Skocz do zawartości

Podróż za jeden uśmiech , .. i parę grosików :) 09.01-15.01 Les Sybelles / Fr.


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Coś czuję w kościach, że 7 dych pęknie jak nic :)[/QUOTE] no ja mam komplet w aucie. Dwie Sowy ( ja i Miki) , Fredo z Krysią , dwa dopalacze Turbo z Poznania i Hanysy :) czy ktoś zabiera dzieciaki na ten wyjazd? ps. Zośka - dzwoniliśmy do Cię :) nocleg dzien wczesniej aktualny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 539
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podobno na dole znajduje się sala kominkowa gdzie możemy do 22.00 imprezować ! Nie zmienia to faktu, że w 70 luda się nie da na raz choćby z racji wielkości pomieszczenia. Będzie trzeba wprowadzić tzw. tury (jak kiedyś na koloniach). Wchodzi pierwsza Tura, szybka szklanka mleka, 3 głębokie oddechy i oddala się gęsiego ( jak w klawo Egon jak cholera) do zajęć w podgrupach tematycznych w pokojach. Podobny trick będzie trzeba zastosować w saunie, chyba że, przegniecie z zaludnieniem i usłyszy się : "ale tłok !" i odpowiedź " to mój" :D Bicia rekordów Guinnessa w skokach na bombę czy dechę do basenu pełnego kamratów też nie polecam za bardzo. Nie będziemy żabojadów uczyć brzydkich słów wykrzykiwanych chóralnie przez jedną nację w sytuacjach panicznych bo jeszcze im się spodoba ;)

Użytkownik Szabir edytował ten post 09 sierpień 2010 - 21:29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno na dole znajduje się sala kominkowa gdzie możemy do 22.00 imprezować ! Nie zmienia to faktu, że w 70 luda się nie da na raz choćby z racji wielkości pomieszczenia. Będzie trzeba wprowadzić tzw. tury (jak kiedyś na koloniach). Wchodzi pierwsza Tura, szybka szklanka mleka, 3 głębokie oddechy i oddala się gęsiego ( jak w klawo Egon jak cholera) do zajęć w podgrupach tematycznych w pokojach. Podobny trick będzie trzeba zastosować w saunie, chyba że, przegniecie z zaludnieniem i usłyszy się : "ale tłok !" i odpowiedź " to mój" :D Bicia rekordów Guinnessa w skokach na bombę czy dechę do basenu pełnego kamratów też nie polecam za bardzo. Nie będziemy żabojadów uczyć brzydkich słów wykrzykiwanych chóralnie przez jedną nację w sytuacjach panicznych bo jeszcze im się spodoba ;)

nie takie numery się robiło Szabir :) ale wszystko z etykietą :):):) opowieści na ten temat to juz na miejscu przy kozim ( krowim) mleku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie , tak...bardzo zainteresowana :-) i witam wszystkich mniej i bardziej znajomych...po letniej przerwie potencjalnie zainteresowani: 1 Skandal - Warszawa 2 Nieprawda -Warszawa 3 Pajgab - Wałbrzych 4. BBasia - Warszawa 5 Agart5 - Warszawa 66 osób Coś czuję w kościach, że 7 dych pęknie jak nic :)[/QUOTE]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiarygodna sprawność Szabira jest godna podziwu. Flaga oczywiście będzię, o kabanosy zadbam osobiście. Mamy trochę czasu na wspólne "oznakowanie" naszej ekipy - łatwiej się będzie odnaleźć na stoku. Mogę zamówić jakieś jajcarskie nalepki na kaski, choć może to zły pomysł bo część śmiga bez nich. Proponuję konkurs na LOGO wyprawy. Nagroda? Coś chyba wymyślimy? W kwestii transportu to jeszcze się organizujemy. I odkryłem ciekawostkę - póki co to Kaszubi rządzą - jest nas 9 (było10!) z Gdyni. To chyba dzięki wyjątkowym warunkom jakie mamy do uprawiania narciarstwa alpejskiego nad morzem :) Zapomniałbym. Nie bierzcie autostopowiczek - można się zapomnieć. Rsowa - czy ktoś zabiera dzieciaki na ten wyjazd Z nami jadą męskie Porterątka w wieku 13 i 20 (dzieciak) i damskie 15 i 16.

