Skocz do zawartości

Podróż za jeden uśmiech , .. i parę grosików :) 09.01-15.01 Les Sybelles / Fr.


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w nordicowozie mam jeszcze 3-4 miejsc wolnych:D, startujemy z Kościana->wlkp zainteresowanych zapraszam na priva.

Jakbyś się zdecydował jechać na coś dzień wcześniej to może i dla Ciebie jako prawie krajana zdradziłbym Rsowę ze Szczecina:) jak jeszcze masz busa na chodzie i w miarę bezpieczenego..:) Zawsze lepiej jechać do kościana w 20 minut z Lubonia (tam se pomieszkuje...), niż tłuc się - być może w śniegu - z 4 godziny do Szczecina! I dalej, i drożej... Może być wyskoczył gdzieś troszkę wcześniej - Chamonix, Les 2 Alpes - a potem ten dzień uczcimy już mleczkiem na miejscu gdy inni będą dopiero się napalali na pierwszy dzień nart:) bo nie wyobrażam sobie, że jako taki megaorganizator nie wypijesz z każdym choć tego nędznego, maławego brudzia! Nie zmuszam do pijaństwa żebyś się nie upodlił - zastosujemy najmniejsze z możliwych podajnkików po 30ml! Ale chodzi przecież o to, byś się z KAŻDYM napił:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 539
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z powodu konieczności rezygnacji z tego mega wyjazdu mam do odstąpienia 3 miejsca w 4 osobowym apartamencie w głównym budynku. Koszt 914,00 zł + 39,00 ubezpieczenie (nieobowiązkowe) zawiera wszystko czyli: hotel, skipass i ew. właśnie ubezpieczenie. Szczegóły na PW

ale Miki będzie szczęsliwy że Kosma nie jedzie :( a tak się cieszył na spotkanie z wielkim URWISKIEM. ciekawe jak ja mu to powiem???????

Jakbyś się zdecydował jechać na coś dzień wcześniej to może i dla Ciebie jako prawie krajana zdradziłbym Rsowę ze Szczecina:) jak jeszcze masz busa na chodzie i w miarę bezpieczenego..:) Zawsze lepiej jechać do kościana w 20 minut z Lubonia (tam se pomieszkuje...), niż tłuc się - być może w śniegu - z 4 godziny do Szczecina! I dalej, i drożej... Może być wyskoczył gdzieś troszkę wcześniej - Chamonix, Les 2 Alpes - a potem ten dzień uczcimy już mleczkiem na miejscu gdy inni będą dopiero się napalali na pierwszy dzień nart:)

czyli co? dwa wolne miejsca u mnie? TDM - albo TAK albo Siak- szybka decyzja pozdro sowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Miki będzie szczęsliwy że Kosma nie jedzie :( a tak się cieszył na spotkanie z wielkim URWISKIEM. ciekawe jak ja mu to powiem??????? czyli co? dwa wolne miejsca u mnie? TDM - albo TAK albo Siak- szybka decyzja pozdro sowa

SOWA... vel R-SOWA! Deszyżyn jest jedna - Chamonix:) Kolega z Kościana by był dla Ciebie konkurencją wyłącznie jeśliby jechał do Chamonix, ale jakos się wygęgać nie może:) Poza tym czy mógłbym zdradzić nieznajomego, który jednak się o mnie martwił jak jechałem do Zakopanego? :) Nie godzi się, toż to niehumanitarne! :):cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłaty do 100% >z godnie z treścią posta nr 557 http://www.skiforum....0320#post310320 10 listopada definitywnie zamykam listę, uznając brak dopłaty za rezygnację. ------------------------------------------------------------------------------------------- brak wpłat na niebiesko 1 Szabir 2 Zuzayyy 3 Siostra Natasza 4 Dariusz K. 5 Artur P. 6 Tymoka 7 Maarcel 8 Zechar 1 Porter 2 Porterątko 1 3 Porterątko 2 4 Porterątko 3 5 Porterowa 6 Aleksandra W 7 Wiaterek. 8 Georgios O 1 Pepe 2 Gonzales13 3 Marzena Z. 4 Marcin Z. 5 Alex1 6 BBasia 7 Krisekk 8 Anka81 1 Bogdan100 2 Wojciech R 3 Mariusz Ł 4 Szejk Ordak 5 [email protected] 6 Pivl 1 Sowa 2 Sówka - 3 Nera - Warszawa = dopłata 619 zł 4 Shyska -Lublin 9" = dopłata 619 zł 5 Shaza 6 Borek 1 Fredowski 2 Krystyna S. 3 Wujot 4 Bogumił N. 5 Qaz 6 Miniol 1 Adamek 2 Magdalena Z 3 Maciej M 4 Dariusz G 5 Artur K 6 Krzysiek GP 1 Jaroo 2 Adam Ć. 3 Agnieszka Z 4 Maciej S. 5 Kazimierz J 6 Radosław R - Gdynia= dopłata 619 zł -------------------------------------------------------------------------------------------- Zostało ostatnie 3 do 5 miejsc na ten wyjazd ! szczegóły na pw.

