Skocz do zawartości

II Zawody Skiforum - dyskusja.


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak skombinuje kase, pozwolenie, przewóz i towarzystwo (nie wiem czy tu wszyscy się znają i tylko ja tak wyskakuje z nikąd? :P) to bardzo chętnie pojadę :D:D. Nieszczęsny rocznik 92...czemu musze jeździć z takimi profesjonalistkami ?;):P Pewnie szans nie mam.. ;)

O szansach decyduje polewający na starcie;). Nawet jeśli pojedziemy "ławą" wszyscy razem będzie świetnie. Obecnie staję na głowie, żeby sprostać terminom:eek: i uściskać własnoręcznie przyjaciół na dobre i na złe. Szanse są, chęci mojej rodzinki olbrzymie. Mamy szansę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

UWAGA!!! Poniewaz temat zawodow budzi wiele pozytywnych emocji przekladajacych sie na ilos postow w tym watku na prosbe Mietka dyskusje podzielilem na trzy tematy: 1. Lista startowa: http://www.skiforum....ead.php?t=27786 Tu znajdziesz liste osob, ktore zadeklarowaly swoje uczestnictwo w zawodach, oraz informacje jak to zrobic (jesli jeszcze nie zrobilas/zrobiles)... W mkiare na biezaco bedzie tam tez informacja potwierdzajaca dokonanie wplaty wpisowego... 2. Sprawy organizacyjne:http://www.skiforum....ead.php?t=27786 Tu znajduja sie i wciaz beda sie pojawiac oficjalne informacje od Mietka na temat zawodow... 3. Wolna dyskusja na tematy zwiazane z zawodami w tym watku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a kto to taki?? ;)

wucośtam, zawodnik który boi się porażki :P

Bejbe... Sama jedziesz trenować już od 11 lutego, a innych pomawiasz o takie niecne praktyki? :P Ja Ci będę tylko towarzyszył... ;)

Z całym szacunkiem, ale co ja niby będę trenowała w Twoim towarzystwie od 11go lutego? :P
O zawodach chyba nie było mowy, chyba się nie zgłosiłam nawet... :P

Użytkownik Asia* edytował ten post 25 styczeń 2010 - 21:38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wucośtam" w ogóle bardzo przejął się tymi zawodami... Cały czas truje o treningu, tyczkach, instruktorze, kupnie ochraniaczy, ba nawet całej zbroi, zmianie sprzętu na GS'y. Podczas wyjazdu do Świeradowa zaczął zadawać niepokojące pytania typu: "czym się różni LF od HF", "jaki będzie najlepszy kąt dla GS'ów" itd...
Do tego planuje pojawić się na Praciakiach już 11.02 aby "poznać stok" ;)...
Trenuj, trenuj Jareczku... Ułamki sekund są wszędzie do urwania :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) "czym się różni LF od HF" (...)

Pierwszą literką?
:D:D

(...) "jaki będzie najlepszy kąt dla GS'ów" (...)

oj, do krzyżówki na pewno potrzebował odpowiedzi :P Myślisz, że do zawodów przygotowuje się nawet teoretycznie? :eek: To już grube nadużycie :D

Do tego planuje pojawić się na Praciakiach już 11.02 aby "poznać stok" ;)...
Trenuj, trenuj Jareczku... Ułamki sekund są wszędzie do urwania :)

Trzeba wucośtam wyciągnąć gdzieś indziej od 11go, bo inaczej nie da Wam w zawodach szans :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wucośtam" w ogóle bardzo przejął się tymi zawodami... Cały czas truje o treningu, tyczkach, instruktorze, kupnie ochraniaczy, ba nawet całej zbroi, zmianie sprzętu na GS'y. Podczas wyjazdu do Świeradowa zaczął zadawać niepokojące pytania typu: "czym się różni LF od HF", "jaki będzie najlepszy kąt dla GS'ów" itd...
Do tego planuje pojawić się na Praciakiach już 11.02 aby "poznać stok" ;)...
Trenuj, trenuj Jareczku... Ułamki sekund są wszędzie do urwania :)


Uważaj, żebym ja się nie rozpisała o przygotowaniach..

Prosimy o detale :D
Chyba wszyscy chętnie poczytają ;):)


Marcin, to chyba nie to forum...:rolleyes: tu są dzieci! ;)

Użytkownik HesSki edytował ten post 26 styczeń 2010 - 14:19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, to chyba nie to forum...:rolleyes: tu są dzieci! ;)


Niech się dzieci uczą :P

"Wucośtam" w ogóle bardzo przejął się tymi zawodami... Cały czas truje o treningu, tyczkach, instruktorze, kupnie ochraniaczy, ba nawet całej zbroi, zmianie sprzętu na GS'y. Podczas wyjazdu do Świeradowa zaczął zadawać niepokojące pytania typu: "czym się różni LF od HF", "jaki będzie najlepszy kąt dla GS'ów" itd...
Do tego planuje pojawić się na Praciakiach już 11.02 aby "poznać stok" ;)...
Trenuj, trenuj Jareczku... Ułamki sekund są wszędzie do urwania :)


Co to za kraj, gdzie wypomina się ludziom pobieranie nauki... :D
P.S. GS'y już "dodane do obserwowanych", teraz tylko pozostało czekać do 31 stycznia :P

Pierwszą literką?
:D:D

oj, do krzyżówki na pewno potrzebował odpowiedzi :P Myślisz, że do zawodów przygotowuje się nawet teoretycznie? :eek: To już grube nadużycie :D

Trzeba wucośtam wyciągnąć gdzieś indziej od 11go, bo inaczej nie da Wam w zawodach szans :D


