Skocz do zawartości

II Zawody Skiforum - dyskusja.


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:)
Górną stację można wykorzystać jako peron startowy tak, że dzięki nowemu krzesłu może być ciekawiej :)


Tak właśnie startowali paraolimpijczycy w weekend. Myślę, że Maniaq to uwzględni :). My z Nerą przejechaliśmy się jeszcze do dolnej stacji, zobaczyć jak to wygląda, możliwe że będzie całkiem fajnie jak to odpalą, chociaż nadal krótko. Miejscami śniegu było nawet po ..., no powyżej kolan ;), tylko ciągle nie mogę sobie wyobrazić jak będzie wygladała mijanka z orczykami, chyba że górny będzie skrócony i do krzesła będzie się jeździło omijając go górą.

Pozdrawiam
marioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stoku Pracicy z powodzeniem cały weekand trenowały paraolimpijskie kadry Polski i Sowacji :)
- dla ciekawości dodam że na tej samej trasie, gdzie ustawimy nasz slalom :))))))


A mnie z powodzeniem udało się wypaść z ich slalomu i kontynuowałem w lesie :D

Maarcel

Użytkownik Maarcel edytował ten post 08 luty 2010 - 21:37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak i czym dojade w piatek 19.02 z Balic (laduje o 16.05) do Pracic na zawody
i czy uda mi sie przewaletowac 2 noce?


Z wielu różnych źródeł wiem, że serce Chemika jest zawsze przepełnione wielką miłością do bliźniego swego, więc możesz być pewien Fredo, że i w godzinie próby przygarnie pod swą strzechę utrudzonego wędrowca z dalekich stron ... :-)






Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.Tisku, nie prowokuj...
Moze i moje srece "zawsze przepełnione wielką miłością do bliźniego swego", jednakze na uwadze nalezy miec fakt, ze i ja "na przylepke" do domku sie wprosilem... Do domku, w ktorym juz jest nadkomplet...
Mietek cos pisal, ze ma wolne miejsca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ty :D


Dobre :)

FREDO przyjeżdżaj , odbiór z lotniska masz jak w banku, w domku u nas choć będzie 20 os a tak sie zanosi, to miejsce dla Ciebie zawsze sie znajdzie bo przy stole śpisz tylko Ty :) masz pierszeństwo :) blat Twój :) CZekamy !!!
Pozdr
Zośka

Użytkownik Zofija edytował ten post 09 luty 2010 - 20:24
Fredo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, zaraz blat. Jak niektórym wiadomo, udało mi się zarezerwować najbardziej pojemny i elastyczny domek ;) więc spokojnie damy radę :)

Do zobaczenia za 10 dni :)
Pozdrawiam
marioo


Dzieki Tobie mamy jedno miejsce więcej na łóżku :) Ty masz juz swoją miejscóweczke w domku, zarezerwowana tylko dla Ciebie :) On the floor :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,


możecie proszę powiedzieć , gdzie można zobaczyć aktualną listę startową, bo w temacie "lista startowa" nie ma żadnych aktualizacji od stycznia. kolega mitek też jakby nieaktywny - czy aby wszystko ok z tą imprezą ?

pozdrawiam cieplutko


http://www.skiforum....ead.php?t=27786

P.S. Napisane jak byk, że aktualizacja ostatnia 4. luty.

Użytkownik HesSki edytował ten post 11 luty 2010 - 12:58

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich dechach będziecie startować na zawodach? Poza konkurencją forumowiczów będzie konkurencja firm i modeli :D

Ja pewnie przypnę moje hultaje (dla niewtajemniczonych Salomon X-Wing 5) :)

Twin Tipy odpadają, są za miękkie na to starcie ;) A w razie lodu nijak nie utrzymają krawędzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich dechach będziecie startować na zawodach?


Moja strategia jest prosta, a jednoczesnie rewolucyjna:

1. Lewa noga - slalomka fischer RC4 WorldCup SC - 165cm...
2. Prawa noga - gigantka K2 Merlin 14 - 188cm...

Dla rownowagi w lewej rece bede mial giety kij gigantowy, a w prawej prosty slalomowy...
W ten sposob ciasniejsze bramki bede bral na lewej nodze, a tam gdzie bedzie mozna pojechac szerzej pojade na prawej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja strategia jest prosta, a jednoczesnie rewolucyjna:

1. Lewa noga - slalomka fischer RC4 WorldCup SC - 165cm...
2. Prawa noga - gigantka K2 Merlin 14 - 188cm...

Dla rownowagi w lewej rece bede mial giety kij gigantowy, a w prawej prosty slalomowy...
W ten sposob ciasniejsze bramki bede bral na lewej nodze, a tam gdzie bedzie mozna pojechac szerzej pojade na prawej...


nawet tyłem pod górkę..?

A jak będzie trzeba na jednej narcie? Tego pewnie nie wziąłeś pod uwagę przy planowaniu... :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...