Skocz do zawartości

Zieleniec winterpool żenada


ServiceMen

Rekomendowane odpowiedzi

Zieleńcowi a głownie chodzi o winterpool mówimy nie!!!!!!!!!!!!!!! Kupno nart za 2,600 zł i wyjazd pierwszy raz w tym sezonie. Nadają się raczej na śmietnik krawędź uszkodzona, ślizg bez komentarza. Warunki na stronie i dzwoniłem odpowiedz "bardzo dobre" okazało się że jest gorzej niż źle przy bramkach wyglądało jakby ktoś specjalnie sypał drobnymi kamieniami, na górze kamienie wielkości pięści, środek place trawy informacje na stronach oszukane w bardzo dużym stopniu!!!! Warunki okropne NIE WYBIERAJCIE SIĘ TAM!!! WYBIERZCIE CZARNĄ GÓRĘ niestety nie da rady się dogadać z szefostwem o zwrot pieniędzy za karnet dzwoniąc do szefa winterpool'u usłyszałem "warunki ogólnie dostępne, jestem już w domu" i rzucił słuchawką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D Jak mróz -18"C wygania wszystkich na podgrzewana kanapę to tak jest. A ja przygotowania do sezonu zacząłem na talerzykach na końcu Zieleńca i narty mam całe. :) A ktoś tu się chwalił na forum że kamieni nie ma na Winterpoolu:

Mam dla Państwa dobrą informację - w lecie usunęliśmy wszystkie kamienie ze stoków, prace trwały całe wakacje, stoki zostały skoszone i "przeszukane". Z odkopanych kamienii umocniliśmy skarpę przy parkingu. Więcej nowości podam w najbliższym czasie :), po co od razu wszystko ciekawe odkrywać.

:D :D :D No a ja czekam jak ruszą ciekawsze zielenieckie stoki. A d..ę to ja sobie w domu zagrzeję, a nie na kanapie. :) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winterpol słynie z robienia ludzi w balona więc dla mnie to nic dziwnego... Jedynie mogę się dziwić że widziałeś kamienie i po nich śmigałeś swoimi super zawodniczymi nartami za 2600. P.S zawsze mogło być gorzej i te kamyczki spod naostrzonych jak brzytwa ślizgi mogły wylądować zapewne na Twojej kurtałce "Spajdera" za 4000zł i wtedy to byłaby dopiero strata.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieleńcowi a głownie chodzi o winterpool mówimy nie!!!!!!!!!!!!!!! Kupno nart za 2,600 zł i wyjazd pierwszy raz w tym sezonie. Nadają się raczej na śmietnik krawędź uszkodzona, ślizg bez komentarza. Warunki na stronie i dzwoniłem odpowiedz "bardzo dobre" okazało się że jest gorzej niż źle przy bramkach wyglądało jakby ktoś specjalnie sypał drobnymi kamieniami, na górze kamienie wielkości pięści, środek place trawy informacje na stronach oszukane w bardzo dużym stopniu!!!! Warunki okropne NIE WYBIERAJCIE SIĘ TAM!!! WYBIERZCIE CZARNĄ GÓRĘ niestety nie da rady się dogadać z szefostwem o zwrot pieniędzy za karnet dzwoniąc do szefa winterpool'u usłyszałem "warunki ogólnie dostępne, jestem już w domu" i rzucił słuchawką

To, że Zieleniec zawsze kłamał z warunkami na stokach to standard. Od ich oceny zawsze trzeba zejść dwa poziomy niżej, czyli bardzo dobre to dostateczne. A co do nart to chwalisz się, że kupiłeś deski za 2600zł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winterpol słynie z robienia ludzi w balona więc dla mnie to nic dziwnego... Jedynie mogę się dziwić że widziałeś kamienie i po nich śmigałeś swoimi super zawodniczymi nartami za 2600. P.S zawsze mogło być gorzej i te kamyczki spod naostrzonych jak brzytwa ślizgi mogły wylądować zapewne na Twojej kurtałce "Spajdera" za 4000zł i wtedy to byłaby dopiero strata.:)

Co to jakaś docinka z tą kurtką? jeśli tak to nie odzywaj się bo na taką kurtkę mnie nie stać, po drugie zjechałem 2 razy różnymi trasami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kupno nart za 2,600 zł i wyjazd pierwszy raz w tym sezonie. Nadają się raczej na śmietnik krawędź uszkodzona, ślizg bez komentarza" To nie ja się chwale nartami :) Jeśli moja wypowiedź zabrzmiała jak docinka to sorki, nie bierz jej do siebie. Z całym szacunkiem gdybym był na stoku i zobaczył kamienie przed bramkami to raczej bym się za wszelką cenę nie przedzierał przez nie, tym bardziej mając nówki deski za sporo $$.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...