Skocz do zawartości

jaka długość nart? rossignol bandit/head monster?


jaszczur

Rekomendowane odpowiedzi

1. M 2. Wiek = 20 lat 3. Waga = 73 kg 4. Wzrost = 170 cm 5. Jak długo jeździsz na nartach ? 16 lat 6. Ja się oceniasz wg skali Forum ? 7 7. Jakie masz buty ? ( FLEX ) fischer race (120) 8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś ? fischer wc sl 155cm 9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ? różnie... 10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ? ( niebieskie, czerwone, czarne, sztruks, muldy, jazda pozatrasowa ) wszystkie oprocz jazdy pozatrasowej (stąd pytanie o narty) 11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? ( turystycznie, sportowo ) dla zabawy/rekreacyjnie 12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku ? kondycja bardz dobrze, różnie to bywa staram się co najmniej 15-20 13. Możliwości finansowe oczywiście najlepiej jak najtaniej :D powiedzmy do +/-1000 zł witam!! jak dobrać długość nart rossignol bandit/head monster?? chce żeby to były narty na gorsze warunki i na jazde pozatrasowa ( ale raczej rzadko ) wybrałem te narty z takiego powodu że jest ich sporo w internecie, a raczej chce kupić używane... mile widziane inne propozycje... po prostu nie mam kompletnie rozeznania w takim sprzęcie... pozdrawiam!

Użytkownik jaszczur edytował ten post 01 marzec 2010 - 19:55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie tak myślałem ale nie byłem pewien.... a może powiesz coś o tych nartach?? dobrze sprawdzą się jako drugie deski??

Jadą po wszystkim , nawet w glębokim sniegu po j***a.;):D Na banditach 184/r19m, szerokosc pod butem 83mm mozna latwo na trasie ostro kroic na krawędziach nawet sredni skręt R-16m, krotkim- tylko smigiem .:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...