Skocz do zawartości

II Zawody Skiforum - dyskusja po zawodach


wojtus81

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też chciałabym podziękować organizatorom i wszystkim, którzy przyczynili się do powstania naprawdę świetnej atmosfery (były to chyba pierwsze zawody, do których podchodziłam zupełnie na luzie, bez stresu na starcie ;)).
I jeszcze dodam, że organizacja zawodów zdecydowanie lepsza niż na wielu ogólnopolskich imprezach.

Tyle mogę zdradzić. Różnica między pierwszy a drugim po dwóch przejazdach 0,07 sekundy

Szymon, jaki Ty tajemniczy jesteś :D

PS Ma ktoś jakies zdjęcia z zawodów?

Użytkownik efcia_xD edytował ten post 20 luty 2010 - 21:53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Ma ktoś jakies zdjęcia z zawodów?


Tak porobiłem parę fotek, niestety nie dałem rady zrobić wszystkim uczestnikom :(,, teraz wyjeżdam na urlop, ale jak wrócę to je umieszczę na serwerze, szkoda, że nie mogłem zostać do końca zawodów (córa wracała z obozu i trzeba ją było odebrać), mimo niesprzyjących na warunków pogodowych było świetnie. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki dla organizatorow...
Nie mniejsze dla tych, ktorzy bezinteresownie pomagali...

Dla tych, ktorzy na zawodach nie byli - Praciaki wciaz stoja w stanie niezniszczonym, wiec za rok wiadomo gdzie sie spotykamy...

Uczestnikom dziekuje za zdrowa rywalizacje nie tylko na stoku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też podchodziliśmy na luzie:), co prawda brak nam doświadczenia w ogólnopolskich imprezach, ale organizatorzy chyba przyjmą nasze podziękowania:D:D:D:D:D
ps.składamy protest
1.brak ciepłej wody pod prysznicem!-niewątpliwa wina mitka i maniaka
2.padał deszcz ze śniegiem-wina organizatorów
3.wszyscy żądamy gum :)- wina
4.poranny ból głowy- wiadomo czyja wina
5.niektórzy z zawodników poprawiali czasy do skutku :)/smaru nie ma już w całej Małopolsce / -czyja wina???:P


No wiesz , Ty stara żeglara i o takie detale się czepiasz
Jakie prysznice , w śniegu się wytarzać :D
Reszty nie skomentuje bo to jakaś sodomiazgomorią chyba była:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i ja dziękuję pięknie wszystkim, szczególnie organizatorom - ukłony i szacun :)

Parę fotek mam - wrzuciłem w album (kolejność niestety "pod prąd"):
http://www.skiforum....php?albumid=264
To i owo widać - np. zwycięzców niektórych kategorii :)

Pawel_PS: było zostać - przynajmniej w waszym towarzystwie odrobinę skąpał bym się w blasku chwały ;)

Chemiku: ...nie jest tak źle ;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Zastanawiałem sie co napisać i doszedłem do wniosku, że nie ma co przesadzac z gadaniną.
Dziekuje wszystkim:
SkiForum - za opieke medialną i stworzenie mozliwości oragnizacyjnych oraz ułatwienie procedur forumowych,
Praciakom za gościnę i pomoc,
Rossignolowi, Superfundowi, Praciakom, SkiForum - za nagrody,
EasyRider Ski Teamowi za przygotowanie i obsługe trasy.

Największe podziekowania składam uczestnikom, którzy na pewnym etepie stali sie równiez współorganizatorami całej imprezy. Nie wymienie nikogo z nazwiskla bo wystarczy sobie przeczytac listy startowe i będzie wiadom zamiast wymieniac prawie setke ludzi. Kazdy dołozył swoje pięc groszy począwszy od opieki nad trasą, organizowaniem nagród, pomoc przy przeliczaniu wyników i sprawnym przygotowaniiu imprezy końcowej po bezinteresowna opieke nad dziećmi.
Wszystkim Wam bardzo dziekuje i kłaniam sie w pas.
Mam nadzieję, że tak na stoku jak i poza nim bawiliscie sie dobrze bo o to chodziło.
Na koniec jedyne podziekowania imienne dla Marcina Maniaqa za wszystko oraz dla Tomka - kierownika Praciaków, oraz dla całej stacji i obsługi ośrodka Czarny Gron za profesjonalizm, bezinteresowność i kulturę obsługi co wielokrotnie było podkreslane w rozmowach.

