Skocz do zawartości

II Zawody Skiforum - dyskusja po zawodach


wojtus81

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie z tym jest problem... Wiekszosci twarzy (i/lub imion) nie moge do nickow przyporzadkowac... I zapewne wiekszosc ma tak samo... Moze nastepnym razem jakies identyfikatory? ;)

KEram zrobił dużo fajnych fotek i umieścił je w albumie forum. jakby każdy z obecnych na tych fotach ,podpisałby się nickiem i imieniem pod nim ,ułatwiłoby nam to identyfikację naszych nowych znajomych? pozdr :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja również przyłączam się do podziękowań! Szacun Chłopaki za fantastycznie zorganizowane zawody i całą atmosferę im towarzyszącą!:) A korzystając z okazji... Wprawdzie sezon narciarski jeszcze się nie zakończył ale może warto zacząć oswajać się powoli z....szczegóły tu: http://halfmarathon....an.pl/index.php

Witam Biegaczkę:) To ja raczej polecam http://www.maniacka.kbmaniac.pl/ krótsze, w sam raz dla amatorów:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, teraz mam chwilę czasu więc wrzucam parę fotek, zrobiłem ich ponad 300 :D, ale niestety nie udało mi się kliknąć wszystkim :(. Wiekszość są to ujęcia poklatkowe (seryjne). W wolnej chwili (aktualnie jestem na urlopie) będę je umieszczał w postach.

Załączone miniatury

  • DSC_0519.JPG
  • DSC_0520.JPG
  • DSC_0528.JPG
  • DSC_0537.JPG
  • DSC_0546.JPG
  • DSC_0560.JPG
  • DSC_0565.JPG
  • DSC_0566.JPG
  • DSC_0570.JPG
  • DSC_0573.JPG
  • DSC_0580.JPG
  • DSC_0590.JPG
  • DSC_0591.JPG
  • DSC_0594.JPG
  • DSC_0598.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do dalszego dodawania :) Szkoda żeśmy się nie zgadali bo miałem parę dylematów na temat ostrzenia :) Mój numer startowy 44 Pozdrawiam!

Też chciałem pogadać, ale niestety brak czasu (córa wracała z obozu) i tak z żoną zaliczyliśmy tylko po jednym zjeździe, dla Ciebie kilka twoich ujęć

Załączone miniatury

  • DSC_0616.JPG
  • DSC_0617.JPG
  • DSC_0618.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja też się uśmiecham po fotki:) mój nr 50 :D:D

My wykasowaliśmy Twoje wszystkie... koszmarne były :D A co do przebrań to mam nadzieję, że Latamito zaraził do idei więcej osób i pomysł Violek będzie zrealizowany!

Użytkownik keram edytował ten post 24 luty 2010 - 21:08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...