Skocz do zawartości

Foki bezklejowe


Rekomendowane odpowiedzi

Foki GECKO - obiecałem opinię po ich przetestowaniu, więc to czynię. :) REWELACJA :) Mają wady: 1. same się nie zakładają na narty i nie zdejmują z nich 2. zajmują miejsce w plecaku po zdjęciu przed zjazdem (w plecaku lub pod kurtką 3. nie robią śniadania 4.itp. :D Pozdrawiam, Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foki GECKO - obiecałem opinię po ich przetestowaniu, więc to czynię. :) REWELACJA :) Mają wady: 1. same się nie zakładają na narty i nie zdejmują z nich 2. zajmują miejsce w plecaku po zdjęciu przed zjazdem (w plecaku lub pod kurtką 3. nie robią śniadania 4.itp. :D Pozdrawiam, Wojtek

ale stale nie mowia za duzo mam nadzieje???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale stale nie mowia za duzo mam nadzieje???

Otóż to! :D Odzywają się tylko wtedy kiedy chcesz. :D:D:D Pewnie, że można je kupić. Podajecie dystrybutora. Kupić je można w sklepach.:) Sprzedawane w dwóch szerokościach do przycięcia ( 110 i 130mm). Węższe są tańsze, szersze - droższe. Na Alledrogo sprzedaje je mój znajomy. Uczestnicy szkoleń ski-tour'owych jednej z firm mogą liczyć na rabat na te foki. Pozdrawiam, Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że to jest wyprzedaż? Jednak może tylko Karatowi się kleją ? To że różne instytucje używają sprzętu o niczym jeszcze nie świadczy najczęściej zakupów dokonują Ci którzy siedzą za biurkiem lub co gorsza są ograniczeni pulą pieniędzy z góry, dlatego jak każde dziecko kochają gwiazdora. To że je mają Ci co używają nie znaczy że im pasują. Poczekam na więcej opinii - pomysł na fokę świetny, ale wcale nie nowy, wiele firm próbowało tego wcześniej i zostało przy kleju, ale może się uda w końcu. Martwi mnie że są już na Alegro - taniej niż w sklepach - czyżby ktoś zrezygnował z tak świetnego produktu?

Jaka znowu wyprzedaż? Możesz pisać jaśniej? :) Może się uda? Tak się składa, że już się udało.:) Żeby było jasne ani nie jestem przedstawicielem producenta, ani nie dostaję tych fok w zamian za ich reklamowanie. Polecam foki GECKO ponieważ to na prawdę dobry produkt. Na Alledrogo sprzedaje je mój znajomy. To za ile je sprzedaje to jego sprawa. :) Co do opinii dobrze jeśli wystawiają je Ci, którzy dany produkt używają. :) Pozdrawiam, Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za ile są na allegro to mnie nie martwi, ale ktoś musi mieć powód by nowe foki wystawiać na allegro - znalazł lepsze, nie jest zachwycony, pomylił się w wyborze, czy ma ich za dużo :) Tak czy tak przy tak nowym produkcie to nie jest dla mnie dobry znak, a raczej powód do zastanowienia.

Czyli jest jeszcze na tym świecie ktoś, kto nie zauważył że większość sklepów wystawia swój towar także na allegro. Przykro mi jeśli zburzyłem teraz twoja wizję świata. ;) Pozdr Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są super oferty na tak nowy i nieznany jeszcze produkt, a reklamowany wielce nie jest - to wnoszę, ze to wyprzedaż, a nie promocja :) To za ile są na allegro to mnie nie martwi, ale ktoś musi mieć powód by nowe foki wystawiać na allegro - znalazł lepsze, nie jest zachwycony, pomylił się w wyborze, czy ma ich za dużo :) Tak czy tak przy tak nowym produkcie to nie jest dla mnie dobry znak, a raczej powód do zastanowienia. To, że wypowiadają się Ci którzy uzywają produktu to bardzo dobrze, zamiast dokładnych danych gdzie kupić i za ile i gdzie tanio wolę poczekać na więcej opinii dotyczących tych fok, może nawet po roku użytkowania, a nie 10 dniach. Sposób mocowania - np. zakładania na dzioby wcale nie przypadł mi do gustu. Poczekam na więcej opinii od innych forumowiczów :)

Co Ty człowieku pleciesz? :) Przepraszam, ale tego kogoś kto wystawia foki GECKO na allegro znam osobiście. Nie ma sklepu jako takiego ze stroną internetową. W sklepach te foki w węższej wersji kosztują jakieś 600zł. To żadna tajemnica. Jeśli chodzi o system mocowania to jest bardzo prosty i wygodny. Do tego użytkownik nie musi się martwić jak w przypadku klejówek by foka nie wpadła w śnieg. Można je bowiem moczyć całe w wodzie, a i tak kleją się do ślizgu narty. Jednemu gościowi foki klejowe wpadły przypadkiem w trociny. Inny, który miał foki bezklejowe natychmiast swoje wrzucił w te same trociny. Foki klejowe były w tym momencie bezużyteczne. Właściciel fok bezklejowych umył je śniegiem z trocin i bez problemu przykleił do nart. :) Pozdrawiam wszystkich niedowiarków i zwolenników fok GECKO. :) Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie plotę tylko odpowiedziałem Panu Bocianowi co myślę o sklepach na allegro i jakie tam znalazłem - to On zasugerował że większość produktów pojawia się na allegro, a dla mnie to pojawiają się tam tylko używane rzeczy - rynek wtórny albo nowe, ale takie które nie sprzedały się na zachodzie, lub są uszkodzone, lub końcówki produkcji lub produkty kiepskiej jakości. Szanujące się marki i dobre produkty rzadko tam można znaleźć.