Użytkownik Szabir edytował ten post 08 listopad 2010 - 20:33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do sprawy CB - na wjeździe do Szwajcarii panowie strażnicy dopatrzyli się naszego radyjka. Trzeźwy umysł MArcela i odpowiedź: my comunicate z second auto!! No i wtedy pan poprosił żeby nie używać bo nie wolno - i żadnych więcej problemów. Gorsza akcja była jak zaplacilismy za szlaban na autostradę po czym tenże sam Marcel przeszedł przy nim i przeciął fotocelę - szlaban w dół a my autem dalej stoimy przed szlabanem. Szanowny Marcel rozpoczął więc dyskusję z budką autostradową która mówiła do niego ciągle Medica Medica... do tej pory nie wiem o co chodziło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do sprawy CB - na wjeździe do Szwajcarii panowie strażnicy dopatrzyli się naszego radyjka. Trzeźwy umysł MArcela i odpowiedź: my comunicate z second auto!! No i wtedy pan poprosił żeby nie używać bo nie wolno - i żadnych więcej problemów. Gorsza akcja była jak zaplacilismy za szlaban na autostradę po czym tenże sam Marcel przeszedł przy nim i przeciął fotocelę - szlaban w dół a my autem dalej stoimy przed szlabanem. Szanowny Marcel rozpoczął więc dyskusję z budką autostradową która mówiła do niego ciągle Medica Medica... do tej pory nie wiem o co chodziło...

panu z budki chodziło żeby go nie nie bić bo znowu pojedzie do medyka, a maarcel przeliczył że na ten szlaban to weźmie sobie sezonówkę i to wyjdzie go taniej niż każde przejście pod szlabanem za 6,10e :D P.s. Medica tzn cofnij się /wycofać / odsunać się

Użytkownik Szabir edytował ten post 08 listopad 2010 - 23:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpłaty apartamentów na apres - ski zgodnie z treścią posta nr 289 http://www.skiforum.....429#post305429 ap.Szabira ap.Porterów ap.Pepego ap. Bogdana 100 ap. Sowy ap.Fredowskiego ap. Adamka ap.Jaroo ap. Izy888 ap. Kosmyka ap. Skandalki ap. Ivory ap. Wojtka S. ap. Rafała G1 ap.Felixa 11 ap.JurkaBP ap.Darka 74 ap.Felixa 11 ap.Darka 74 apScatmana ap.Julity ap.Nordica 78 pawie komplet,fajnie jest.

