Skocz do zawartości

rodzynki na allegro


arturoarturo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Co wy od nich chcecie,niewiele firm na świecie mogło sobie pozwolić przeznaczyć tak dużej ilości glinu na jedną klamrę;),a to zróżnicowanie odcieni plastiku skorupy robiło wrażenie. Fitipaldi i oni to czołówka światowa:D,a zainteresowanie ofertą było tak duże ,że do zakończenia aukcji,allegro musiało przejść na stary system przeglądarki:eek: . Kto zagląda na allegro wie o czym mówię:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabosy - moje marzenie i przekleństwo zarazem. Bezpośrednie nawiązanie do średniowiecznych wynalazków z sal tortur :) hiszpańskie buciki.

O używaniu "hiszpańskich butów" w Polsce wspomina Jerzy Kitowicz w "Opisie obyczajów i zwyczajów za panowania Augusta III", gdzie tak opisuje skuteczność takiej tortury: ..."tak więc, coraz bardziej gniotąc i kalecząc nogi, nieznośny ból sprawiały. Utrzymywano powszechnie, że nie było zbrodniarza, którego by obuwie do przyznania winy nie przymusiło"

Twardziel ze mnie był - zdarzało się że łykałem środki przeciwbólowe z miłości do nart Az któregoś pięknego dnia, przy 20 stopniowym mrozie, skorupa poprostu ...pękła i poczułem smak wolności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Fabosy były kiedyś szczytem technologii. Przesiadłem się na nie z butów bodaj ze o nazwie "Krosno" - były to skórzane, narciarsko-podobne buty sznurowane, dość twarde na owe czasy. DO tego wiązania Gamma - później Beta - byłem cały szczęśliwy, bo wcale nie było łatwo je kupić (po buty stałem kilka godzin w kolejce, po Bety pojechałem specjalnie 100 km do Bielska) Służyły ładnych kilka lat. Z zazdrością patrzyłem na niektórych w Dachstainach czy innych butach;)

Użytkownik moris edytował ten post 03 luty 2010 - 09:52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Fabosy były kiedyś szczytem technologii. Przesiadłem się na nie z butów bodaj ze o nazwie "Krosno" - były to skórzane, narciarsko-podobne buty sznurowane, dość twarde na owe czasy. DO tego wiązania Gamma - później Beta - byłem cały szczęśliwy, bo wcale nie było łatwo je kupić (po buty stałem kilka godzin w kolejce, po Bety pojechałem specjalnie 100 km do Bielska) Służyły ładnych kilka lat. Z zazdrością patrzyłem na niektórych w Dachstainach czy innych butach;)

Ja tez jezdzilem w "Krosnach". Sznurowane, ale faktycznie byly dosc twarde. Potem przesiadlem sie na... nie pamietam. Ponizsze zdjecie pochodzi z 1971 lub 1972 r. Spedzilismy wtedy kilka wiosennych dni na Chocholowskiej. Nawet na slynnym firnie udalo sie pojezdzic. Wlasnie nosze buty klamrowe, ale nie pamietam co to bylo. Chyba nie Fabosy. Niedlugo pozniej kupilem Dachsteiny, ktorych tak zazdrosciles. Zwroccie uwage na narty. 2.10 m. I wiazania. Japonskie Hope (od nadzieji, ze wypna), ktore Gierek wlasnie rzucil. :)

Załączone miniatury

  • chocholowska17.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jezdzilem w "Krosnach". Sznurowane, ale faktycznie byly dosc twarde. Potem przesiadlem sie na... nie pamietam. Ponizsze zdjecie pochodzi z 1971 lub 1972 r. Spedzilismy wtedy kilka wiosennych dni na Chocholowskiej. Nawet na slynnym firnie udalo sie pojezdzic. Wlasnie nosze buty klamrowe, ale nie pamietam co to bylo. Chyba nie Fabosy. Niedlugo pozniej kupilem Dachsteiny, ktorych tak zazdrosciles. Zwroccie uwage na narty. 2.10 m. I wiazania. Japonskie Hope (od nadzieji, ze wypna), ktore Gierek wlasnie rzucil. :)

Te nasze klamrowce nazywały się ELBRUS, skórzane, miałem je przez dwa sezony, to były twarde i wąskie buty typu: nie ma przebacz. PS. Dwa dni temu kupiłem sobie nowe buty, chciałem mieć drugie ( pozbyłem się zbyt szerokich Headów ) nieco miększe od Tecnic, no i mam : ATOMIC RT "nówki nie śmigane" 06/07 kupione w sklepie z gwarancją na 2 lata, pasują b.dobrze, szerokosć 94 mm, flex 100/110, w botkach oryginalne wkładki SIDASa typu " arch flex control " czyli najlepsze. Cena 149 zł, brutto. Bezwzględnie jest to okazja roku.

Użytkownik Lobo edytował ten post 03 luty 2010 - 12:25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Dwa dni temu kupiłem sobie nowe buty, chciałem mieć drugie ( pozbyłem się zbyt szerokich Headów ) nieco miększe od Tecnic, no i mam : ATOMIC RT "nówki nie śmigane" 06/07 kupione w sklepie z gwarancją na 2 lata, pasują b.dobrze, szerokosć 94 mm, flex 100/110, w botkach oryginalne wkładki SIDASa typu " arch flex control " czyli najlepsze. Cena 149 zł, brutto. Bezwzględnie jest to okazja roku.

:eek::eek::eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 149 zł, brutto. Bezwzględnie jest to okazja roku.

po pierwsze to też wyrażam swe zdziwienie :eek::eek::eek: po drugie - nie zabrakło tam chociażby '0' po jedynce ??? po trzecie skoro to taka okazja, to aby Twój portfel nie wpadł w stres, jesteś winien Wszystkim ... piwo :D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ta promocja, kupie 100 takich par :D

Zostało jeszcze kilkanaście par, RT Ti, RT i widziałem wersje Foam. Jeden warunek Panowie, trzeba mieć stopy nr 23:p Swoją drogą Panie z zacięciem sportowym mogą coś dla siebie znależć.:) to jest mój nabytek ale z literkami XS na mankiecie, co oznacza flex extra soft, tutaj jest M czyli medium, no i jak widać Allegro coraz droższe:rolleyes: http://www.allegro.p...h_24_37_eu.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Takie tam marki, bazarowo-stadionowe, bo tego tam było najwięcej: Blessing Walk HARD Skorpioner FreeStep to jedne z nich. Jest ich więcej. Kurtki skrojone bardzo dobrze, dużo różnych kieszonek, zapięć, itd. Ale z jakich naprawdę materiałów - któż to wie. Gdzie wyprodukowane? Przez kogo? hmmmm Jednak ludzie kupują i są zadowoleni, bo cena niska 150-200zł. Nie wszystkich stać na markowe ciuchy. http://allegro.pl/it...alk_hard_m.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...