakich kierowców lepiej nie wsiadać :) Turbo do Berlina dojedzie potem wsiada Fredowski i sie okaże jak daleko zajedzie ale trzymajcie kciuki za Turbo co by sie na te utęsknione przez was Zielone Noce nie spóźnił

Spoko Wodza:) Autostopu nie będzie... zapłacone za transport - znaczy się, że w ramach opłaty rSwoa ma dostarczyć "przesyłkę" z pkt. A do pkt.B bez problemów, przestojów, dłużyzn, a dodatkowo ma zabawiać współtowarzyszy rozmowy w miarę nieżenującymi historiami z przeszłości:) Również pełen asistance mam nadzieję zapewnia jakby co... znaczy jak coś nawali to stawia dopóki nie naprawią browara na własny koszt w przydrożnej knajpce:) p.s. TurboWomen wytrzymuje! ja w naturze przyjemny jestem dość... ino na skiforum lubię troszkę zamętu wprowadzić:) :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zmieniła go pielgrzymka do kraju stopem.. Nawrócił się i przemyślał w swym życiu wiele brutalnych prawd.. Spotkał krowę która rzekła do niego ludzkim głosem o wyższości mleka z dużą zawartością wapnia.. i zmienił się chłop.. :)) [quote name='jaroo'][quote name='Maarcel']My w Łodzi też mamy Mlekomat ;) http://szymczak.jogg...w-manufakturze/ [url]http://lodz.naszemia...lodzi,id,t.html[/url Marcelku czy cos sie w Twoim zyciu zmienilo ?:D latem jeszcze miales inne poglady na temat "mleczka"...[/QUOTE]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadł jeden z pojazdów , więc poszukujemy transportu: dwie dziewczyny z Zielonej Góry (możemy dojechać do Wrocławia ) kolega z Rzeszowa (też naturalnie dojedzie gdzie będzie trzeba). Jeśli ktoś ma jakies mozliwości bardzo proszę o wiadomość lub telefon nr 608526285 Pozdrawiam ps. możemy też jechać dzień wcześniej - dostosujemy się!!! POMOCY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jaroo'][quote name='Maarcel']My w Łodzi też mamy Mlekomat ;) http://szymczak.jogg...w-manufakturze/ [url]http://lodz.naszemia...lodzi,id,t.html[/url Marcelku czy cos sie w Twoim zyciu zmienilo ?:D latem jeszcze miales inne poglady na temat "mleczka"...[/QUOTE] latem jeszcze miales inne poglady na temat "mleczka"... a w zime pojechał do livigno hihi:):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię tego Marcela ,ale tak jakoś dziwnie sie składa ,że psuje się zawsze samochód ,którym ON!!!!!!!!! jedzie. I jedziemy teraz razem!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba i ja bedę potrzebowała duzo mleka!!!!!

Kasiu!!! Spokojnie.... byłam u szepciochy :) urok zdjęty :D A teraz już proszę nie krakać :mad: Korzystając z okazji: Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i szampańskiej zabawy dla wszystkich miłośników białego szaleństwa :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga pilnie transport poszukiwany Carlos75 coś narobił z nogą i odpada. Szukamy zatem pilnie miejsc w dorożce dla 3 jego kompanów których miał zabrać swoim carlobusem !

Wypadł jeden z pojazdów , więc poszukujemy transportu: dwie dziewczyny z Zielonej Góry (możemy dojechać do Wrocławia ) kolega z Rzeszowa (też naturalnie dojedzie gdzie będzie trzeba). Jeśli ktoś ma jakies mozliwości bardzo proszę o wiadomość lub telefon nr 608526285 Pozdrawiam ps. możemy też jechać dzień wcześniej - dostosujemy się!!! POMOCY

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- mamy dalej dwa miejsca wolne w apartamencie: 1 miejsce w ap. u Jaro 1 miejsce w ap. u Ivory kontakt w sprawie wolnych miejsc ze mną na pw. ------------------------------------------------------------- ,.. i przy okazji, NAJlepszego Roku jaki może się Wam trafić, życzę od serca.

Użytkownik Szabir edytował ten post 31 grudzień 2010 - 18:37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jadę wcześniej Berlingo z Opola ale dla ratunku mogę w ostateczności zabrać także Zafirę i udzielić niezbędnej pomocy, potrzebny jest tylko pełen skład 4 osoby. WSZYSTKIM DOSIEGO ROKU

