Skocz do zawartości

SKI Podkarpacie !!!


PEEM

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam naszą rodzinę i tych co jeszcze do niej nie należą, nie martwcie się będziemy was stopniowo adoptować aby Roman był z nas dumny.:D Kolejny trzeci już wspólny wyjazd przeszedł do historii,oczywiście był bardzo udany a to za sprawą naszej rodziny która stale się powiększ,jak i warunków na stoku,no może oprócz mgły która była wszechobecna i sprawiała że w niektórych odcinkach moja nawigacja szwankowała.::D Mało interesującym wydarzeniem zapewne jest fakt iż zostałem wybrany Ojcem Dyrektorem(moderatorem)Grupy Ski Podkarpacie.Ale nie przejmujcie się może nie będzie tak źle na pewno nie wprowadzę spowiedzi przez internet. LOGO grupy jest w opracowaniu zajął się tym Marek Racer,jeżeli ktoś jeszcze czyje się na siłach zapraszam do konkursu na najlepsze logo,nagrodą może być na przykład uścisk dłoni Prezesa lub równie przyjemna nagroda. Następny temat poruszony na wyjeździe to Ośrodki narciarskie Bukovel i Chopok.O tym drugim wiemy dużo ponieważ kilka osób już tam było, natomiast ten pierwszy nadal jest dla nas tabu,mam nadzieję że nasza wiedza na temat Bukovel będzie coraz wieksza i pokusimy się na zorganizowanie wyprawy badawczej,a narazie szukamy jakiegoś przewodnika po tym terenie,może Samanters.:P Pozdrawiam i zapraszam do przyłączenia się do Grupy Sory wybaczcie zapomniałem Pozdrowienia od Martusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.Wyprawa baardzo udana,a to za sprawą głównie towarzystwa no i samej jazdy oczywiście.Mówiłem Wam ,że kocham narty?Coraz bardziej lubię tę Jaworzynę.No i te wspólne wyjazdy,wygląda na ,to że zaczęliśmy tworzyć mocną grupę.Mam nadzieję, że grupa będzie się powiększać P.S.Spotkałem na stoku krisskiego z Lublina-było miło

Zawsze to przyjemniej pogadać bezpośrednio niż wirtualnie, szkoda, że tak mało czasu. Pozdrawiam wszystkich "ski podkarpaciowców" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jesli jedziecie na Chopok to moge polecic dwa hotele(na poziomie nie standart jak za komuny) w basenowej moze drozej niz szukacie ale zaraz kolo besenow termalnych ,maja wlasne dobre restauracje gdzie mozna posiedziec nawet do 3 w nocy.. http://www.besenovaf...pl&obsah=cennik http://www.penzionfo...dex.php?lang=pl polecil bym jeszcze ten hotel http://www.pilgrimto...riv=&PHPSESSID= ale w sezonie ceny odlotowe po sezonie maja promocje nawed od 9eur. a warto bo z hotelu jedzie sie w dol do wyciagu..jak bedziecie kolo niego to polecam restauracje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jedziecie na Chopok to moge polecic dwa hotele(na poziomie nie standart jak za komuny) w basenowej moze drozej niz szukacie ale zaraz kolo besenow termalnych ,maja wlasne dobre restauracje gdzie mozna posiedziec nawet do 3 w nocy.. http://www.besenovaf...pl&obsah=cennik http://www.penzionfo...dex.php?lang=pl polecil bym jeszcze ten hotel http://www.pilgrimto...riv=&PHPSESSID= ale w sezonie ceny odlotowe po sezonie maja promocje nawed od 9eur. a warto bo z hotelu jedzie sie w dol do wyciagu..jak bedziecie kolo niego to polecam restauracje..

