Skocz do zawartości

Podróż za jeden uśmiech , .. i parę grosików :) 09.01-15.01 Les Sybelles / Fr.


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

małe zmiany, po prawej stronie pogrubionym drukiem:

pierwszy hotel 1 Szabir Katowice = 8"VWT5 2 Zuzayyy Lublin = 8"VWT5 3 Siostra Natasza Lublin =8"VWT5 4 Dariusz K. - Lublin = 8"VWT5 5 Artur P. - Lublin = 8"VWT5 6 Tymoka - Lublin = 8"VWT5 7 Maarcel – Łodź = 8"VWT5 8 Zechar – Opole = 4"Zecharowóz 1 Porter - Gdynia = 7"Porterowóz ( ma dodatkowo 3 miejsca wolne wracając 22.01 ) 2 Porterątko 1 Gdynia = 7"Porterowóz 3 Porterątko 2 - Gdynia = 7"Porterowóz2 4 Porterątko 3 - Gdynia = 7"Porterowóz 5 Porterowa - Gdynia =7"Porterowóz 6 Aleksandra W. - Gdynia = 5"Wiatrowóz 7 Wiaterek. - Gdynia = 5"Wiatrowóz 8 Georgios O. - Gdynia = 5"Wiatrowóz 1 Pepe Gdańsk/Piła = 4" Jetta 2 Kudi/B] = Gdynia = 4" Rumakowóz 3 Marzena Z. - Warszawa = 2" mazda 4 Marcin Z. -Warszawa = 2" mazda 5 Alex1 - Warszawa = 4" Jetta 6 BBasia -Warszawa= brak informacji 7 Krisekk - 5"dorechowóz 8 Anka81 - Warszawa = 4" Jetta 1 Bogdan100 Olsztyn =9"Opel 2 Wojo - Kluczbork = 9"Opel 3 Mariusz Ł.- Wrocław = brak informacji 4 Szejk Ordak - Warszawa =9"Opel 5 [email protected] Olsztyn = 9"Opel 6 Pivl -Warszawa = brak informacji 1 Sowa Szczecin = 9"Ford Tranzit 2 Sówka - Szczecin 9" Ford Tranzit 3 Nera - Warszawa = 9"Citroen J. biały 4 Shyska lublin 9" Citroen J. Biały 5 Shaza Warszawa = 9"Opel 6 Borek - Warszawa = 9"Opel 1 Fredowski - Berlin = 8" Ford Tranzit 2 Krystyna S - Berlin = 8"Ford Tranzit 3 Wujot -Wrocław= 4"Bogumiłobus 4 Bogumił N - |Wrocław = 4"Bogumiłobus 5 Qaz - Konstantynow Łódzki=9"Citroen J. biały 6 Miniol -Kraków= 4"Bogumiłobus 1 Adamek Olkusz = 9"Citroen j. biały 2 Magdalena Z. - Olkusz =9" Citroen j. biały 3 Maciej M Olkusz = 9' Citroen J. biały 4 Dariusz G. - Olkusz = 9" Citroen J. biały 5 Artur K. - Olkusz = 9" Citroen J. biały 6 Krzysiek GP Warszawa = 9" jetta 1 Jaroo Bydgoszcz= szuka transportu 2 Andus.- Bydgoszcz = szuka transportu 3 WOLNE - kontakt Szabir 4 WOLNE - kontakt Szabir 5 Maciej S. - szuka transportu 6 Radosław R. - Gdynia= szuka transportu 1 Pivi-Anka- Warszawa = brak informacji 2 Pivi-Paweł - Warszaa = brak informacji 3 Radekmar -Opole -4"pajgobus 4 Mauna - Opole 4"Pajgobus 1 Rumak001 - Warszawa = 4" rumakowóz 2 jkhce - Katowice = 5'' Lancer 3 Turbodymomen - Poznań =8"Tranzit 4 Turbodymomenowa - Poznań =8" Tranzit 1 Kowalczykkamil- Ustrzyki = 40" Trinitobus 2 Tomasz Kowalczyk - Ustrzyki = 40" Trinitobus 3 Gonzales13 - Kutno = 9"nordicowóz 4 Majka - Łódź = 9" Nordicowóz 1 Skandal - Warszawa =9"O"pel 2 Nieprawda - Warszawa =9" Opel 3 Pajgab - Wałbrzych = 4"pajgobus 4 Żyman -Opole = 4"pajgobus 1 Ivory - Łódź = 8"VWt5 2 Carlos75- Wrocław = 4" Carlobus 3 AndyCrx szuka transportu 4 Małgosia[/COLOR] 1 Wojtek S - Lublin- = 6" Rafałobus 2 Lucyna S- Lublin = 6"Rafałobus 3 Darek - Świdnik = 5" Galaxy 4 syn Darka - Świdnik = 5'Galaxy 1 Rafał G1 - Lublin = 6"Rafałobus 2 Rafał G2 - Lublin = 6"Rafałobus 3 Sawi - Warszawa/Gliwice = 5"Dorechowóz 4 Bodecznosc - 3 miasto = brak informacji 1 Felix11 - Lublin = 5"Galaxy 2 Felix11/2- lublin = 5"Galaxy 3 MarcinKisiecki - Wrocław = 4"Bogumiłobus 4 Faf500 - Kraków = 40' Trinitobus drugi hotel 1 Scatman_wawa - Warszawa = 4"Q7 2 mm2 - Puck = 8"Tranzit 3 żona mm2 - Puck = 8"Tranzit 4 Luna -Gdańsk = 4"Carlobus 5 Luna2 - Gdańsk = 4" Carlobus 6 Janica - Tychy = 5'' Lancer 7 doreh =5" Dorechowóz 8 Cyrus = 5"Dorechowóz 1 Darek74 -Katowice = 4"Evanda 2 at9 Duszniki Z = 4"evanda 3 Ewczyk - Duszniki Z. =4"evanda 4 WOLNE możliwość transportu z Katowic Peugeotem / kontakt Zibi1 - Zbyszek 603-094-027 5 Paweł -Sosnowiec =4 Astra 6 Dominik - Katowice = 4" Astra 7 Wioleta - Katowice = 4"Astra 8 Kasia - Katowice = 4'' Evanda 1 Karol Ż - Jastrzębie Z. = Zecharowóz 2 Jordi = brak informacji 3 Zechar I - Opole = Zecharowóz 4 Zechar II - Opole = Zecharowóz 5 wakat 6 wakat 1 JurekBP - Biała Podlaska =5"Galaxy 2 Lakusek - Warszawa/Turek = 9" Citroen J - biały 3 dziewczyna Janicy-Asia - Tychy = 5'' Lancer 3 Basia - Kielce = 5 Peugeot 5 Olgierd - Kielce = 5 Peugeot 6 Ania - Katowice = 5"Peugeot 7 Monika G. - Katowice = 5'' Lancer 8 Aleksandra W. - Katowice = 4'' Astra Sosnowiec 1 Julita - Kożuchów - Carlobus75 2 Liliana - Kożuchów = Carlobus75 3 Crazydiver74 Gdańsk / Warszawa = 4" Q7 4 Crazydiver74.1 - Warszawa = 4"Q7 5 Violek -Wrocław = 9"Nordicobus 6 Ewa- Kościan = brak informacji 1-Nordic78 -Kościan = 9"n9"Nordicobus 2-Nordicowa - Kościan =9"nordicobus 3-kolega nordica78 - Kościan = 9"Nordicobus 4- AgaF - Warszawa = 9" Nordicobus 5- Pad81 - Łęczyca = 40"Trinitobus 6- [B]Skraabel - Warszawa = 9"Nordicowóz * właścicielem danego auta jest osobnik którego auto jest wyróżnione kolorem niebieskim. * Proszę osoby które mają jeszcze wolne miejsca w dorożkach o kontakt na pw.