Użytkownik zechar edytował ten post 01 styczeń 2011 - 13:58

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Rok dobrze rozpocząć dobrymi wiadomościami, a dobre wiadomości to takie, że klaruje nam się powoli pogoda: http://www.myforecas...467&metric=true ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- mamy jeszcze miejsca wolne w apartamencie: 1 miejsce w ap. u Jaro 1 miejsce w ap. u Ivory 1 miejsce w ap. u Sowy kontakt w sprawie wolnych miejsc ze mną ( Szabirem) na pw. P.s. jest możliwość roszad, gdyby jakaś parka płci dowolnej chciała razem byś w jednym ap. ---------------------------------------------------------------------------- Transport - wolne miejsca 1 miejsce odjazd Kościan > Wrocław = Nordicobus 2 miejsca odjazd Warszawa > Katowice > Wrocław = 4 rumakowóz 1 miejsce odjazd Warszawa > Katowice = 9"Nerobus 4 miejsca odjazd Opole/Wrocław = 4" Zecharowóz ( może odstąpić cały samochód) 2 miejsca odjazd Gdynia =7 "Porterowóz tylko w jedną stronę 3 miejsca w 7"Porterowozie tylko na powrót do kraju 22.01 do Gdyni

Użytkownik Szabir edytował ten post 01 styczeń 2011 - 14:36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że to nie pierwszy Twoj wyjazd na narty - zabierasz to co zwykle. Jedynie z uwagi na temperatury polecam dobry krem do twarzy i do ust - np: Neutrogena / ewentualnie maseczke - nie każdy to lubi, ja wręcz nie znoszę, ale jak jest -15 i dobrze wieje to nie ma wyjścia ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Widzę, że w sobotę wyjeżdżacie do odpowiedniego kraju. Jeśli jest taka możliwość chciałbym dołączyć do kolumny swoim autem i wspólnie z Wami podróżować. My wyjeżdżamy w sobotę po południu. Czy macie jakieś miejsce i godzinę spotkania w Warszawie?? Jaką trasą lecicie?? Wiem, że jest to na pewno napisane, ale jest już tyle stron, że pewnie nie łatwo będzie znaleźć. My wyruszamy do Tignes, więc do Annency mamy ta samą trasę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Widzę, że w sobotę wyjeżdżacie do odpowiedniego kraju. Jeśli jest taka możliwość chciałbym dołączyć do kolumny swoim autem i wspólnie z Wami podróżować. My wyjeżdżamy w sobotę po południu. Czy macie jakieś miejsce i godzinę spotkania w Warszawie?? Jaką trasą lecicie?? Wiem, że jest to na pewno napisane, ale jest już tyle stron, że pewnie nie łatwo będzie znaleźć. My wyruszamy do Tignes, więc do Annency mamy ta samą trasę.

zdecydowana większość tnie trasą z 1 posta Ale w grupie raźniej i bezpieczniej wiec narciarze wszystkich landów łączcie się :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Widzę, że w sobotę wyjeżdżacie do odpowiedniego kraju. Jeśli jest taka możliwość chciałbym dołączyć do kolumny swoim autem i wspólnie z Wami podróżować. My wyjeżdżamy w sobotę po południu. Czy macie jakieś miejsce i godzinę spotkania w Warszawie?? Jaką trasą lecicie?? Wiem, że jest to na pewno napisane, ale jest już tyle stron, że pewnie nie łatwo będzie znaleźć. My wyruszamy do Tignes, więc do Annency mamy ta samą trasę.

Pisz do Nery i umów się z nim :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Widzę, że w sobotę wyjeżdżacie do odpowiedniego kraju. Jeśli jest taka możliwość chciałbym dołączyć do kolumny swoim autem i wspólnie z Wami podróżować. My wyjeżdżamy w sobotę po południu. Czy macie jakieś miejsce i godzinę spotkania w Warszawie?? Jaką trasą lecicie?? Wiem, że jest to na pewno napisane, ale jest już tyle stron, że pewnie nie łatwo będzie znaleźć. My wyruszamy do Tignes, więc do Annency mamy ta samą trasę.

witam w sobote będziemy startować z żoliborza o 16.00 w hotelu górskim na 120 km planuje byc o 17.30 około 19.30 przed katowicami M1. możemy lecieć we dwójke ale ja nie poszalej moja prędkość przelotowa to 120-130 km\h (Nero-bus). więc jeśli dorównasz kroku;-) to zapraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w sobote będziemy startować z żoliborza o 16.00 w hotelu górskim na 120 km planuje byc o 17.30 około 19.30 przed katowicami M1. możemy lecieć we dwójke ale ja nie poszalej moja prędkość przelotowa to 120-130 km\h (Nero-bus). więc jeśli dorównasz kroku;-) to zapraszam.

Moja prędkość przelotowa będzie podobna. Dodatkowo będę pobierał gaz co około 350 km:( Wysyłam Ci na PW mój nr telefonu. Prośba o przesłanie mi również. Będziemy się łapać na wylocie ze stolycy. My startujemy z Radzymina, następnie około 16:00 zabieram brata z Ursynowa, więc czas startu pasuje idealnie. Mam jeszcze pytanie czy zabierasz kogoś ze Ślaska bo jeśli nie to może w Częstochowie odbijemy na Lubliniec, Opole?? Mi oczywiście wszystko jedno, więc ja się dostosuje. Tutaj proponowana trasa--> http://maps.google.c....44529&t=h&z=12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...