Użytkownik Tymoka edytował ten post 09 listopad 2010 - 11:08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłaty do 100% >z godnie z treścią posta nr 557 http://www.skiforum....0320#post310320 Pozostał 1 dzień !!. Jutro, tj. 10 listopada o godz. 20.00 definitywnie zamykam listę, uznając brak dopłaty za rezygnację. ------------------------------------------------------------------------------------------- brak wpłat na niebiesko 1 Szabir 2 Zuzayyy 3 Siostra Natasza 4 Dariusz K. 5 Artur P. 6 Tymoka 7 Maarcel 8 Zechar 1 Porter 2 Porterątko 1 3 Porterątko 2 4 Porterątko 3 5 Porterowa 6 Aleksandra W 7 Wiaterek. 8 Georgios O 1 Pepe 2 Gonzales13 3 Marzena Z. 4 Marcin Z. 5 Alex1 6 BBasia 7 Krisekk 8 Anka81 1 Bogdan100 2 Wojciech R 3 Mariusz Ł 4 Szejk Ordak 5 [email protected] 6 Pivl 1 Sowa 2 Sówka - 3 Nera - Warszawa = dopłata 619 zł 4 Shyska -Lublin 9" = dopłata 619 zł 5 Shaza 6 Borek 1 Fredowski 2 Krystyna S. 3 Wujot 4 Bogumił N. 5 Qaz 6 Miniol 1 Adamek 2 Magdalena Z 3 Maciej M 4 Dariusz G 5 Artur K 6 Krzysiek GP 1 Jaroo 2 Adam Ć. 3 Agnieszka Z 4 Maciej S. 5 Kazimierz J 6 Radosław R - Gdynia= dopłata 619 zł -------------------------------------------------------------------------------------------- Zostało ostatnie 3 do 5 miejsc na ten wyjazd ! szczegóły na pw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wtedy pan poprosił żeby nie używać bo nie wolno - i żadnych więcej problemów.

Z tego co pamiętam, to chyba jeszcze prosił o odłączenie od zasilania - rozłączyliśmy na bezpieczniku i kwita.

panu z budki chodziło żeby go nie nie bić bo znowu pojedzie do medyka, a maarcel przeliczył że na ten szlaban to weźmie sobie sezonówkę i to wyjdzie go taniej niż każde przejście pod szlabanem za 6,10e :D P.s. Medica tzn. cofnij się /wycofać / odsunać się

Sytuacja nie była zabawna, budka pusta i tylko głośnik do nas gadał nieustająco to jedno słowo: medica, medica... Za 15 minut musieliśmy być w hotelu, a tu jeszcze serpentyna pod górędo pokonania, już prawie chcieliśmy łamać ten szlaban ;) Jak wycofaliśmy szlaban podniósł się, oprócz fotokomórki było chyba jeszcze coś na kształt wagi ;) Ale jest prawdą, że koledzy chcieli mnie zabić ... Podjechałem za blisko wrzutnika monet i musiałem wysiąść żeby je tam wpakować... Szlaban się podniósł, więc ochoczo pomaszerowałem ... no i dupa ;) Maarcel

Użytkownik Maarcel edytował ten post 09 listopad 2010 - 23:24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja nie była zabawna, budka pusta i tylko głośnik do nas gadał nieustająco to jedno słowo: medica, medica... Za 15 minut musieliśmy być w hotelu, a tu jeszcze serpentyna pod górędo pokonania, już prawie chcieliśmy łamać ten szlaban ;) Jak wycofaliśmy szlaban podniósł się, oprócz fotokomórki było chyba jeszcze coś na kształt wagi ;) Ale jest prawdą, że koledzy chcieli mnie zabić ... Podjechałem za blisko wrzutnika monet i musiałem wysiąść żeby je tam wpakować... Szlaban się podniósł, więc ochoczo pomaszerowałem ... no i dupa ;) Maarcel

sytuacja była komicznie zabawna wiem bo siedziałem wtedy za kierownica busa. Maarcel biega ciągle pod opadającym i wznoszącym się szlabanem za jedyne 6.10e i zaczyna mu już brakować drobnych. Cwany makaroniarz, który siedzi gdzieś tam daleko by nie dostać w łeb przez głosnik nawija ciągle to samo 'medica, medica, medica", pasażerowie busa wymyślają coraz bardziej do jakiego medyka go poślą jak nie przytrzyma tego cholernego szlabanu, a Maarcel biega i znowu łyk 6,10 i tak w kółko :D :D :D czysta komedia panie :)

Użytkownik Szabir edytował ten post 09 listopad 2010 - 23:59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu konieczności rezygnacji z tego mega wyjazdu mam do odstąpienia 3 miejsca w 4 osobowym apartamencie w głównym budynku. Koszt 914,00 zł + 39,00 ubezpieczenie (nieobowiązkowe) zawiera wszystko czyli: hotel, skipass i ew. właśnie ubezpieczenie. Szczegóły na PW