Dzięki Jawy88 troszkę ceny nie takie ale jeżeli gdzie indziej będzie zajęte to skorzystamy.Ekipa na Chopok powiększa się o Elza1973 skład na jedno auto gotowy,zapraszamy kolejnych śmiałków.:D Na razie sześć osób jest pełnoprawnym członkiem grupy,liczę na większą frekwencję.Jak tylko logo będzie gotowe puszczamy do realizacji,proszę przy okazji wpisu deklarować chęć posiadania owego LOGO.Przy okazji wspólnych wyjazdów będziemy wręczać zainteresowanym osobom,koszt ustalimy po wycenie.Mam nadzieję że gdzieś pod koniec stycznia wszyscy będą mogli się pochwalić piękną haftowaną naszywką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Tak dla przypomnienia,w zakładce panel użytkownik jest punkt, przynależność do grupy i są wymienione wszystkie grupy skiforum między innymi Grupa Ski Podkarpacie można także identyfikować się z tą grupą zaznaczając odpowiednie kółeczko.No to chyba wszystko jasne. :eek:kurka wodna ale dzisiaj ziąb :eek: Yang co tam z Tobą żyjesz po tym Sylwestrze odezwij się bo zaczynam się niepokoić,czyżbyś o nas zapomniał? Musol666 jak tam było w Puławach ,słyszałem od Marka że jesteś już mistrzem świata na desce,gratuluję postępów. Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Właśnie wróciłem ze Stoku w Krzeszowie "Złoty Stok" złoty to on na razie nie jest choć nie powiedziane że kiedyś będzie,iskry sypały aż miło,gorzej dla nart,lodzik i ogólnie twardy stok,no czynna tylko połowa wyżej nadal pracuje armatka jak zauważyłem niestety tylko jedna oby udało się naśnieżyć jak najszybciej ,może jeździ ktoś do tego kurortu,napiszcie. Sitarka może spotkamy się na góreczce odezwij się. Yang fajnie że miałeś udany wyjazd z Dorotką,może spotkamy się niedługo na jakimś wyjeździe,grupa bardzo szybko się rozrasta nie nadążam z poznawaniem kolejnych członków!!!:D Antoś jeżeli chodzi o Chopok zostawiam Ci wolną rękę byłeś już tam z Markiem więc jesteś obeznany w temacie,ustalimy szczegóły telefonicznie. Marek ok czekamy!!! Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Antoś ja odpuszczam Azoty czekam na Chopok a dzisiaj jeszcze pojadę na dwie godzinki do Krzeszowa poprawiać technikę jazdy.Jak tam komp już działa czy dalej kicha? Chyba na Azotach będzie wiało jak hej. Pozdrawiam ekipę No i witam was ponownie pojeździłem podładowałem akumulatory,niestety stok oblodzony,i dla mnie zdecydowanie za wolny no może jeżeli dośnieżą szczyt górki będzie lepiej,podobno ma to nastąpić jutro.A teraz coś do was może byście coś napisali skoro jesteście członkami grupy to do czegoś zobowiązuje,bo się kurka wodna zdenerwuje!!!Mimo to Pozdrawiam. No i mamy kolejny dzionek a grupa nadal milczy. Więc i ja nie będę się rozpisywał bo po co. Narodził się plan wyjazdu do Bukovel ale jak się okazało muszę wymienić paszport przykra sprawa,może uda się to szybko załatwić,więc Antoś pozostaje Chopok jak warunki pozwolą. Idzie odwilż niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No doobra, doobra:o nie krzycz już na nas PEEM:rolleyes:, już piszę... Wybraliśmy sie dzisiaj na Magurę - nie byliśmy tam jeszcze więc wyruszyliśmy na rekonesans. Dzieciarnia została perfidnie podrzucona Babci w Rz-wie a my w drogę. Niestety w radio podali, że pogoda w Beskidach - kiicha. Sprawdziliśmy w necie po drodze - nartostrada zamknięta. No to do bani - nie jedziemy. Przed nami był akurat Strzyżów - to bach - Strzyżów. Wysiedliśmy z samochodu, prawie się zabiłam na lodzie, poszliśmy zobaczyć pod stok - zaczęło lać :mad: No to pojechaliśmy do Gogołowa. Pojeździliśmy trochę, warunki super, zero lodu. Stwierdziliśmy, że to fajne miejsce do nauki dla naszych bliźniaczek - może w pierwszym tygodniu ferii pojadę tam z dziewczynami - starsze będą same jeździły na dużym wyciągu, a ja z małymi sie będę bujać na małej górce. Słuchajcie - ktoś ma jakieś bliższe dane o bukovelu? Oglądałam stronkę, ale nie ma cen hotelu. Jak by taki wyjazd na tydzień powiedzmy, wyszedł cenowo? Dla dwóch sztuk ofkors :D Pozdrawiam wszystkich narciarzy

