Skocz do zawartości

SKI Podkarpacie !!!


PEEM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,cel tematu bardzo prosty,prosze o wpisy forumowiczów z reginu wyłącznie podkarpacia.:) Może uda nam się stworzyć silną grupę a wtedy łatwiej będzie zorganizować wspólny zlot lub wyjazd na narty. Prosze poważnie potraktowć tem temat. Pozdrawiam. P.S. Może inne regiony mogły by stworzyć podobne grupy. No i udało się powstała grupa trochę to trwało,ale się opłacało. DZISIAJ MAMY 29,01,2008 ROK GRUPA LICZY 17 WSPANIAłYCH OSóB MAM NADZIEJĘ ŻE NA TYM SIĘ NIE SKOŃCZY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam B4LOCO,MAWA,RAFKA-SKI,RYŚ, Gdzie najczęściej jeździcie na nartach macie jakieś ciekawe miejsca.Ja jeżdzę do Przemyśla 750m.Od tego sezonu powstaje nowy stok w Krzeszowie nad Sanem kończy się prawie w rzece,armatki,ratrak,oświetlenie,nagłośninie,wyciąg talerzykowy,i ponad 500m stoku,ja będę miał jakieś 20 km a do Przemyśla 70 km, otwarcie w święta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM Podkarpacie górą , 20 osób - peem,b4loco,ryś,rafka-ski,mawa,omen 7701,siurpo,Wilhelmz,Iwona,ten obcy,cytronoofka,salem . Nasze najczęściej odwiedzane górki; -Przemyśl (góra parkowa) 750 m, krzesełka ,oświetlenie,naśnieżenie,ratrak,jedyny minus to brak porzadnego zaplecz gastronomicznego. Zeszły sezon to debiut stoku. -Ustrzyki Dolne (Laworta) 1250 m , krzesełka,naśnieżanie,ratrak, -Małastów(Magóra) 1400 plus nartostrada 3000 m bardzo łatwa, podwójny orczyk,oświetlenie,ratrak,naśniezenie. -Strzyżów 500m ,orczyk,naśnieżenie,ratrak,oświetlenie. Może najlepiej jak będziemy sie spotykać w sobote lub niedziele bo wtedy każdy ma więcej wolnego czasu i napewno z jakiegoś stoku zjeżdza.Problem w tym żeby przed każdym wypadem, każdy z nas napisał na forum gdzie się wybiera może akurat też tam będziemy. Możemy też wybrać górkę na której będziemy się spotykać. Ja tam i na Magórę mogę pojechać chociaż to daleko jak ch..... POZDRAWIAM SKI PODKARPACIE Pierwsza dwudziestka za nami.:) :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Salem dobry pomysł możesz zacząć działać w tym temacie ,projekt, zapotrzebowanie, ,nr. konta i rozsyłamy. :) więcej jak 5 zeta pewnie nie potrzeba:) P.S. No i mamy oczko 21

Nie trzeba robić żadnego projektu, on już jest. Zainteresowani mogą sobie zamówić koszulki, naszywki i naklejki. Chyba nie czytałeś dyskusji na ten temat : http://www.skiforum....read.php?t=2926 http://www.skiforum....read.php?t=2995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...