Użytkownik qaz edytował ten post 11 sierpień 2010 - 09:34 edytuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy trochę czasu na wspólne "oznakowanie" naszej ekipy - łatwiej się będzie odnaleźć na stoku. Mogę zamówić jakieś jajcarskie nalepki na kaski, choć może to zły pomysł bo część śmiga bez nich. Proponuję konkurs na LOGO wyprawy. Nagroda? Coś chyba wymyślimy? Jestem ZA!!!!!!!!!!!!!!!!!.Proponuję na logo zdjęcię SZabira jako nieocenionego organizatora!!!!!!!!!!Mogę je nosic nawet na sercu-hi,hi,hi.nie mówiąc o kasku. Propozycja klejna to DLA WSZYSTKICH KONIECZNOŚĆ ZAKUPU KASKU.Mamy doświadczenia /chodzi o naszego kolege/z Włoch.Nie chcę myśleć co by było ,gdyby kasku nie miał. Posunę się do metod drastycznych-bez kasku -nie bierzemy.Dla bezpieczeństwa narciarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy trochę czasu na wspólne "oznakowanie" naszej ekipy - łatwiej się będzie odnaleźć na stoku. Mogę zamówić jakieś jajcarskie nalepki na kaski, choć może to zły pomysł bo część śmiga bez nich. Proponuję konkurs na LOGO wyprawy. Nagroda? Coś chyba wymyślimy? Jestem ZA!!!!!!!!!!!!!!!!!.Proponuję na logo zdjęcię SZabira jako nieocenionego organizatora!!!!!!!!!!Mogę je nosic nawet na sercu-hi,hi,hi.nie mówiąc o kasku. Propozycja klejna to DLA WSZYSTKICH KONIECZNOŚĆ ZAKUPU KASKU.Mamy doświadczenia /chodzi o naszego kolege/z Włoch.Nie chcę myśleć co by było ,gdyby kasku nie miał. Posunę się do metod drastycznych-bez kasku -nie bierzemy.Dla bezpieczeństwa narciarza.

Ja mam twardą czaszkę.... ...poza tym nie chroni ona zbyt ważnego organu :) :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam twardą czaszkę.... ...poza tym nie chroni ona zbyt ważnego organu :) :) :)

Podpisuję się pod tym co napisała Kasia Vel Tymoka obiema nogami i obiema "ręcami" Nie bierzemy bez kasku !. Myślałem, że posiadanie kasku to jest oczywista oczywistość ale jak widzę nie. Powód > Nie mamy zamiaru kolejny raz patrzeć na nieprzytomne, nienaturalnie powyginanie, bezwładnie leżące ciało z pękniętym kaskiem na skroni. ( rusz dynią Turbo i pomyśl co by było bez kasku... ) Jako pewnego rodzaju wspólnota z odruchami ludzkimi, mamy niepisane prawo wymagać, aby nikt nie narażał nikogo z nas na stresy, straty czasu na stoku, śmiganie po szpitalach, dzwonienie po rodzinie itd. etc. Przerabialiśmy to już i serdecznie dziękujemy !

Bezpieczeństwo fizyczne i psychiczne wszystkich uczestników jest na pierwszym miejscu !.

Dodam, że wtedy tego samego dnia po zejściu ze stoku w pierwszym sklepie 2 największych przeciwników kasków nabyło je w popłochu za podobną cenę jak kraju tyle że w euro..

Użytkownik Szabir edytował ten post 11 sierpień 2010 - 09:57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam twardą czaszkę.... ...poza tym nie chroni ona zbyt ważnego organu :) :) :)

Turbo zawsze możesz kupić i założyć dwa kaski...rozmiar już musisz sam sobie dobrać, tak samo wytrzymałość , po prostu musisz się zastanowić na której części Ci bardziej zależy. Ja ze swojej strony / a mam poniekąd coś wspólnego z medycyna/ mogę Cie jedynie uspokoić / o ile to Cie uspokoi/, że organy juz przeszczepiają, głowy niestety nie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym co napisała Kasia Vel Tymoka obiema nogami i obiema "ręcami" Nie bierzemy bez kasku !. Myślałem, że posiadanie kasku to jest oczywista oczywistość ale jak widzę nie. [/COLOR]

Naprawde musicie w kasku brac? Za tydzien dodacie jeszcze ze bedziecie brac w nartach. Nie zapinajcie ze jedziemy do Francji i w tz szufladach miejsca duzo nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde musicie w kasku brac? Za tydzien dodacie jeszcze ze bedziecie brac w nartach. Nie zapinajcie ze jedziemy do Francji i w tz szufladach miejsca duzo nie ma.

a po co kłaść do szuflady- będziecie ciągle w kaskach chodzić, przynajmniej przy skokach na głowę do basenu będzie bezpieczniej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaboga ale mi sie narciarski pokoj trafil. W umiejetnosciach same 8-ki i jedna niedoceniona 7-ka. My z Krysia to nawet 50-ki mamy (na nartach). Olaboga i to jeszcze tempo beda narzucac, mam nadzieje, ze w apartamencie, Cale szczescie, ze jest watek na podoredziu: "Przygotowanie fizyczne na wyjazd" juz sie pelen nadziei zaczytuje, ze to wystarczy.

