Skocz do zawartości

Podróż za jeden uśmiech , .. i parę grosików :) 09.01-15.01 Les Sybelles / Fr.


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 539
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[quote name='Szabir']--------------------------------------------------------------------------------------------- opcja +1 dzień we Francji http://www.skiforum....779#post302779 Samochody które jadą +1 dzień ( R oznacza już zabukowany hotel) R 8"VWT5 = Les 2 aples R 9" Opel = Les 2 alpes - 4"Jetta = Val D'Isere - 2"mazda = Val D'Isere - 8" Tranzit = a kto ich tam wie gdzie oni jadą - 4" Bogumiłobus - 4" Rav4 = chyba Chamonix > jedzie bezpośrednio bez noclegu ------------------------------------------------------------------------------------------- dzień wcześniej jedziemy do Chamonix Piter . widzę że Rosoły też tam jadą tylko nie kumam co to znaczy: "jedzie bezpośrednio bez noclegu" pozdro sowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. Oj Oj Oj... czy tak trudno się domyślić? To twardziele, którzy Chuckowi Norrisowi się nie kłaniają! Po prostu wyjeżdżają 12 godzin później od nas, olewają nocleg noc przed Chamonix, a jadą non stop te 15 godzin w autku, rano pkt 8:00 meldują się w kasie pod stokiem i na...ają po białym że hej! Taka nowa wersja "półprzytomnego" narciarza, którego jedno piwko na stoku rozwali zupełnie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja myslalem ze my tak samo czyli przyjezdzamy rano i od razu na narty wtedy wieczorkiem cos zjesc wtedy nocleg w hotelu i w niedziele do sorlina :)

myśl dalej...:) z tego co wiem, a wiem na 150%! (albo się mylę równie znacznie), jedziemy tam - nocleg gdzieś w hoteliku, z rana na stoki Chamonix, a potem do auta i jedziemy pić zapoznawcze mleko w Saint Sorlin... ...jak się mylę, to niech ktoś mnie z tego błędnego matrixa wyrwie i wyjaśni co i jak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, a wiem na 150%! (albo się mylę równie znacznie), jedziemy tam - nocleg gdzieś w hoteliku, z rana na stoki Chamonix, a potem do auta i jedziemy pić zapoznawcze mleko w Saint Sorlin... ...jak się mylę, to niech ktoś mnie z tego błędnego matrixa wyrwie i wyjaśni co i jak...

Dobrze Turbo prawi taki sam jest plan załóg R 8"VWT5 = Les 2 alples R 9" Opel = Les 2 alpes przynajmniej taki stan wiedzy ja również posiadam chyba że kierownictwo coś zmieni w ostatniej chwili bo czasu sporo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
zamiast zielonej nocy dla TDM proponuję aby wkupił się w łaski starych wyżeraczy i wypełnił mleczkiem auto którym będzie jechał na spotkanie z bandą świrusków:) - czyli moim:) . nie gwarantuję jednak że wszystko dotrze na miejsce bo jedziemy dzień wcześniej:) taki mam plan i chyba jest on dobry?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast zielonej nocy dla TDM proponuję aby wkupił się w łaski starych wyżeraczy i wypełnił mleczkiem auto którym będzie jechał na spotkanie z bandą świrusków:) - czyli moim:) . nie gwarantuję jednak że wszystko dotrze na miejsce bo jedziemy dzień wcześniej:) taki mam plan i chyba jest on dobry?:)

Sowa! Już kupiłem węgiel aktywny... wyczytałem, że przelewając przez niego "jagodziankę" kupioną w drogerii (wystepuje jako paliwo do kuchenek turystycznych) wychodzi produkt czysty i klarowny... może "bukiet" ma nie najładnijeszy, ale zakładam, że "starzy wyżeracze" nie skupiają się nad takimi drobnostkami jak bukiet mleczka.... po drugie z kulturą mi tu proszę! Sam nie jadę! I tak nie mam najlepszej opinii u "połówki"... a Wy tu mnie jeszcze chcecie upodlić na maska:) :) :)

Użytkownik TurboDymoMan edytował ten post 29 listopad 2010 - 12:17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast zielonej nocy dla TDM proponuję aby wkupił się w łaski starych wyżeraczy i wypełnił mleczkiem auto którym będzie jechał na spotkanie z bandą świrusków:) - czyli moim:) . nie gwarantuję jednak że wszystko dotrze na miejsce bo jedziemy dzień wcześniej:) taki mam plan i chyba jest on dobry?:)

