Skocz do zawartości

II Zawody Skiforum - dyskusja.


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bo to było tak ...
Wystartowałem dobrze, Nera został z tyłu... ale gdy poczułem jego oddech na plecach, musiałem rozstrzygnąć szybko ten pojedynek :D

Szybkie trafienie i leżymy w sniegu, aż mu kijek zwiotczał :D

Nie ma to jak dobrze wypaść (z trasy) ;)

Maarcel

Użytkownik Maarcel edytował ten post 13 luty 2010 - 13:09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hummmmmmm :)
No niezłe przygotowania tu widzę :)
Byłem dziś na Czarnym Groniu padał świeży śnieg i było miękko tak, ale za tydzień myślę że to się zmieni.
Dobra też odkryje jakieś karty jadę na tym co w zeszłym roku (Fischer Worldcup GS dł. 175 promień powyżej 21m) tylko troszkę inaczej ubrany będę ;)
Przypalać się nie ma co bo i tak nic już więcej w tych zawodach osiągnąć nie mogę :(
Pozdrawiam i do zobaczenia w Sobotę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dziś myślałam, że i w tym roku dotrę na zawody i to w powiększonym o potomka składzie.
Niestety dzisiejsza wizyta w szpitalu rozwiała moje nadzieje - z młodym szykujemy się na dniach do kolejnej operacji po wakacyjnym masakrycznym złamaniu ręki.
Miałam ciężki rok, na forum mnie mało, miałam nadzieje, że odreaguję bawiąc się na zawodach a tu zonk:(
Bardzo żałuję:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza diagnoza lekarska brzmiala jak wyrok: zapalenie gardla, krtani i oskrzeli... A poszedlem tam ze zwyklym przeziebieniem, ktore ciagnie mi sie juz ponad tydzien...
Ale na starcie stane, chocbym mial pluca wypluc...


PS
Na szczescie antybiotyk, ktory mi przepisano, jako substancje czynna ma doksycykline, a ta nie wchodzi w interakcje z etanolem... Znaczy sie w uproszczeniu - pic moge...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza diagnoza lekarska brzmiala jak wyrok: zapalenie gardla, krtani i oskrzeli... A poszedlem tam ze zwyklym przeziebieniem, ktore ciagnie mi sie juz ponad tydzien...
Ale na starcie stane, chocbym mial pluca wypluc...


PS
Na szczescie antybiotyk, ktory mi przepisano, jako substancje czynna ma doksycykline, a ta nie wchodzi w interakcje z etanolem... Znaczy sie w uproszczeniu - pic moge...


Doxycyklina?! :eek: jestem uczulona. Masakra, to może pomagać? :D

Co Ty kolego o zapaleniu gardła mi tutaj, pikuś jakiś, ja na koncert U2 pojechałam - jak się okazało - z mega anginą i zapaleniem nerek :) myślę, że nawet ze złamanym kciukiem pokazałabym się na starcie ;)

Żarty żartami, ale zdrowiej szybko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę medycznie pojadę po bandzie, no ale...składałam przysięgę, że swoją wiedzą i doświadczeniem będę pomagać innym, więc to czynię :D

PS
Na szczescie antybiotyk, ktory mi przepisano, jako substancje czynna ma doksycykline, a ta nie wchodzi w interakcje z etanolem... Znaczy sie w uproszczeniu - pic moge...

Muszę Cię zmartwić, albo pocieszyć - zależy jak na to spojrzysz :P Przy podawaniu doxy nie powinno się stosować alkoholu, bo może dojść do niewydolności wątroby. Dodatkowo - etanol nasila działanie doxycykliny, dzięki czemu mogą wystąpić te objawy niepożądane, które bez alkoholu nie miałyby miejsca :D
A od serca do dodania mam jedynie tyle, że dezynfekcja gardła stężonym etanolem może jedynie pomóc :D
Tak więc - baw się dobrze :rolleyes: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie antybiotyk, ktory mi przepisano, jako substancje czynna ma doksycykline, a ta nie wchodzi w interakcje z etanolem... Znaczy sie w uproszczeniu - pic moge...


co do picia to Asia już wyżej...
a ja tylko dodam, że przy tym specyfiku winieneś się dodatkowo zabezpieczyć, gdyż osłabia on znacznie działanie antykoncepcyjnych piguł... :P :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przypomnieć linka do listy startowej (dzisiaj zaktualizowanej):
http://www.skiforum....ead.php?t=27786
bo mam wrażenie, że nie wszyscy zainteresowani obserwują co tam się dzieje. Niektórzy wybierają się, a jakoś nie dopilnowali żeby być na liście :).
I już nie przeszkadzam, można rozwijać interesujący wątek medyczno-rozrywkowy ;)

Pozdrawiam
marioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do picia to Asia już wyżej...
a ja tylko dodam, że przy tym specyfiku winieneś się dodatkowo zabezpieczyć, gdyż osłabia on znacznie działanie antykoncepcyjnych piguł... :P :D

Tak mi się skojarzyło, że doxy wywiera silny wpływ na riketsje, laseczki i niektóre pałeczki ...i takie tam :D także z tą antykoncepcją rzeczywiście warto uważać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...