Z powodu mojego wyjazdu wszystkimi kwestiami (także finansowymi) dotyczącymi w.w wolnych miejsc zajmować się będzie O.Dyrektor Szabir.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Właśnie przelałem pieniążki na ostatnie 2 wolne miejsca(po uzgodnieniach z Dyrektorem Szabirem) i tym samym stałem się współobywatelem (razem z bratem) tej zacnej grupy. Pozdrawiam

Nie wiesz Wać Pan w co się pakujesz! Życie po tym wyjeździe już nigdy nie będzie takie samo... ...spotkania w klubie AA, leczenie marskości wątroby, sesje u psychoanalityka, moczenie nocne, bezdech, stany lękowe.... Czy warto?:confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 KowalczykKamil 2. Tomasz Kowalczyk 3 Gonzalo13 4. Majka - dopłata 49 zł ( chyba, że rezygnuje z ubezpieczenia, to wtedy 10 zł ) dajcie znać czym i skąd jedziecie :) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jednocześnie informuję że ew. wolne miejsca w hotelu nr 1 lub 2, mogą pojawić się już tylko i wyłącznie w przypadku, gdy ktoś zrezygnuje lub nie dokona dopłaty. Są natomiast jeszcze wolne miejsca w hotelu nr 3, http://www.snowtrex....=11741&abreise= ale nic mi nie wiadomo aby był tam ktoś z forumowiczów, przynajmniej na razie.. :)