No chyba grubo przesadziles hehe ,nie ma takiej ilosci mleka za ktora mozna by tych co czekaja na zielona noc przekupic .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam All, Właśnie wróciliśmy w nocy z pięknego Soelden. Widzę ze nie nudziliście się i żyjecie coraz namiętniej zbliżającym się wyjazdem. Z wątłej wiedzy jaką mam, to są jeszcze wolne miejsca 2 miejsca po Dorin w ap u Ivorego 1 miejsce w ap. u Julity

To nie byloby glupie. Niech tu i tam zostanie pare wolnych miejsc. W taaaakiej grupce narciarzy zdarzy sie, ze zona, kochanka, konkubena czy przyjaciolka bedzie miala objekcje co do wyzej wyminionych polowek. Tam w Sorlin parkow z lawkami nie ma wiec gdzie bidulki maja pojsc? Nie ma tez lokali nocnych wiec gdzie dumni faceci pojda? Kto za? (tymi wolnymi miejscami niech sie uderzy w piersi) (wlasne)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Udało mi się wskoczyć na wolne miejce po "dorin" na ten wyjazd, ale mam problem z dojazdem, może ktoś ma lub wie o wolnmym miejcu w samochodzie na ten wyjazd, najlepiej z Rzeszowa lub z Krakowa. Pozdrawiam

zapytaj Trinity. Miała do parę dni wstecz miejsca w autokarze z Krakowa. Może znajdzie jeszcze jedno miejsce i Cię upchnie. Swoją drogą szukamy miejsca wśród naszych, coś się znajdzie nie martw się, ale musisz się przypominać. P.S. A dorechowóz pełen ? bo były też tam jakieś roszady ostatnio ? Dorechowóz zgłoś się :)

Użytkownik Szabir edytował ten post 30 listopad 2010 - 09:24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na zdjęcia Pepego i na pogode za oknem i juz nie mge sie doczekac wyjazdu :) po cichu odliczam dni... swoja droga przydałoby sie zaczac siedziec przed komputerem w butach narciarskich zeby troche nogi przyzwyczaic

ty przyzwyczajaj nogi a ja ci buty rozjeżdże, będzie jak ta lala...;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to w apartamencie Karola Ż sa zmiany, będzie nas tam 4 osoby ale co kto i jak nie wiem dokładnie, ja sie do niego dołączyłem i jade Trynitobusem z Krakowa...

Tak Tak małe zmiany. Potwierdzam. A mam jedynie taką wiedzę W apartamencie 1. Karol Ż - Jastrzębie Z. 2. Iordi czyli TY 3. od Zechara 4. od Zechara ale to już Karol powinien potwierdzić a snieg sypie i sypie hej Ruszamy dzień wcześniej razem z Szabirem na wspólna jazdę w 2 dolinach ( rezerwacja hotelu zrobiona ):) Startujemy z Opola i lecimy przez Niemcy w składzie: 1. Zechar - zecharowóz 2. Karol Ż - zecharowóz 3. od Zechara 1 - zecharowóz 4. od Zechara 2 - zecharowóz :D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam zazdroszczę i pozdrawiam wszystkich znajomych!ja już nie jestem tak odważna jak rok temu i pozostaje mi tylko termin w ferie tj. 29.01-13.02. 2011 więc jeśliby coś się udało w tym czasie to ja chętnie!

Tylko znajomych? :) ach te Kelce. bywało się bywało i to często . w winiarni ( na końcu ul Swiętokrzyskiej) na żarkoje - pychota :) pozdro dla nieznajomej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam zazdroszczę i pozdrawiam wszystkich znajomych!ja już nie jestem tak odważna jak rok temu i pozostaje mi tylko termin w ferie tj. 29.01-13.02. 2011 więc jeśliby coś się udało w tym czasie to ja chętnie!

Witam koleżankę :) ferie u nas w tym roku troszkę wcześniej 16.01-30.01 a szkoda bo jak nie praca, to urlop z dziećmi ale zawsze pozostaje zakończenie sezonu ;) Wariaci, podobnie jak dzieci, nie dają za wygraną, dopóki ich życzenie nie zostanie spełnione...;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...