Szanowny Fredowski - nadmiar skromności z Twojej strony - widziałem Cię w akcji ( Samotnia). Ale postaramy się dotrzymywać Ci kroku (przynajmniej na stoku) Pozdro I już się nie mogę doczekać. Trzeba będzie obstalować jeszcze coś w grudniu i listopadzie i początek sezonu jak znalazł!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Fredowski - nadmiar skromności z Twojej strony - widziałem Cię w akcji ( Samotnia). Ale postaramy się dotrzymywać Ci kroku (przynajmniej na stoku) Pozdro I już się nie mogę doczekać. Trzeba będzie obstalować jeszcze coś w grudniu i listopadzie i początek sezonu jak znalazł!

Trzeba bylo podejsc (Samotnia). Juz nie pamiatam, ale wiedzialem ze ktos z Wroclawia bedzie i przez glosniki wywolywano. Terminy juz obstalowane: listopad 11 - 15 Tux grudzien 3 - 7 Stubai i cos jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytłuszczony nick/ imię i nazwisko oznacza, że odnotowałem wpłatę. 1 Szabir – Katowice = 8”VWT5 2 Zuzayyy – Lublin = 8”VWT5 3 Siostra Natasza – Lublin =8”VWT5 4 Dariusz K. - Lublin = 8”VWT5 5 Artur P. - Lublin = 8”VWT5 6 Tymoka - Lublin = 8”VWT5 7 Maarcel – Łodź = 8”VWT5 8 Zechar – Opole = 8"VWT5 1 Porter - Gdynia = Porterowóz 2 Porterątko 1 – Gdynia = Porterowóz 3 Porterątko 2 - Gdynia = Porterowóz 4 Porterątko 3 - Gdynia = Porterowóz 5 Porterowa - Gdynia =Porterowóz 6 Aleksandra W. - Gdynia =Porterowóz 7 Grażyna W. - Gdynia = Porterowóz 8 Georgios O. - Gdynia = Porterowóz 1 Pepe – Piła 2 Pepe 2 – 3 Marzena Z. - Piła 4 Marcin Z. -Piła 5 Pepe 3 6 Pepe 4 7 Pepe 5 8 Pepe 6 1 Bogdan100 – Olsztyn =9"Opel 2 Wojciech R. - Olsztyn = 9"Opel 3 Wojciech H. - Olsztyn = 9"opel 4 Szejk Ordak - Warszawa =9"Opel 5 [email protected] – Olsztyn = 9"Opel 6 Pivl -Warszawa = 6"czarny ? 1 Sowa – Szczecin = 9"Ford Tranzit 2 Sówka - Szczecin 9" Ford Tranzit 3 Nera - Warszawa = 9/6"Citroen J. biały/czarny ( 2 szt) 4 Shyska – lublin 9" Citroen J. Biały 5 Shaza – Warszawa = 9"Opel 6 Shaza 2 - Warszawa = 9"Opel 1 Fredowski - Berlin = 9" Ford Tranzit 2 Krystyna S - Berlin = 9"Ford Tranzit 3 Wujot -Wrocław= 6"czarny ? 