Użytkownik Szabir edytował ten post 10 listopad 2010 - 13:21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------------------- opcja +1 dzień we Francji http://www.skiforum....779#post302779 Samochody które jadą +1 dzień ( R oznacza już zabukowany hotel) R 8"VWT5 = Les 2 aples R 9" Opel = Les 2 alpes - 4"Jetta = Val D'Isere - 2"mazda = Val D'Isere - 8" Tranzit = a kto ich tam wie gdzie oni jadą - 4" Bogumiłobus - 4" Rav4 = chyba Chamonix > jedzie bezpośrednio bez noclegu ------------------------------------------------------------------------------------------- pierwszy hotel 1 Szabir – Katowice = 8”VWT5 2 Zuzayyy – Lublin = 8”VWT5 3 Siostra Natasza – Lublin =8”VWT5 4 Dariusz K. - Lublin = 8”VWT5 5 Artur P. - Lublin = 8”VWT5 6 Tymoka - Lublin = 8”VWT5 7 Maarcel – Łodź = 8”VWT5 8 Zechar – Opole = 8"VWT5 1 Porter - Gdynia = 7"Porterowóz ( ma dodatkowo 3 miejsca wolne wracając 22.01 ) 2 Porterątko 1 – Gdynia = 7"Porterowóz 3 Porterątko 2 - Gdynia = 7"Porterowóz2 4 Porterątko 3 - Gdynia = 7"Porterowóz 5 Porterowa - Gdynia =7"Porterowóz 6 Aleksandra W. - Gdynia = 5"Wiatrowóz 7 Wiaterek. - Gdynia = 5"Wiatrowóz 8 Georgios O. - Gdynia = 5"Wiatrowóz 1 Pepe Gdańsk/Piła = 4" Jetta 2 Paprotka35 = Gdynia = 4" Jetta 3 Marzena Z. - Warszawa = 2" mazda 4 Marcin Z. -Warszawa = 2" mazda 5 Alex1 - Warszawa = 4" Jetta 6 BBasia -Warszawa= brak informacji 7 Krisekk - Nordicowóz78 8 Anka81 - Warszawa = 4" Jetta 1 Bogdan100 – Olsztyn =9"Opel 2 Wojciech R. - Olsztyn = 9"Opel 3 Mariusz Ł.- Wrocław = brak informacji 4 Szejk Ordak - Warszawa =9"Opel 5 [email protected] – Olsztyn = 9"Opel 6 Pivl -Warszawa = brak informacji 1 Sowa – Szczecin = 9"Ford Tranzit 2 Sówka - Szczecin 9" Ford Tranzit 3 Nera - Warszawa = 9"Citroen J. biały 4 Shyska – lublin 9" Citroen J. Biały 5 Shaza – Warszawa = 9"Opel 6 Borek - Warszawa = 9"Opel 1 Fredowski - Berlin = 8" Ford Tranzit 2 Krystyna S - Berlin = 8"Ford Tranzit 3 Wujot -Wrocław= 4"Bogumiłobus 4 Bogumił N - |Wrocław = 4"Bogumiłobus 5 Qaz - Konstantynow Łódzki=9"Citroen J. biały 6 Miniol -Kraków= 4"Bogumiłobus 1 Adamek – Olkusz = 9"Citroen j. biały 2 Magdalena Z. - Olkusz =9" Citroen j. biały 3 Maciej M – Olkusz = 9' Citroen J. biały 4 Dariusz G. - Olkusz = 9" Citroen J. biały 5 Artur K. - Olkusz = 9" Citroen J. biały 6 Krzysiek GP – Warszawa = 9" Citroen j. biały 1 Jaroo – Bydgoszcz= 5"Jaroobus 2 Adam Ć.- Bydgoszcz = 4"Adamobus 3 Agnieszka Z-Ł – Bydgoszcz = Adamobus 4 Maciej S. - Bydgoszcz = Adamobus 5 Kazimierz J – Bydgoszcz = Adamobus 6 Radosław R. - Gdynia= Jaroobus - (ma dopłacić 100 zł - za mało posłał ) 1 Pivi-Anka- Warszawa = brak informacji 2 Pivi-Paweł - Warszaa = brak informacji 3 Radekmar -Opole -4"Rav4 4 Mauna - Opole 4"Rav4 1 Iza888 -Jelenia Góra = brak informacji 2 Jarek -Jelenia Góra = brak informacji 3 Turbodymomen - Poznań =8"Tranzit 4 Turbodymomenowa - Poznań =8" Tranzit 1 Kowalczykkamil - Ustrzyki = brak informacji 2 Tomasz Kowalczyk - Ustrzyki = brak informacji 3 Gonzales13/COLOR] - Kutno = 9"nordicowóz 4 Majka - Łódź = 9" Nordicowóz(ma dopłacić 49 zł chyba ze rezygnuje z ubezpieczenia to pozostaje do dopłaty 10 zł) 1 Skandal - Warszawa =9"O"pel 2 Nieprawda - Warszawa =9" Opel 3 Pajgab - Wałbrzych = 4"Rav4 4 Żyman -Opole = 4"Rav4 1 Ivory - Łódź = 4"Carlobus 2 Carlos75- Wrocław = 4" Carlobus 3 Dorin - Warszawa = brak informacji 4 Dorin 2- Warszawa = brak informacji 1 Wojtek S - Lublin- = 6" Rafałobus 2 Lucyna S- Lublin = 6"Rafałobus 3 Darek - Świdnik = 5" Galaxy 4 syn Darka - Świdnik = 5'Galaxy 1 Rafał G1 - Lublin = 6"Rafałobus 2 Rafał G2 - Lublin = 6"Rafałobus 3 Sawi - Warszawa/Gliwice = 5"Dorechowóz 4 Bodecznosc - 3 miasto = brak informacji 1 Felix11 - Lublin = 5"Galaxy 2 Felix11/2- lublin = 5"Galaxy 3 MarcinKisiecki - Wrocław = 4"Bogumiłobus 4 Faf500 - Kraków = 40' Trinitobus drugi hotel 1 Scatman_wawa - Warszawa = 4"Q7 2 mm2 - Puck = 8"Tranzit 3 żona mm2 - Puck = 8"Tranzit 4 Luna -Gdańsk = 4"Carlobus 5 Luna2 - Gdańsk = 4" Carlobus 6 Janica - Tychy = 4"Bravo 7 doreh =5" Dorechowóz 8 Cyrus = 5"Dorechowóz 1 Darek74 -Katowice = 5"Evanda 2 at9 Duszniki Z = 5"evanda 3 Ewczyk - Duszniki Z. =5"evanda 4 zibi1-Zgorzelec = 5" Peugeot 5 Paweł -Sosnowiec =4 Astra 6 Dominik - Katowice = 4" Astra 7 Wioleta - Katowice = 4"Astra 8 Kasia - Katowice = 4"Bravo 1 Karol Ż - Jastrzębie Z. -=Jastrzębiowóz 2 Agnieszka A - Jastrzębie Z. = Jastrzębiowóz 3 Wojciech D - Jastrzębie Z.