Oh oczywiście, jeśli policzysz procentowo, to większość rzeczy będzie rzeczami używanymi. Ale są kłamstwa, duże kłamstwa i statystyka. Zanim wygłosisz jakąś opinie, sprawdź. Dobrym przykładem jest kategoria "wzmacniacze i pokrewne", gdzie oprócz starych radmorów znajdziesz na przykład też audiofilskie cacka za kilkanaście tysięcy złotych. Oczywiście tych ostatnich jest mniej, bo też jest na nie mniejszy popyt. I kończę ten temat, bo widzę że kolega jakiś za bardzo radykalny w swoich poglądach jest. Pozdr Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam tylko zakupy w takich miejscach - bo to ryzyko i wyrzucanie pieniędzy w błoto - popsuje się i tak i tak wydasz na lepsze w sklepie (z gwarancją)

Widzę że faktycznie masz jakieś dziwną wizję rzeczywistości- jeśli na allegro sprzedaje sklep, to dostajesz paragon/fakturę i gwarancję. Jak w każdym innym sklepie, czy to stacjonarnym czy internetowym. Oczywiście żeby zrealizować taką gwarancję musisz wysłać sprzęt kurierem do serwisu (jeśli nie jest w twoim mieście) a nie zanieść do sklepu, ale tu akurat działa zasadza coś za coś- więcej zaangażowania z twojej strony za niższą z reguły cenę.

Nie rozumiem jak wielkość popytu może być wyznacznikiem pojawienia się produktu na aukcji?

Za sprawa normalnych mechanizmów rynkowych- zależności podaży od popytu. Koniec off topiczenia. Jeśli chcesz więcej wyjaśnień pt "jak działa handel w internecie", zapraszam na PW :) Pozdr Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie plotę tylko odpowiedziałem Panu Bocianowi co myślę o sklepach na allegro i jakie tam znalazłem - to On zasugerował że większość produktów pojawia się na allegro, a dla mnie to pojawiają się tam tylko używane rzeczy - rynek wtórny albo nowe, ale takie które nie sprzedały się na zachodzie, lub są uszkodzone, lub końcówki produkcji lub produkty kiepskiej jakości. Szanujące się marki i dobre produkty rzadko tam można znaleźć. Ale to nie jest wątek o allegro chyba. Póki co to może jest gdzieś wątek jak ściągać foki by nie wpadały w śnieg? (naprawdę nie pamiętam kiedy mi się to przytrafiło ostatnio) Wnoszę że gecko są dla początkujących (choć cena jak dla experta) - no i dla tych co chodzą po wodzie, a większość czasu spędzają w drewutni - najlepszym miejscu do zakładania fok :) Foki obklejone trocinami - to rzeczywiście utrapienie każdej tury :) Kiedy zimy będą już tak marne, że będziemy zjeżdżać na trocinach to kupię gecko - najlepsze foki na trociny :) - uwierzyłem :)

Bocian ma rację. Polemika z kimś takim jak Ty nie ma sensu. Kolejny post w którym pleciesz. Napisałbym coś innego na ten temat, ale nie wypada. :D Kolejny "znawca", który nie zna produktu, ale z góry wie jaki ten produkt jest. :D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ja to Sam z sobą byś tu o tych fokach gadał - to ma sens :D:D:D wg. Ciebie Lepiej porozmawiaj z Bocianem, bo on pisze o sklepach na allegro, a Ty o aukcjach indywidualnych i wam obojgu na raz nie sposób udzielić odpowiedzi. Ale już tu głosu nie zabiorę całujcie się to wszyscy wierni fokom gecko po pupkach i adorujcie nawzajem ten cudowny produkt :D:D:D Jeśli za jakiś czas już tylko one będą w sprzedaży to je kupię. Póki co produktu nie testowałem, a jaki jest wiem tylko z Twoich opowieści (świetny w zetknięciu z trocinami :D:D:D) Pozdrawiam i już tu głosu zabierał nie będę bo postów co nie miara i ktoś pomyśli że o fokach - a tu o allegro - może zmieńmy temat wątku? na "Produkty z allegro"

Bez komentarza. :D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Ostatni tydzień obfitował w mrozy w Tatrach i na Podhalu. Mróz zresztą nie ustępuje, anie nieznacznie zmalał przy czym wilgotność powietrza zwiększyła się. Jak w tych warunkach sprawują się foki Gecko. 3 letnie foczyska jakie mam i na żadnej turze specjalnie ich nie oszczędzam trzymają się ślizgów idealnie. Odpięcie z nart tylnych zaczepów nie zmienia tego stanu niezależnie od konfiguracji terenu. Strona klejąca do ślizgu nie może być jednak zalodzona. Jak się zalodzi to trzeba ją ogrzać (choćby pod kurtką). Mokra klei się do ślizgu idealnie. Foki ściąga się przed zjazdem z nart bez wypinania z nich butów. Dokładne składanie jest zbędne. Powierzchnia klejąca wcale nie musi być idealnie czysta by można było ponownie fiki przykleić do nart. Dzięki temu "manewry" z tymi fokami zajmują mniej czasu, niż z klejowymi. Z tymi trzeba uważać, by śnieg nie przyklejał się do strony z klejem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Witam w nowym sezonie: Wracając do tematu. zawsze miałem problem z klejem i zawsze marzyło mi się nie mieć tego problemu. 3 lata temu upolowałem na ALLe foki z bocznymi zaczepami, podobno niemieckich wojsk wysokoalpejskich. Nie powiem, mają swoje drobne wady, ale z jednym nie ma problemów: Zakładam i zdejmuję ile razy chcę i w każdej temperaturze. Pozdrawiam mazby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...