Kochana Dziewczynka :* Broni mnie przed tymi Potworami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Kochani forumowicze/zawodnicy.
Uaktualniłem właśnie listy startowe. Przeglądałem również cały powyższy temat i zauwzyłem sporo osób, które deklarowały chęć udziału w zawodach w swoich postach.
Pamietajcie, że taka deklaracja nie jest zgłoszeniem i na jeje podstawie nie wciągam zawodnika na liste.
Proszę o deklarowanie udziału w formie maili lub wiadomości na priv zawierających:
NICK, IMIĘ I NAZWISKO, ROCZNIK
Ostatecznym potwierdzeniem deklaracji uczestnictwa jest otrzymanie przeze mnie opłaty startowej.
Bardzo prosze wszystkich zainteresowanych o uaktualnienie zgłoszeń.
Pozdrawiam Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
WAŻNE
Są jeszcze wolne miejsca w domkach:
Poszukiwana rodzina na tyle spokojna aby dzieci mogły sie wyspać;):)
Poszukiwane dwie, trzy pojedyńcze osoby, może byc osoba z dzieckiem. Jeżeli ktos się waha lub nie ma jeszcze kwatery to info u mnie na priv lub tel 501753831.
Sprawa o tyle pilna gdyz nie chcemy odpuszczac domku.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wróciłem właśnie z Pracicy i chciałbym podzielić się kilkoma informacjami:
-Warunki śniegowe są bardzo dobre
-Skibusy o zmienionej "konstrukcji" wiozą narciarzy na stojąco, bardzo zbliża ludzi -.-'
-Dużo ludzi, czyli długie czekanie w kolejkach do orczyków o żółwim tempie jazdy
-Dla zainteresowanych "knajpingiem" dobre wieści, na stoku fajna knajpka, niżej przy parkingach genialna "oberża", polecam.
-W miejscu wyznaczonej rok temu trasy stoją słupy nieczynnego jeszcze wyciągu krzesełkowego, ciekaw jestem ulokowania bramek w tym roku...

Na koniec moja krótka refleksja na temat zachowania i kultury na polskich stokach:
Nie wiedzieć dlaczego, na włoskich stokach da się stać w kolejce, jeździć i przebywać razem na stoku bez wzajemnych pretensji, uwag, pchania się, gróźb, przezwisk i głupich komentarzy... u nas w Polsce nie. Może jestem rozpieszczony przez zagraniczne kurorty, ale na naszych stokach klaustrofobicznych rozmiarów kultura jest na przerażająco niskim poziomie, wstyd mi... :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpory nowej kanapy w niczym nie przeszkadzają w ustawieniu ciekawej trasy :))))))) - gwarantuje......

na stoku Pracicy z powodzeniem cały weekand trenowały paraolimpijskie kadry Polski i Sowacji :)
- dla ciekawości dodam że na tej samej trasie, gdzie ustawimy nasz slalom :))))))

kolejki rzeczywiście w week były nie małe ale wynika to tylko ze wzrostu popularności stacji - no cóż ......

być może jeśli w końcu gestor przestanie mieć problemy z różnymi organizacjami to powstające kanapy i nowa trasa rozwiąża problem :)

pzdr,
mq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wróciłem właśnie z Pracicy i chciałbym podzielić się kilkoma informacjami:
-Warunki śniegowe są bardzo dobre
-Skibusy o zmienionej "konstrukcji" wiozą narciarzy na stojąco, bardzo zbliża ludzi -.-'
-Dużo ludzi, czyli długie czekanie w kolejkach do orczyków o żółwim tempie jazdy
-Dla zainteresowanych "knajpingiem" dobre wieści, na stoku fajna knajpka, niżej przy parkingach genialna "oberża", polecam.
-W miejscu wyznaczonej rok temu trasy stoją słupy nieczynnego jeszcze wyciągu krzesełkowego, ciekaw jestem ulokowania bramek w tym roku...

Na koniec moja krótka refleksja na temat zachowania i kultury na polskich stokach:
Nie wiedzieć dlaczego, na włoskich stokach da się stać w kolejce, jeździć i przebywać razem na stoku bez wzajemnych pretensji, uwag, pchania się, gróźb, przezwisk i głupich komentarzy... u nas w Polsce nie. Może jestem rozpieszczony przez zagraniczne kurorty, ale na naszych stokach klaustrofobicznych rozmiarów kultura jest na przerażająco niskim poziomie, wstyd mi... :(


My tydzień wcześniej zaszczyciliśmy ten stok naszą obecnością :)
Kolejki na orczyk w sumie spore, a więc korzystając z pięknej pogody odwiedziliśmy taras baru , tam było już milutko :) Nikt sie nie pchał, nie krzyczał "prosze sie nie wpychać, tam jest koniec kolejki " :) A więc jak komuś nie będzie odpowiadał klimat przed orczykiem (mnie jakiś Pan okrzyczał że sie wpycham, wpychałam sie juz kilkanaście razy na tej stacji i nigdy nikt na mnie nie krzyczał a tu bach :) dostało mi sie,pewnie kiedyś musiał nadejść ten czas, nie żeby mnie to zraziło, nadal będe starała sie nie stać za długo w kolejce bo jakoś tak nudno i zimno :) ) gwarantuje że w barze jest już zupełnie inaczej :)
Pozdrawiam i do zobaczenia na zawodach a słyszałam że jest o co zawalczyć :)
Zośka
Kilka razy udało nam sie nawet zjechac i waruni całkiem okej, chociaż bywało lepiej.

Użytkownik Zofija edytował ten post 08 luty 2010 - 14:33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...