Dzieki serdeczne

Mitek i Maniaq

Edited by Mitek, 23 February 2010 - 08:59.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
a ja mam taką małą uwagę na przyszły rok można by spróbować najlepszych po pierwszym przejeździe puścić w odwrotnej kolejności , nie wg numerów jak w tym roku tylko wg miejsc zajętych po 1 przejeździe :)
Pozdro

Edited by Mitek, 22 February 2010 - 13:16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwrotna kolejność wg numerów jest rozwiązaniem o wiele prostszym i wystarczająco efektywnym. W końcu to jest zabawa a nie transmitowane przez TV zawody a głównie dla transmisji telewizyjnych wprowadzono odwróconą kolejność w drugim przejeździe- dla wprowadzenia dramaturgii. Jak zawody Skiforum dorobią się takiej oprawy jak kamery na trasie, telebimy i trybuny dla widzów oraz gdy trzeba będzie do drugiego przejazdu kwalifikować tylko pierwszą trzydziestkę z pierwszego przejazdu, to można by takie rozwiązanie wprowadzić. W obecnej formule nie widzę sensu dla takiego sposobu przeprowadzania zawodów.
Pozdr
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Cześć
a ja mam taką małą uwagę na przyszły rok można by spróbować najlepszych po pierwszym przejeździe puścić w odwrotnej kolejności , nie wg numerów jak w tym roku tylko wg miejsc zajętych po 1 przejeździe :)

Ten typ puszczania drugiego przejazdu weydaje sie słuszny i chyba jedyny gdy chodzi o zrównanie szans. W naszym wypadku jednak mamy do czynienia z czterema niezleznymi kategoriami które jadą podczas jednych zawodów. Tak jak napisał poniżej Marcin obecnie jest to poprostu technicznie niemozliwe.
Gdybysmy mieli laptopa na stoku i automoatyczny systej sortowania danych to OK ale w sytuacji gdy częśc procedur trzeba robić ręcznie po prostu nie dałoby a przy minimalnej obsuwie (awaria, wyciagu, pomiaru czy cos tam innego) zawody po prostu musiałyby byc przerwane lub niedokończone.
Poza tym zwróc uwage że i tak i tak potrzebna byłaby przerwa na przeliczanie a sposób poinformowania o kolejności startu w drugim przejeździe osobom, które są w róznych miejscach stoku jest nierealizowalny.
Sugestia jest jednak słuszna i postarmy sie w przyszłym roku wymyslic cos sby zrównać sznse tych, którzy o czołowe miejsca w kategoriach walczyć będą.
Warunki na trasie w drugim przejeźzie zmieniały sie bardzo szybko i końcówka jechała juz naprawadę w zacinającym marznącym deszczu.
Pamietajmy jednak, że mogło byc odwrotnie - vide zeszły roku gdzie warunki w drugim przejeźie raczej poprawiały się niz pogarszały i mimo zarytej trasy śnieg robił sie znacznie szybszy co wyrównywało sznasę jeżdżących na końcu.
Mam nadzieję, że te niedogodności systemowe nie poposuły jednak zabawy bo pamietajmy, że zawody te były nie do konca celem samym w sobie.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje drugi przejazd zrobić w odwrotną stronę :
z mety na start i ma to swoje zalety np
1.czas można mierzyć ręcznie nie potrzebne fotokomórka
2.Maniak nie zmarznie na starcie -/dłuższy podbieg spowoduje ,że będzie miał czas na przyjęcie jakiś napojów rozgrzewających .... kawa herbata np:D
3.Amatorzy z nizin będą mieli większe szanse na przygotowanie się do zawodów oraz nawiązanie walki z góralami :):D:D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...