Jeśli się pomyliłem, to mnie popraw Darku Wesołych Świąt Bożego Narodzenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 539
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 Sowa Szczecin = 9"Ford Tranzit 2 Sówka - Szczecin 9" Ford Tranzit 3 Nera - Warszawa = 9"Citroen J. biały 4 Shyska lublin 9" Citroen J. Biały 5 Shaza Warszawa = 9"Opel 6 Borek - Warszawa = 9"Opel Miki (sówka) odpuszcza wyjazd (szkoła) i robi się jedno wolne miejsce w apartamencie i w Transicie. jeżeli ktoś chętny z okolic Szczecina lub/nawet z innej części kraju to proszę o kontakt na pw lub gg 2300117 pozdro sowa

Użytkownik rsowa edytował ten post 26 grudzień 2010 - 00:08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sowa szczecin = 9"ford tranzit 2 sówka - szczecin 9" ford tranzit 3 nera - warszawa = 9"citroen j. Biały 4 shyska lublin 9" citroen j. Biały 5 shaza warszawa = 9"opel 6 borek - warszawa = 9"opel miki (sówka) odpuszcza wyjazd (szkoła) i robi się jedno wolne miejsce w apartamencie i w transicie. Jeżeli ktoś chętny z okolic szczecina lub/nawet z innej części kraju to proszę o kontakt na pw lub gg 2300117 pozdro sowa