4 Bogumił N - Wrocław= 6"czarny ? 5 Qaz - Konstantynow Łódzki=9"Citroen J. biały 6 Miniol -Kraków= 6"czarny ? 1 Adamek – Olkusz = 9"Citroen j. biały 2 Magdalena Z. - Olkusz =9" Citroen j. biały 3 Maciej M – Olkusz = 9' Citroen J. biały 4 Dariusz G. - Olkusz = 9" Citroen J. biały 5 Artur K. - Olkusz = 9" Citroen J. biały 6 Krzysiek GP – Warszawa = 9" Citroen j. biały 1 Jaroo – Bydgoszcz=9"Tranzit 2 Adam Ć.- Bydgoszcz = Adamobus 3 Agnieszka Z-Ł – Bydgoszcz = Adamobus 4 Maciej S. - Bydgoszcz = Adamobus 5 Kazimierz J – Bydgoszcz = Adamobus 6 Radosław R. - Gdynia=9"Tranzit 1 Pivi-Anka= 6"czarny ? 2 Pivi-Paweł= 6"czarny ? 3 Radekmar -Opole = 8"Vito 4 Mauna - Opole = 8'Vito 1 Iza888 -Jelenia Góra = 8" Vito 2 Jarek -Jelenia Góra = 8"Vito 3 Turbodymomen - Poznań =9"Tranzit 4 Turbodymomenowa - Poznań =9" Tranzit 1 Kosmyk - Bolesławiec k/Wieruszowa - 8" Vito 2 Kosmyk 2 Bolesławiec k/Wieruszowa = 8" Vito 3 Komsykowa Bolesławiec k/Wieruszowa = 8" Vito 4 Majka - Łódź = 8"Vito 66 osób ------------------------------------------------------------------------ potencjalnie zainteresowani: 1 Skandal - Warszawa 2 Nieprawda -Warszawa 3 Pajgab - Wałbrzych 4. BBasia - Warszawa 5 Agart5 - Warszawa Coś czuję w kościach, że 7 dych pęknie jak nic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytłuszczony nick/ imię i nazwisko oznacza, że odnotowałem wpłatę. 1 Szabir – Katowice = 8”VWT5 2 Zuzayyy – Lublin = 8”VWT5 3 Siostra Natasza – Lublin =8”VWT5 4 Dariusz K. - Lublin = 8”VWT5 5 Artur P. - Lublin = 8”VWT5 6 Tymoka - Lublin = 8”VWT5 7 Maarcel – Łodź = 8”VWT5 8 Zechar – Opole = 8"VWT5 1 Porter - Gdynia = Porterowóz 2 ....................... 1 Kosmyk - Bolesławiec k/Wieruszowa - 8" Vito 2 Kosmyk 2 Bolesławiec k/Wieruszowa = 8" Vito 3 Komsykowa Bolesławiec k/Wieruszowa = 8" Vito 4 Majka - Łódź = 8"Vito 66 osób ------------------------------------------------------------------------ potencjalnie zainteresowani: 1 Skandal - Warszawa 2 Nieprawda -Warszawa 3 Pajgab - Wałbrzych 4. BBasia - Warszawa 5 Agart5 - Warszawa Coś czuję w kościach, że 7 dych pęknie jak nic :)