Witaj Baru Wszystko o Bukovel mam już w jednym paluszku cena za nocleg w Jareczy 35km od Bukovel od 20 do 70 zł zależy jaki standard karnet dzienny około 79 zł paliwo dużo tańsze też można zaoszczedzić.Jeżeli chodzi o nocleg w Bukovel to odpada ceny 150-250 za pokój. Pozdrawiam i dziękuję za aktywność:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam Antoś powodzenia mam nadzieję że warunki będą sprzyjające.Ja niestety jestem uziemiony wiem że plany były inne,ale i pogoda się nie popisała. Wyjazd na narty planuję w sobotę i niedzielę ale na stoki mało wymagające typu Karlików,Przemyśl,Strzyżów,Krzeszów,może i w tygodniu gdzieś wyskoczę,zapraszam chętnych będzie trzy miejsca wolne w aucie. Marek pokrowiec na narty git,po Magurze jestem lekko poobijany dopiero na drugi dzień wszystko poczułem,nie zapomnij o logu. Witaj Yang kupe lat..... Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Widzę po zdjęciach że ta górka na Słowacji do łatwych nie należy.Może jakieś szczegóły na temat górki zapodacie?Ktoś może będzie się chciał wybrać. Jadę w sobotę rano do Przemyśla słońce już nie świeci więc proces topnienia lekko wyhamowany,wolne miejsca w aucie,prawdopodobnie jedzie również Marek,i mój szwagier z dziećmi,są jeszcze wolne miejsca w aucie.A w Niedzielę jadę na Lawortę mam trzy miejsca wolne zapraszam chętnych. Pozdrawiam:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Elza1973 jak najbardziej zapraszam w sobotę jedziemy do Przemyśla jeżeli się piszecie to napisz na priva z tym że nie jedziemy przez Rzeszów jedynie przez Łańcut.W niedzielę uderzam na Lawortę przez Rzeszów są wolne miejsca zresztą jak Marek i Antoś pojedzie to transportu nie braknie.Yang i Musol666 coś wspominali o chęci wyjazdu odezwijcie się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie któś może jakie warunki w Gogołowie?:) pisze na stronce ale moze ktoś tam był:) Choć wątpie, bo stok dośc płaski, ale ja sie zamierzam wybrać tam w Sobotę, ja po dwóch latach wracam na nartki wiec sie nie pcham na stromizne ;D

W piątek wieczorem pewnie się wybiorę tam to napiszę ci jak z warunkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm jednakz rezygnowalam z Gogołowa, i zamierzam wyjechać do Przemyśla, w weekend ma padać deszcz ale za to od nowego tygodnia śnieżek i zacznie łapać mróz. niestety nei mam transprtu, jak by ktoś sie wybierał to chętnie bym sie zabrała:** (2 osoby) pozdrawiam:)

Witaj Jeżeli Wam odpowiada w sobotę jedziemy do Przemyśla ale z Łańcuta. Mamy wolne miejsca zbiórka w Łańcucie 7,30 pod PKP o ile nie będzie ulewy Mój tel.509799937
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Witajcie No Jawy88 tylko Ci pozazdrościć piękne zdjęcia na samej górze są chyba same czarne trasy,troszkę by trzeba było namordować.Mój sezon narciarski zakończony Kasprowy już zamknięty dla narciarzy. Więc do zobaczenia w Listopadzie myślę że zima w przyszłym roku będzie bardziej łaskawa i zejdzie do dolin. Pozdrawiam:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
hejka Ski Podkarpacie. Hochkar Gruppen szykuje mały wyjazd rowerowy http://www.skiforum....ead.php?t=15105 . może ktoś z waszej grupy nudzi się albo nie ma z kim pośmigać latem na czym kolwiek? zapraszamy na wyjazd z nami no i na integracje GRUP FORUMOWYCH ( czegoś takiego jeszcze nie było w historii skiforum). zapraszamy serdecznie do wędrówek rowerowych po jurze i ognisk z pieczoną najtańszą . pozdro dla waszej grupy robert z HG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...