Skocz do zawartości

Zimowa wyprzedaż w Makro


Jarda

Rekomendowane odpowiedzi

W opolskiej hali Makro (a myślę, że w pozostałych w PL również) dzisiaj rozpoczęła się obniżka zimowego sprzętu wszelkiego "autoramentu" ! Obniżki sprzętu sięgają od 20 do 50 % Znajomy wybrał się dziś do naszej hali już o czwartej rano (!) i obkupił się za wszystkie czasy (przyda mu się w najbliższy weekend w Kasztanii) Polecam wszystkim, którzy chcą się niedrogo "doposażyć" w zimowe akcesoria Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opolskiej hali Makro (a myślę, że w pozostałych w PL również) dzisiaj rozpoczęła się obniżka zimowego sprzętu wszelkiego "autoramentu" ! Obniżki sprzętu sięgają od 20 do 50 % Zdravim :-)

:) Jareczku ile Ci makro płaci za reklamę:)?????? a może dla Ciebie są obniżki powyżej 75%? jeżeli tak, to pamiętaj proszę o kolegach..o tych którzy do Kasztani jeżdżą i o tych , którzy słoneczne stoki Włoch szturmują :):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Jareczku ile Ci makro płaci za reklamę:)?????? a

Siema :-) Marku - jak można się podzielić ciekawym tipem wśród swojaków, to dlaczegóż tego nie czynić ? Zawsze parę jurków zostanie w kieszeni na "alpejskie frykasy";-) Ale uwaga Srednia wartość upustów (mówię o ciuchach ) oscyluje w granicach -30%. Ale i tak warto (i trzeba) sprawdzać podaną cenę na regale z czytnikiem kodów. Makro - jak to swoim zwyczaju - lubi robić sobie jaja ... ;-) Nie zmienia to jednak faktu, że można trafić naprawdę na super-fajne okazje, czego każdemu życzę :-) Zdravim :-)

Użytkownik o.tisk edytował ten post 10 luty 2010 - 12:50 literaki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naocznie nie widziałam, ale przysłano do mnie gazetkę promocyjną mówiącą jednoznacznie o tym, że w Rzeszowie także obniżki do -50% na sprzęt narciarski :)

Wczoraj był mój kumpel przejazdem w Rzeszowie, Ja poluje na kask Elan'a, ale obniżyli tylko parę procent z 206 zł na 165 zł, poczekam jeszcze trochę, tych kasków mieli trochę, więc napewno jeszcze obniżą. Dzięki za odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...