nieaktualne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------------------- Z ostatniej chwili pojawiły się 2 wolne miejsca * w hotelu nr 1 (w apartamencie u Jaro) = kontakt z Szabirem pojawiło się 1 miejsce wolne w hotelu nr 2 ( w apartamencie u Darka74) wraz z transportem ( o ile ktoś chce oczywiście) = kontakt Zibi1 / Zbyszek 603-094-027 są jeszcze miejsca w hotelu nr 1 ( gdzie większość ekipy ) http://www.snowtrex....=10217&abreise= są jeszcze miejsca w hotelu nr 2 ( chyba to 2) http://www.snowtrex....=11741&abreise= możecie odszukać swoje hotele: http://www.leskiduno....lindarves.jpeg hotel nr 1 = C4 hotel nr 2 = I 12 ---------------------------------------------------------------------------------------------- opcja +1 dzień we Francji http://www.skiforum....779#post302779 Samochody które jadą +1 dzień ( R oznacza już zabukowany hotel) R 8"VWT5 = Les 2 aples R 9" Opel = Les 2 alpes R 4" Zecharowóz = Les 2 alpes - 4"Jetta = Val D'Isere - 2"mazda = Val D'Isere - 8" Tranzit = Chamonix - 4" Bogumiłobus -a kto ich tam wie gdzie jadą ------------------------------------------------------------------------------------------- pierwszy hotel 1 Szabir Katowice = 8"VWT5 2 Zuzayyy Lublin = 8"VWT5 3 Siostra Natasza Lublin =8"VWT5 4 Dariusz K. - Lublin = 8"VWT5 5 Artur P. - Lublin = 8"VWT5 6 Tymoka - Lublin = 8"VWT5 7 Maarcel – Łodź = 8"VWT5 8 Zechar – Opole = 4"Zecharowóz 1 Porter - Gdynia = 7"Porterowóz ( ma dodatkowo 3 miejsca wolne wracając 22.01 ) 2 Porterątko 1 Gdynia = 7"Porterowóz 3 Porterątko 2 - Gdynia = 7"Porterowóz2 4 Porterątko 3 - Gdynia = 7"Porterowóz 5 Porterowa - Gdynia =7"Porterowóz 6 Aleksandra W. - Gdynia = 5"Wiatrowóz 7 Wiaterek. - Gdynia = 5"Wiatrowóz 8 Georgios O. - Gdynia = 5"Wiatrowóz 1 Pepe Gdańsk/Piła = 4" Jetta 2 Kudi/B] = Gdynia = 4" Rumakowóz 3 Marzena Z. - Warszawa = 2" mazda 4 Marcin Z. -Warszawa = 2" mazda 5 Alex1 - Warszawa = 4" Jetta 6 BBasia -Warszawa= brak informacji 7 Krisekk - 5"dorechowóz 8 Anka81 - Warszawa = 4" Jetta 1 Bogdan100 Olsztyn =9"Opel 2 Wojo - Kluczbork = 9"Opel 3 Mariusz Ł.- Wrocław = brak informacji 4 Szejk Ordak - Warszawa =9"Opel 5 [email protected] Olsztyn = 9"Opel 6 Pivl -Warszawa = brak informacji 1 Sowa Szczecin = 9"Ford Tranzit 2 Sówka - Szczecin 9" Ford Tranzit 3 Nera - Warszawa = 9"Citroen J. biały 4 Shyska lublin 9" Citroen J. Biały 5 Shaza Warszawa = 9"Opel 6 Borek - Warszawa = 9"Opel 1 Fredowski - Berlin = 8" Ford Tranzit 2 Krystyna S - Berlin = 8"Ford Tranzit 3 Wujot -Wrocław= 4"Bogumiłobus 4 Bogumił N - |Wrocław = 4"Bogumiłobus 5 Qaz - Konstantynow Łódzki=9"Citroen J. biały 6 Miniol -Kraków= 4"Bogumiłobus 1 Adamek Olkusz = 9"Citroen j. biały 2 Magdalena Z. - Olkusz =9" Citroen j. biały 3 Maciej M Olkusz = 9' Citroen J. biały 4 Dariusz G. - Olkusz = 9" Citroen J. biały 5 Artur K. - Olkusz = 9" Citroen J. biały 6 Krzysiek GP Warszawa = 9" jetta 1 Jaroo Bydgoszcz= szuka transportu 2 Andus.