Skocz do zawartości

Bielizna termoaktywna Attique


fantom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pozwoliłem sobie założyć ten temat mimo, że istnieje już o bieliźnie termoaktywnej. Jednak z uwagi na fakt, że brak jest informacji na temat bielizny polskiej firmy Attique, która np. ubiera podhalańską grupę GOPR (prawdopodobnie umowa biznesowa :D ), proszę użytkowników o opinie związane z jej użytkowaniem. Co ciekawe mało można znaleźć recenzji nawet na ngt.pl a nie ukrywam, że kusi mnie jej zakup bo cena bardzo atrakcyjna. :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Oooo mój stary temat :D Dobrze, że go koleżanka przypomniała :D Otóż, kupiłem dla całej rodzinki i jestem zadowolony. :) Z tym mechaceniem to bym nie przesadzał :), materiał zachowuje się jak każdy inny - takie mam wrażenie. Co do sprawdzenia się jako bielizna termoaktywna, egzamin zdany tzn. nie miałem uczucia pocenia się jak również nie zmarzłem. Jeżdżąc w temp. -17 C miałem ubrane kalesonki Attique , bluzę Attique, cienki polarek, no i kurtkę i spodnie. Efekt nie zmarzłem. a przy temp. +4,5 C nie spociłem się :). Dla porównania mam jeszcze kalesonki Brugi i w porównaniu do Attique, zupełnie nie trafiony zakup. Miałem wrażenie, że chłodzą zamiast utrzymywać temperaturę :D. Ale najlepszym testerem były moje dziewczyny :D córa i żonka bardzo zadowolone, chwaliły, że ciepło. :) Reasumując, gdybym miał ponownie kupować też wybrałbym tą firmę. Cena atrakcyjna i chyba nie warto przepłacać, bo jak zwrócisz uwagę na skład materiału właściwie niczym się nie różni od renomowanych firm. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam bielizny Gotherm, Attique, Masser oraz Hi-Mountain z polartecu powerdry, w zależności od zewnętrznej temperatury, wiartu, słońca. Gotherm jak jest najzimniej, Attique i Masser na warunki średnie, polartec powerdry jak jest ciepło lub słońce mocno dogrzewa. Wszystkie te produkty mogę polecić. Chociaż są z różnych półek cenowych (Masser np 4 razy droższy od Attique), spełniają swoją funkcję w 100 procentach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...