Skocz do zawartości

II Zawody Skiforum - dyskusja po zawodach


wojtus81

Rekomendowane odpowiedzi

Również chciałem podziekować jak zwykle organizatorom i osobom pomagajacym, które sie przyczyniły do przygotowania tych zawodów. Oczywiscie nie mniejsze podziękowania dla uczestników całego zamieszania. Miło było się znowu z Wami zobaczyć a z niektórymi poznać ;
Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mitek, Maniaq, wielkie graty za zorganizowanie tak dopracowanej i fajnej imprezy. Było super i to pod każdym względem :)
Podziękowania również dla sponsorów i obsługi ośrodka - pełna profeska, nastawienie do klienta zdecydowanie na poziomie europejskim i to z górnej półki :D
mam nadzieję, że za rok będzie równie fajnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani ...

dziękować nie będę bo tych podziękowań tu już mnóstwo - dołączam się tylko do nich.

Natomiast ze swojej strony mam ogromną prośbę - jeśli posiadacie zdjęcia z imprezy z banerem Superfund w tle i możecie je udostępnić to proszę o przesłanie ich na mój adres email [email protected] - celem nieodpłatnego przekazania dokumentacji sponsorowi.

Z góry serdecznie dziękuję
Maarcel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ze swojej strony mam ogromną prośbę - jeśli posiadacie zdjęcia z imprezy z banerem Superfund w tle i możecie je udostępnić to proszę o przesłanie ich na mój adres email [email protected] - celem nieodpłatnego przekazania dokumentacji sponsorowi.


Jest w albumie - jeśli trzeba to służę lepszym oryginałem:
http://www.skiforum....&pictureid=2191


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani ...

dziękować nie będę bo tych podziękowań tu już mnóstwo - dołączam się tylko do nich.

Natomiast ze swojej strony mam ogromną prośbę - jeśli posiadacie zdjęcia z imprezy z banerem Superfund w tle i możecie je udostępnić to proszę o przesłanie ich na mój adres email [email protected] - celem nieodpłatnego przekazania dokumentacji sponsorowi.

Z góry serdecznie dziękuję
Maarcel



pisz do kurczaka on ma na pewno kilka fajnych fotek tego banera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie z tym jest problem... Wiekszosci twarzy (i/lub imion) nie moge do nickow przyporzadkowac... I zapewne wiekszosc ma tak samo...
Moze nastepnym razem jakies identyfikatory? ;)


No właśnie, popieram. Mam ten sam problem tym bardziej że wszystkich widziałem po raz pierwszy, a mam nadzieję nie ostatni. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że spędziłem kilka godzin na fotografowaniu Was to z tego punktu widzenia proszę o ustawienie znaku ograniczenia prędkości na pierwszych 20 metrach trasy... Moim celem było pstryknięcie kilku fotek każdemu z Was - faza skupienia, przód, bok, tył... Niestety nie zawsze się to udało choć większość złapałem. Gnaliście w dół jakby Was jakiś Maniaq gonił :D
Poniżej próbka materiału - resztę Kurczak zgaleriuje na forum około jutra po retuszach i takich tam delikatnych mazgnięciach ;)
Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia w tym samym miejscu w 2011...

Attached Thumbnails

  • powitanie.JPG
  • Alex na linii.JPG
  • Kurczę.JPG
  • Pan Mitek.JPG
  • Paweł PS.JPG
  • Madzia.JPG
  • Anka.JPG
  • Efcia.JPG
  • Zofija.JPG
  • Chemiczny.JPG
  • Dziadek Kuby.JPG
  • Dziwakashi.JPG
  • Husaratomic.JPG
  • Maarcel.JPG
  • Lata mi to.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniony, ale zawsze.......... Serdeczne i potężne dzięki team-owi M&M za całokształt. Mitek - dodatkowe dzięki za pomoc w zorganizowaniu kwatery - mi i współmieszkańcom. Dzięki sponsorom, właścicielom etc., etc. Wielkie dzięki wszystkim przybyłym, tym których już znałem, tym których poznałem i tym którzy jeszcze przede mną :D Najlepszego i pozdrowienia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wolno jechało to się ma :) a jak ktoś tylko o wygrywaniu myśli, a nie dba o inne interesy na trasie to taki efekt jest ;)

E tam, grunt to prezencja na trasie, a nie jakieś tam ściganie się i wygrywanie ;)

W porównaniu do Twoich 175cm miałem jeszcze gorzej na 188cm. Najlepszy promień na ten gigant to 16m

Nie, najlepszy promień to taki, na którym się wygrywa, a nie taki, na którym jest się w stanie płynnie przejechac trasę (w moim przypadku najlepszy promień to taki, który najlepiej wychodzi na zdjęciach :P).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, grunt to prezencja na trasie, a nie jakieś tam ściganie się i wygrywanie ;) Nie, najlepszy promień to taki, na którym się wygrywa, a nie taki, na którym jest się w stanie płynnie przejechac trasę (w moim przypadku najlepszy promień to taki, który najlepiej wychodzi na zdjęciach :P).

A teraz zobaczmy to w naturze....... YouTube- Nr 29.mp4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zgłaszam oficjalny protest... Dla M&M'sów i ekipy naszej forumowej całej - wielkie dzięki za suuuper zabawę!!! :D I obiecana fotorelacja http://www.skiforum....index.php?c=242 (standardowo już, nie w tej kolejności co trzeba ;) ) Zdjęć jest więcej, ale nie dałam już rady ich obrabiać... Jeśli ktoś jest zainteresowany fotkami w oryginalnym rozmiarze, to proszę o zgłoszenia na priva lub gadulca do mnie lub do Kerama. Niestety nie udało się cyknąć zdjęć wszystkim... baterie się nie wyrabiały :( Kilka zjazdów jest nagranych - po obróbce wrzucimy na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...