Skocz do zawartości

SKI Podkarpacie !!!


PEEM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Grupę Myślę że czas przerwać to milczenie i zacząć coś pisać. Jedyny kontakt fizyczny oczywiście w przenośni:) miałem z Yangiem. A reszta milczy,tak,tak,wiem ja też się nie odzywam,ale obiecuję że to się zacznie zmieniać. Tak pomyślałem skoro już niedługo zima :),może na rozpoczęcie sezonu trzeba by było się spotkać. Mogę wynająć w Zakopanym niezłe apartamenty dopiero co oddane do użytku 4 i 5 osobowe (kuchnia,salon,pokój,i łazienka,taras,basen,parking podziemny,dzakuzi,sauna)wszystko za ok. 45 zł od osoby. Najbliższy wyciąg to 1 km drogi i jest to Szymoszkowa czteroosobowa wyprzęgana kanapa. Myślę że dobrze by było pojechać na na trzy dni(piątek,sobota,niedziela) A wieczorkiem po zamknięciu wyciągów na basen albo na Krupówki na Krupniczek,właśnie kupiłem sobie piersióweczkę w tym celu. LOGO JUŻ JEST W DRUKARNI BęDZIE 20 SZT. I TRZY MAGNETYCZNE NAPISY NA AUTA TAK COBY WIEDZIELI KTO DO NICH PRZYJECHAł. Pozdrawiam wszystkich mam nadzieje że odpowiecie. Przemek:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No panowie coś się zaczyna dziać na forum trochę to zasługa moich smsów ale i chyba coraz dłuższych i zimniejszych wieczorów.Moja świnka skarbonka pęka w szwach cel jeden oczywiście wspólne wypady. Myślę że na rozpoczęcie sezonu musimy jakąś imprezkę zorganizować,znamy się już lepiej więc nie powinno być problemu,na przykład u Bartka lub Antosia w domu :D:D. Musoll panie instruktorze zarobiłeś kupe kasy na wakacjach to teraz możesz z jakimś żaglem śmigać po stoku.Wklej jakieś zdjęcia jak możesz. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Witam Właśnie przypomniałem sobie że zima jeszcze trwa i zaglądnąłem na Forum, Wybieram się z Markiem Racerem na Magurę lub Lawortę w Niedzielę wyjazd z Łańcuta lub Rzeszowa ok. godziny 6,30 mamy trzy wolne miejsca a jak będzie więcej chętnych to cały samochód. Antoś najprawdopodobniej piszę się na Przemyśl na wieczorną jazdę ale ja dosiadłbym się w Jarosławiu żeby nie ścigać dwóch autek do Przemyśla. Pozdrawiam Yanga,Dashę,WLG,Paulę, i cała ścisłą czołówkę Ski Podkarpacie,bo jak widzę to nasze forum <młode wilki>opanowały.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie B4loco a co się stało z tą Babicą już całkowicie wszystko upadł czy jeszcze będą reanimować ten stok.Ja myślałem że Ty się wybierasz na utwardzony stok ale gdy zobaczyłem zdjęcia wszystko mi się przypomniało ty jeździsz poza trasami i widzę że masz nowy sprzęt.A do Zakopanego kiedy się wybierasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Babicy to jest ratrak i armatki (już nawet trochę pordzewiały), ale wygląda na to że zamknęli interes. Dla mnie to nawet lepiej bo pewnie bym tam nie pojechał gdyby wyciąg chodził, a tak zobaczyłem kolejną górkę w naszym rejonie. Bandity już mam 3 sezon ale na jazdę wyciągową z Wami brałem Atomic'i. Do Zako chyba pojadę w 2 połowie marca. PEEM a Ty nie na nartach? Pozdrawiam

Użytkownik B4loco edytował ten post 22 luty 2009 - 10:02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę byłem w Karlikowie, warunki super tylko ok 12 zjawiło się tyle ludzi że trzeba było się ewakuować bo nie lubię stać w kolejkach

Dokładnie tak samo jak ja :D Edit: Tylko stok był chyba lekko miękki, albo zmiana nart spowodowała, że mi się wydawało że wolno jeżdżę i strasznie spokojnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie też byłem w Karlikowie wczoraj z żonką, z tym tłokiem to faktycznie tak było że nie wiadomo skąd i kiedy nagle trzeba było dłużej czekać, poza tym trafiło mi się czekać na orczyku około 15 minut jak coś się zepsuło i naprawiali, myślałem zjechać z połowy ale jak popatrzyłem jakie kolejki to wolałem poczekać. Natomiast dzisiaj była rewelacja - jak dla mnie. Ciepło od słoneczka , ale mroźno od temperatury, stok przygotowany - jadąc orczykiem do góry czułem się jak w Austrii. W porównaniu do wczoraj, wydawało mi się że było lepiej wyratrakowane ( no chyba że z piątku na sobotę nie ratrakowali, też możlliwe) bo w obydwa dni zaczynałem około 10 i dzisiaj było zdecydowanie lepiej. Dzisiaj też około 12-13 dowaliło ludzi ale jakoś tak na chwilkę, zaraz po chwili kolejki znowu się skróciły. Mam nadzieję że jeszcze pogoda przytrzyma i w końcu będę miał okazję się do jakiegoś wyjazdu grupowego "przykleić" pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...