- Bydgoszcz = szuka transportu 3 WOLNE - kontakt Szabir 4 WOLNE - kontakt Szabir 5 Maciej S. - szuka transportu 6 Radosław R. - Gdynia= szuka transportu 1 Pivi-Anka- Warszawa = brak informacji 2 Pivi-Paweł - Warszaa = brak informacji 3 Radekmar -Opole -4"pajgobus 4 Mauna - Opole 4"Pajgobus 1 Rumak001 - Warszawa = 4" rumakowóz 2 jkhce - Katowice = 5"Lancer 3 Turbodymomen - Poznań =8"Tranzit 4 Turbodymomenowa - Poznań =8" Tranzit 1 Kowalczykkamil- Ustrzyki = 40" Trinitobus 2 Tomasz Kowalczyk - Ustrzyki = 40" Trinitobus 3 Gonzales13 - Kutno = 9"nordicowóz 4 Majka - Łódź = 9" Nordicowóz 1 Skandal - Warszawa =9"O"pel 2 Nieprawda - Warszawa =9" Opel 3 Pajgab - Wałbrzych = 4"pajgobus 4 Żyman -Opole = 4"pajgobus 1 Ivory - Łódź = 8"VWt5 2 Carlos75- Wrocław = 4" Carlobus 3 AndyCrx = brak informacji 4 Małgosia = brak informacji 1 Wojtek S - Lublin- = 6" Rafałobus 2 Lucyna S- Lublin = 6"Rafałobus 3 Darek - Świdnik = 5" Galaxy 4 syn Darka - Świdnik = 5'Galaxy 1 Rafał G1 - Lublin = 6"Rafałobus 2 Rafał G2 - Lublin = 6"Rafałobus 3 Sawi - Warszawa/Gliwice = 5"Dorechowóz 4 Bodecznosc - 3 miasto = brak informacji 1 Felix11 - Lublin = 5"Galaxy 2 Felix11/2- lublin = 5"Galaxy 3 MarcinKisiecki - Wrocław = 4"Bogumiłobus 4 Faf500 - Kraków = 40' Trinitobus drugi hotel 1 Scatman_wawa - Warszawa = 4"Q7 2 mm2 - Puck = 8"Tranzit 3 żona mm2 - Puck = 8"Tranzit 4 Luna -Gdańsk = 4"Carlobus 5 Luna2 - Gdańsk = 4" Carlobus 6 Janica - Tychy = 5"Lancer 7 doreh =5" Dorechowóz 8 Cyrus = 5"Dorechowóz 1 Darek74 -Katowice = 4"Evanda 2 at9 Duszniki Z = 4"evanda 3 Ewczyk - Duszniki Z. =5"evanda 4 WOLNE możliwość transportu z Katowic Peugeotem / kontakt Zibi1 - Zbyszek 603-094-027 5 Paweł -Sosnowiec =4 Astra 6 Dominik - Katowice = 4" Astra 7 Wioleta - Katowice = 4"Astra 8 Kasia - Katowice = 4"Evanda 1 Karol Ż - Jastrzębie Z. = Zecharowóz 2 Jordi = brak informacji 3 Zechar I - Opole = Zecharowóz 4 Zechar II - Opole = Zecharowóz 5 wakat 6 wakat 1 JurekBP - Biała Podlaska =5"Galaxy 2 Lakusek - Warszawa/Turek = 9" Citroen J - biały 3 dziewczyna Janicy-Asia - Tychy =4" Lancer 3 Basia - Kielce = 5 Peugeot 5 Olgierd - Kielce = 5 Peugeot 6 Ania - Katowice = 5"Peugeot 7 Monika G. - Katowice = 5"Lancer 8 Aleksandra W. - Katowice = 4"Astra Sosnowiec 1 Julita - Kożuchów - Carlobus75 2 Liliana - Kożuchów = Carlobus75 3 Crazydiver74 Gdańsk / Warszawa = 4" Q7 4 Crazydiver74.1 - Warszawa = 4"Q7 5 Violek -Wrocław = 9"Nordicobus 6 Ewa- Kościan = brak informacji 1-Nordic78 -Kościan = 9"n9"Nordicobus 2-Nordicowa - Kościan =9"nordicobus 3-kolega nordica78 - Kościan = 9"Nordicobus 4- AgaF - Warszawa = 9" Nordicobus 5- Pad81 - Łęczyca = 40"Trinitobus 6- Skraabel - Warszawa = 9"Nordicowóz Skiforum group = 128 osób Trinity group = 54 osób 182 osoby ------------------------------------------------------------ Na chwilę obecną mamy wolne miejsca w autach: 1 miejsce odjazd Kościan > Wrocław = Nordicobus 2 miejsca odjazd Warszawa > Katowice > Wrocław = 4 rumakowóz 2 miejsca odjazd Gdynia =7 "Porterowóz tylko w jedną stronę 3 miejsca w 7"Porterowozie tylko na powrót do kraju 22.01 do Gdyni * właścicielem danego auta jest osobnik którego auto jest wyróżnione kolorem niebieskim. * Proszę osoby które mają jeszcze wolne miejsca w dorożkach o kontakt na pw. ------------------------------------------------------------------------------------------------- Lista rezerwowa chętnych na 100% (w przypadku, gdyby ktoś wypadł w ostatniej chwili i nie mógł jechać, to wskakują na jego miejsce zgodnie z kolejnością poniżej ) 1 2......................... 3.......................... --------------------------------------------------------------- [B]