= Jastrzębiowóz 4 Ewelina P. - Jastrzębie Z = Jastrzębiowóz 5 Karol Ż 2 - Jastrzębie Z = Jastrzębiowóz 6 Karol Ż 3 - Jastrzębie Z = Jastrzębiowóz 1 JurekBP - Biała Podlaska =5"Galaxy 2 Lakusek - Warszawa/Turek = brak informacji 3 dziewczyna Janicy-Asia - Tychy =4" Bravo 3 Basia - Kielce = 5 Peugeot 5 Olgierd - Kielce = 5 Peugeot 6 Ania - Katowice = 5"Peugeot 7 Piotrek - Katowice =5" evanda 8 Wojtek - Katowice = 4" Bravo 1 Julita - Kożuchów - bark informacji 2 Liliana - Kożuchów = brak informacji 3 Crazydiver74 Gdańsk / Warszawa = 4" Q7 4 Crazydiver74.1 - Warszawa = 4"Q7 5 Violek -Wrocław = 9"Nordicobus 6 Ewa- Kościan = brak informacji 1-Nordic78 -Kościan = 9"n9"Nordicobus 2-Nordicowa - Kościan =9"nordicobus 3-kolega nordica78 - Kościan = 9"Nordicobus 4- AgaF - Warszawa = 5" Dorechowóz 5- Pad81 - Łęczyca = 40"Trinitobus 6- Skraabel - Warszawa = 5"Dorechowóz Skiforum group = 126 osób Trinity group = 48 osób 174 osoby ------------------------------------------------------------ Lista rezerwowa chętnych na 100% (w przypadku, gdyby ktoś wypadł w ostatniej chwili i nie mógł jechać, to wskakują na jego miejsce zgodnie z kolejnością poniżej ) 1 ....................... 2....................... 3......................... 4.......................... --------------------------------------------------------------- trzeci hotel istnieje możliwość wyk. ap w innym hotelu ( "trzecim") oddalonym od "pierwszego" o ok 1,6 km ( 700 m od stoku) a zaraz koło "drugiego". ceny noclegu ze skipassem zgodnie z ofertą: http://www.snowtrex....=11741&abreise= lista organizujących się: 1............................ 2............................ 3........................... 4........................... ------------------------------------------------------------------------------ Na chwilę obecną mamy wolne miejsca w autach: 1-4 miejsc w autobusie odjazd Kraków > Katowice > Wrocław = 40"Trinitobus 1 miejsce odjazd Kościan Wlkp. > Wrocław = 9" Nordicowóz 2 miejsca odjazd Gdynia =7 "Porterowóz tylko w jedną stronę 3 miejsca w 7"Porterowozie tylko na powrót do kraju 22.01 do Gdyni * W sprawie miejsc w autokarze, proszę się kontaktować na pw. z Trinity * właścicielem danego auta jest osobnik którego auto jest wyróżnione kolorem niebieskim. * Proszę osoby które mają jeszcze wolne miejsca w dorożkach o kontakt na pw. ------------------------------------------------------------------------- Z ostatniej chwili Pomimo pewnej nerwówki na samym finiszu, udało się pozytywnie zamknąć temat dopłat i opłat. Pozostaje nam teraz jedynie ostrzyć kredki*, prać skarpetki i ćwiczyć podroby, co by "mleko" nie szło za bardzo do głowy :D. Wszystkim Wam dziękuję za akces, zaufanie, wpłaty oraz emocje z tym związane. Mam nadzieję, że równie miło będziemy spędzać czas na stoku jak i poza nim, czego Wam serdecznie życzę. :) Piotr vel Szabir --------------------------------------------------

.i jeszcze jedno !,.. to będzie MEGA wyjazd !!, największa wędrówka ludów skiforum, zapisana już w kartach nowożytnej historii amen. :)

* narty taliowane 60/60/60 :D .

Użytkownik Szabir edytował ten post 11 listopad 2010 - 00:11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.i jeszcze jedno !! to będzie mega wyjazd, największa wędrówka ludów skiforum, zapisana już w kartach nowożytnej historii amen

Za Rok zrobi sie te dwie setki jak inni poczytają co tam się działo :D

Użytkownik mm2 edytował ten post 10 listopad 2010 - 23:07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...