Skocz do zawartości

dojazd do kaprun


merman

Rekomendowane odpowiedzi

Jedź przez Niemcy - masz 2 drogi: 1) na Poznań, Świecko, Poczdam i w dół na Monachium 2) przez Zgorzelec, Drezno, Regensburg i w dół na Munich potem już prosto :D - Rosenheim i w dół na Austrię (na Innsbruck) pozdrawiam

:D z Warszawy do zakopanego przez Gdańsk :D.... Jeździłem kiedys z Wawy przez Niemcy... nie ma to większego sensu, ponieważ nadrabiamy... Oczywiście ile ludzi tyle zdań... ale ja takiej drogi nie polecam.... Jestem wierny Czechom :D...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbyś jechać przez Wrocek,Zgorzelec to dalej zasuwaj przez Czechy(Zawidów,Praga,Linz,Schladming) Tej zimy kilkakrotnie pokonywałem w ten sposób tę trasę.W tej chwili w nocy starczy Ci 8 godz. na przejechanie tej trasy od Zgorzelca,a zaoszczędzisz ponad 200km i ominiesz korki pod Monachium.

a jeszcze krócej i szybciej polecisz z Wrocka na Kudowę-Pardubice-Havlickuv Brod-Trebon-Ceske Budejovice-Linz-Salzburg-Kaprun Wczoraj z Schladming do Wrocławia jechaliśmy(i to zgodnie z przepisami) tylko 8 godzin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila. Z Wawy na Wrocek??:eek: A w jakim czasie tam dojedziesz,jak tylko do Piotrkowa masz "szybkiego ruchu"??A jeżeli na Siewierz i Wrocek to i tak czasowo nadłożysz. Dalej z Wrocka na Kudowę-wogóle nie komentuję.... A teraz-w Jankach wjeżdżasz na dwupasmówkę i mkniesz do samego Cieszyna i jesteś w stanie to zrobić w 4,5-5h,a z Cieszyna na Brno-Znojmo,ominąć Wiedeń a dalej to już prosto... Jak już wcześniej pisałem/w innym tenacie dojazdu do Kaprun/ z Kaprum do Cieszyna najkrócej przejechałem w 6,5h/w dobrych warunkach/.Spokojnie jednak możesz przyjąć do 8h jazdy z Cieszyna.Ja bym wybrał tą drogę. Na pewno szybciej nie będzie przez Wrocek.....

Użytkownik snowblade'man edytował ten post 18 luty 2010 - 15:22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.viamichel...010&indemnite=0 ostatnio tak jechaliśmy, i nie natrafiliśmy na żadne przeszkody, drogi są cały czas dwupasmowe właściwie, w Austrii się chyba zaraz za granicą czeską zaczyna jednopasmówka, ale głowy nie dam uciąc. Przy spokojnen jeździ wawa-zell am see (kilka km obok kaprun) wyjechaliśmy koło8 byliśmy na 21 z przerwami itp. mama do porywczych kierowców nie należy, do tego droga jest prosta jak drut do nauczenia się, właściwie to jak wjezdżamy na jeden numer drogi to nim jedziemy i jedziemy :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączę się w temacie, ja też w tamtą stronę się wybieram, tak czytam i widzę żę doradzacie ominąć Wiedeń, czemu? Czy tam są straszne korki? Będę na przejściu w Cieszynie, i tak navigacja nas prowadzi. Czy to zły pomysł?

ja nie omijam Wiednia (choć można)... Nocą i tak ogranicza nas jedynie 80 na obwodnicy w tunelach pod miastem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączę się w temacie, ja też w tamtą stronę się wybieram, tak czytam i widzę żę doradzacie ominąć Wiedeń, czemu? Czy tam są straszne korki? Będę na przejściu w Cieszynie, i tak navigacja nas prowadzi. Czy to zły pomysł?

Jeżeli będziesz jechał nocą-to można jechać przez Wiedeń.Strikte przez centrum jechać nie będziesz,bo nawet nawigacja poprowadzi Cię przed centrum-w prawo i miniesz miasto obwodnicą"górą".Jeżeli jednak przez dzień,to można tam sporo stracić,bo ruch i korki dość spore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę przez Słowację, omijając Wiedeń, czas ok. 9 godz. z Bielska-B. 1/ Bratysława, Eisenstad, Bruck an der Mur 2/ Bratysława, Linz , Salzburg - dłuższa o ok. 60 km ale więcej po autostradach Komentarz do poprzedników: 1/Z Warszawy przez Niemcy ok. ale do Włoch lub w ok. Insbrucka 2/ Z GPS-a pożytek gdy ma się do tego mapę, bo czasem taką drogę wyszykuje że dzięki. Udanego wyjazdu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...