największy wyjazd w historii skiforum

* jest na te miejsca wstępna rezerwacja do wtorku, ale zapisywać się na listę rezerwową można a nawet trzeba.

Użytkownik Szabir edytował ten post 27 grudzień 2010 - 20:04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie TDM wysypales sie ze matura jest Ci obca.....http://www.sjp.pl/nu%BF Polecam sprawdzic w slowniku jezyka polskiego pisownie jak i znaczenie slowa nuż heheh...

Szabirku.... polegliśmy! i Autor i ten Krajzodajwerek mają rację... w tym kontekście nuż to nuż i już:) nuż «wyraz o charakterze ekspresywnym» a) «oznaczający (w połączeniu z bezokolicznikiem) nagłe, gwałtowne, intensywne rozpoczęcie czynności; nuże» A mały nuż wrzeszczeć. Dobiegł i nuż się wspinać na drzewo. B) «nadający wypowiedzi odcień obawy, rzadziej nadziei» A nuż przyjdzie. A nuż nie zrobi tego. p.s. wiecie... ja po technikum jestem...:) Co prawda potem była matura i ciąg dalszy... ale jak widać prosty chłopak ze mnie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor i ten Krajzodajwerek [cut] p.s. wiecie... ja po technikum jestem...:) Co prawda potem była matura i ciąg dalszy... ale jak widać prosty chłopak ze mnie:)

Hmm, powiem tak: to jest wątek o wyjeździe do Les Sybelles. Zróciłeś mi uwagę na błąd - dość arogancko - ale sie przekonałeś z wiarogodnych źródeł - że było inaczej. Po co wklejasz zawartość linków? Flaming? Trolling? Peace...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie nas więcej! Kasia slalon na łyżwach dopisz do konkurencji wyjazdowych :) A po mleku to i może Bolero odwalimy :))

No to super!!! :) A ja dawno nie jezdzilam wiec tez moge byc poczatkujaca ;)

Ps.Luna najlepsze w tym wszystkim że trzeba jechać 2tys. km aby z Tobą pojeździć na łyżwach jak 2 lodowiska pod bokiem :)

Użytkownik PEPE_X edytował ten post 28 grudzień 2010 - 18:04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szabirku.... polegliśmy!..

Sam żeś waść poległ. Jam tylko zapytał grzecznie i dostał odpowiedź a Ty wyszedłeś jak zawsze :D Aczkolwiek jest to ciekawe zagadnienie dla pr. Miodka, gdyż moim zdaniem kontekst wypowiedzi szacownego przedmówcy Sławka ( nie mylić z TDM-em) wywodzi się z pełnego zdania w powszechnej mowie "a nóż widelec się uda" i został on jedynie skrócony do formy zaistniałej w zapisanym przekazie. ----------------------------------------------------------------------------------------- a swoją drogą sporo osób mnie pyta na pw o miejsca, to może: zorganizować kolejny apartament na szybko ? co o tym sądzicie ? http://www.snowtrex....=10217&abreise= lista potencjalnie zainteresowanych, wpisujcie się: 1................................... 2...................................... 3....................................... 4......................................