Głowny organizatorze, znajdzie sie jakies miejsce w samochodzie dla mnie z Warszawy?... kobietki jakos sie nie odzywaja ... bedzie kolejny apartamencik czy nie bedzie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowny organizatorze, znajdzie sie jakies miejsce w samochodzie dla mnie z Warszawy?... kobietki jakos sie nie odzywaja ... bedzie kolejny apartamencik czy nie bedzie???

Wyzwany do tablicy odpowiadam; ad1 - jak wygląda niepełna jeszcze lista transportowa widać przy nickach i to nie wszystkich ad2- właśnie Basiu, będzie czy nie ? ( równie dobrze możesz Ty go zainicjować)

Użytkownik Szabir edytował ten post 11 sierpień 2010 - 17:55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie na pokładzie "Pixi & Dixi" czyli dziewczyny z Wawy oraz Janusza vel Pajgab forumowego nowicjusza wytłuszczony nick/ imię i nazwisko oznacza, że odnotowałem wpłatę. 1 Szabir – Katowice = 8”VWT5 2 Zuzayyy – Lublin = 8”VWT5 3 Siostra Natasza – Lublin =8”VWT5 4 Dariusz K. - Lublin = 8”VWT5 5 Artur P. - Lublin = 8”VWT5 6 Tymoka - Lublin = 8”VWT5 7 Maarcel – Łodź = 8”VWT5 8 Zechar – Opole = 8"VWT5 1 Porter - Gdynia = Porterowóz 2 Porterątko 1 – Gdynia = Porterowóz 3 Porterątko 2 - Gdynia = Porterowóz 4 Porterątko 3 - Gdynia = Porterowóz 5 Porterowa - Gdynia =Porterowóz 6 Aleksandra W. - Gdynia =Porterowóz 7 Grażyna W. - Gdynia = Porterowóz 8 Georgios O. - Gdynia = Porterowóz 1 Pepe – Piła 2 Pepe 2 – 3 Marzena Z. - Piła 4 Marcin Z. -Piła 5 Pepe 3 6 Pepe 4 7 Pepe 5 8 Pepe 6 1 Bogdan100 – Olsztyn =9"Opel 2 Wojciech R. - Olsztyn = 9"Opel 3 Wojciech H. - Olsztyn = 9"opel 4 Szejk Ordak - Warszawa =9"Opel 5 [email protected] – Olsztyn = 9"Opel 6 Pivl -Warszawa = 6"czarny ? 1 Sowa – Szczecin = 9"Ford Tranzit 2 Sówka - Szczecin 9" Ford Tranzit 3 Nera - Warszawa = 9/6"Citroen J. biały/czarny ( 2 szt) 4 Shyska – lublin 9" Citroen J. Biały 5 Shaza – Warszawa = 9"Opel 6 Shaza 2 - Warszawa = 9"Opel 1 Fredowski - Berlin = 9" Ford Tranzit 2 Krystyna S - Berlin = 9"Ford Tranzit 3 Wujot -Wrocław= 6"czarny ? 4 Bogumił N - Wrocław= 6"czarny ? 5 Qaz - Konstantynow Łódzki=9"Citroen J. biały 6 Miniol -Kraków= 6"czarny ? 1 Adamek – Olkusz = 9"Citroen j. biały 2 Magdalena Z. - Olkusz =9" Citroen j. biały 3 Maciej M – Olkusz = 9' Citroen J. biały 4 Dariusz G. - Olkusz = 9" Citroen J. biały 5 Artur K. - Olkusz = 9" Citroen J. biały 6 Krzysiek GP – Warszawa = 9" Citroen j. biały 1 Jaroo – Bydgoszcz=9"Tranzit 2 Adam Ć.- Bydgoszcz = Adamobus 3 Agnieszka Z-Ł – Bydgoszcz = Adamobus 4 Maciej S. - Bydgoszcz = Adamobus 5 Kazimierz J – Bydgoszcz = Adamobus 6 Radosław R. - Gdynia=9"Tranzit 1 Pivi-Anka= 6"czarny ? 2 Pivi-Paweł= 6"czarny ? 3 Radekmar -Opole = 8"Vito 4 Mauna - Opole = 8'Vito 1 Iza888 -Jelenia Góra = 8" Vito 2 Jarek -Jelenia Góra = 8"Vito 3 Turbodymomen - Poznań =9"Tranzit 4 Turbodymomenowa - Poznań =9" Tranzit 1 Kosmyk - Bolesławiec k/Wieruszowa - 8" Vito 2 Kosmyk 2 Bolesławiec k/Wieruszowa = 8" Vito 3 Komsykowa Bolesławiec k/Wieruszowa = 8" Vito 4 Majka - Łódź = 8"Vito 1 Skandal - Warszawa =9"O"pel 2 Nieprawda - Warszawa =9" Opel 3 Pajgab - Wałbrzych = poszukuje transportu 4 WOLNE >>>> i tylko Ciebie nam brak :) 69 osób ------------------------------------------------------------------------ potencjalnie zainteresowani: 1. BBasia - Warszawa 2 Agart5 - Warszawa 3 Zofija - Łódż 4 Zofija 2 Coś czuję w kościach, że nie 7 a 8 dych pęknie jak nic :)

Użytkownik Szabir edytował ten post 11 sierpień 2010 - 22:48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czytam i czytam i jakos odmówic sobie tego wyjazdu nie moge , a wiec jezeli jakas szansa jest to wstepnie sie pisze ja + 1 :) kurcze tylko ja bym chciala byc w pokoju z Fredem i KRysią , Kosmykami, Krzysiem Gp itd :) jest jakis VIP Apartament przewidziany gdzie wszyscy będą nam nosic dary :) Mam pytanko jeszcze czy to jakos kolo siebie bedą wszyscy czy po całej Francji porozrzucani? pozdr Zośka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze przemysle masz racje :) problem to ze to odlegly termin , powiedz mi SZabirku co oznacza przepisanie na kogos 115 zł ? DO tego czasu wszystko sie moze zdarzyc i co jakby sie okazalo ze jednak jechcac nie mozna ? Zdarzylo mi sie tak juz ostatnio wiec pytam. Pozdr Ps Marcel takiego drugiego twardziela jak Ty to nie ma , a ja to mientka fryta jestem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...