Użytkownik Szabir edytował ten post 29 grudzień 2010 - 01:13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że ekipa „wiatrowozu” zdecydowała się zostać z nami na kolejny tydzień w Chamrousse poszukuję 1 wolnego miejsca na powrót do kraju w „regulaminowym” terminie, dla jednego porterątka. Osobnik ten ma 21 lat, jest studentem, nie posiada prawka, nie zajmuje dużo miejsca – jest szczupły i nie będzie miał ze sobą bagażu. Pokryje część kosztów podróży nie zwiększając praktycznie zużycia paliwa – waży ok. 60 kg. Byłoby miło gdyby zabrał go ktoś z okolic 3miasta, jeśli się nie uda to gdziekolwiek. Chłopina musi wracać na uczelnię:cool: Łyżwiarze łączcie się - my też je bierzemy, choć przy słynnych rolkarzach (Ewczyk, Pepe ...) będziemy tylko tłem. A nuż A propos polszczyzny. W pewnym momencie myślałem, że turbodynamomena już „pozbadli”. W moim rodzimym (kujawskim) języku każdy wiedział co to oznacza. Jakie było moje zdziwienie kiedy odkryłem, że większość ludzi w innych częściach Polski nie ma pojęcia o co chodzi? Turbo nie dołuj się – ja na technikum skończyłem i jakoś z tym żyję (fakt - lekko nie jest):cool:

Użytkownik Porter edytował ten post 29 grudzień 2010 - 14:24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos polszczyzny. W pewnym momencie myślałem, że turbodynamomena już „pozbadli”. W moim rodzimym (kujawskim) języku każdy wiedział co to oznacza. Jakie było moje zdziwienie kiedy odkryłem, że większość ludzi nie ma pojęcia o co chodzi? Turbo nie dołuj się – ja na technikum skończyłem i jakoś z tym żyję (fakt - lekko nie jest):cool:

pozbadli nie pozbadli. dopasuje się chłopaka do wyglądu z reklamy TDM-a z pigułą i pieskiem i gra gitara :cool: ma w końcu obiecane 6 "zielonych nocy' z rzędu ( stawiam, że przy 4 klęknie).

Użytkownik Szabir edytował ten post 29 grudzień 2010 - 01:09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos polszczyzny. W pewnym momencie myślałem, że turbodynamomena już „pozbadli”. W moim rodzimym (kujawskim) języku każdy wiedział co to oznacza. Jakie było moje zdziwienie kiedy odkryłem, że większość ludzi nie ma pojęcia o co chodzi? Turbo nie dołuj się – ja na technikum skończyłem i jakoś z tym żyję (fakt - lekko nie jest):cool:

A witaj, witaj... ale ja własnie nie chciałem naprawiać całe życie domofonów dlatego poniosło mnie dalej:) ...co nie oznacza, że to było finansowo opłacalne! p.s. no, TDM śmiga na spinning zgubić co przybrał w święta i ćwiczyć kondycje na Francję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo proszę o zapoznanie się ważnymi Informacjami Podróżnymi ( zał. pdf) zalecam wydrukować i posiadać ze sobą ! Zakwaterowanie Meldujemy się w hotelu pomiędzy godz. 17.00-18.00 ( jak ktoś wie, że dojedzie później winien to zgłosić tel. na recepcji ( nr tel. podany na vaucherze) bielizna pościelowa jest w cenie. Podajemy nasz vaucher i pierwszy na liście apartamentu uiszcza kaucję najlepiej kartą oraz opłaca ichniejszą opłatę klimatyczną. vaucher-y (załączniki pdf) dla ap. Szabira / Portera / Pepe /Bogdana100 / Sowy / Fredowskiego /Adamka oraz Jaroo i Kamila Kowalczyka odbiór skipassów skipassy odbierane są w kasie na podstawie Vauchera i dowodu tożsamości osoby wyszczególnionej na powyższym vaucherze. Reprezentanci ap. ( lub wszyscy ludkowie ) z ap .Szabira / Portera / Pepe /Bogdana100 / Sowy / Fredowskiego /Adamka meldują się w poniedziałek 10.01.2011 o godz. 8.15 w pełnym rynsztunku bojowym w holu hotelu.. Jedziemy z hotelu na nartach do centrum, gdzie w kasie pobieram skipassy for all i wręczam szefom ap. odpowiednią ilość. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- INFORMACJA ODNOŚNIE UBEZPIECZENIA dotyczy ap. Szabira / Portera / Pepe /Bogdana100 / Sowy / Fredowskiego /Adamka / Jaroo/ Kamila Kowalczyka chyba, że pozostali mają identyczny nr polisy nr polisy ubezpieczeniowej SPL106 - podstawowe info http://www.snowtrex....zpieczenie.html Warunki Ubezpieczenia Podróży (zał. pdf) pełne O.W.U. jak zgłaszać szkodę z ub. (zał pdf., > polisa ubezpieczeniowa) Dzwoniąc na polski nr podajemy nr polisy (np. w/w SPL106 > nazwisko głównego z polisy oraz nr rezerwacji) podpowiadam, że warto sobie wydrukować zał. "polisa ubezpieczeniowa" i na nim wpisać dane podane niżej kolorem niebieskim. dane jakie należy podać zgłaszając szkodę dla n/w apartamentów: ap. Szabira - SPL106/Piotr Drag/ 115428/5 ap. Portera - SPL106/Piotr Drag/ 115428/5 ap. Pepe - SPL106/Piotr Drag/ 115428/5 ap. Bogdan100 - SPL106/Piotr Drag/ 115428/5 ap. Sowa - SPL106/Piotr Drag/ 115428/5 ap. Fredowski- SPL106/Piotr Drag/ 115428/5 ap. Adamek - SPL106/Piotr Drag/ 115428/5 ap. Jaroo -SPL106/Jaroslaw Domasz/ 115412/4 ap.Kamil Kowalczyk - SPL106/Kamil Kowalczyk/ 115593/3 okres obowiązywania polisy Jak zapewniła mnie dzisiaj tel. pani ze snowtrexu, ochrona ubezpieczeniowa zaczyna się od momentu rozpoczęcia podróży. Dal tych co jadą dzień wcześniej się nartować, oznacza to, że nie muszą nabywać dodatkowego ubezpieczenia :) ---------------------------------------------------------------------------------- DLA TYCH CO KOMBINUJĄ Dla tych, co chcą jechać różnymi dziwnymi drogami lub mają zamiar się zgubić lub chcą ciąć na skróty autem leśnymi przecinkami informacja o otwartych ( lub zamkniętych) drogach sezonowych. http://www.alpen-jou...lpenpaesse.html --------------------------------------------------------------------------------------- PLANER PODRÓŻY dla jadących + 1 dzień, dotyczy: 8"VWT5 , 9"Opel, 4"Berlingo http://www.skiforum....2779#post302779 Lublin godz. 15.00 piątek 07.01.2011 Warszawa godz. 17.00 piątek 07.01.2011 Katowice godz. 21.00 Jama Szabira piątek 07.01.2011 Wrocław godz. 24.00 mała stacja benzynowa bezpośrednio przy A4 piątek 07.01.11 Grenoble godz. 17.00 Premiere Classe Grenoble Nord Moirans Adres Centr'alp - Porte Du Pommarin - Entrée Ouest Moirans, 38430 sobota 08.01.11 Grenoble odjazd godz. 07.00 niedziela 09.01.11 Les Deux Alpes godz. 08.30 niedziela 09.01.11 08.01.2011 odjazd Les Deux Alpes godz. 15.00 niedziela 09.01.11 Saint Sorlin d Arves godz. 16.30 Residence L Oree des Pistes St. Sorlin D Arves 73520 niedziela 09.01.11 przypominam o 2 kompletach łańcuchów lub innych wynalazków. Z L2A do SS mamy 50 km niezłej górskiej jazdy.

Załączone pliki

Użytkownik Szabir edytował ten post 29 grudzień 2010 - 18:33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że już od jakiegoś czasu trenuje przed wyjazdem (dokumentacja foto w załączeniu), to muszę stwierdzić, jednoznacznie, że z obecnej, dzisiejszej dostawy "mleka" na moje biurko, to własnie PORTER jest tym najlepszym! :)

tośśś śśśie przypodobał, pewnie 2 kabanosy dostaniesz tera:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...