Skocz do zawartości

gogle lustrzanki


ictus

Rekomendowane odpowiedzi

szukam jakichs lustrzanek do 200 moze ktos natknal sie na jakiegos promocyjnego linka ???

Najtańsze wartościowe gogle lustrem jakie znalazłem : http://allegro.pl/it...stro_f_vat.html Cena 240zł. Myślę, że taniej nic nie znajdziesz, chyba, że używane od kogoś, w innym wypadku to lustro będzie tylko zwykłym, tandetnym, ścierającym się malowaniem, które bardziej przeszkadza niż pomaga. Z moich doświadczeń, w przypadku srebrnych luster, tak jak te wyżej efekt i tak nie jest mocno wyraźny, jedynie patrząc z boku widać cienką warstwę. Jeśli zebrałbyś 270zł to mółbym polecić Ci już u konkretnego sprzedawcy nowe dobre gogle ze złotym lustrem, gdzie rynkowa cena to 340-380zł :) Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gogle lustrzane SALICE, damskie (z wstawkami kryształków Swarowskiego) sa lustrzane na całej powierzchni, efekt spektakularny. Widoczność z wewnatrz - świetna, filtr polaryzacyjny - świetne zwłaszcza przy silnym słońcu... Moja żona jest zachwycona. pozdrawiam al
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie rzuce okiem na tego twojego sprzedawce :)

Hehe nie będę robił reklamy bo jeszcze ktoś pomyśli, że mam coś z tego :). Najpierw powiedz czy coś takiego Cię interesuje: http://www.sklepsnow...kty/323-big.jpg Wiem, że gość sprzedawał nówki za 270zł, identyczne tyle, że mniejsze, kobiece - majestic za 220zł(moja dziewczyna skorzystała:)) Mam ten model, widoczność rewelacyjna, efekt też, nie miałem nic lepszego, do tego firma renomowana - córka burtona, łatwy dostęp do wymiennych szyb, w przeróżnych kolorach, lustra jakie Ci się kiedykolwiek zamarzą :). PS. Popełniłem błąd polecając Ci w linku model damski, tak samo jak al9 polecając Ci gogle damskie, bo ich ceny są zawsze niższe... chyba , że jesteś kobietą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustrzanke brendy można dostać za 180zł model sg 7000, z lekko przyciemnioną szybą, sam się zastanawiam nad tym modelem (nie chcę gogli z żółtą szybą) ew. model z polaryzacją różnica jest znaczna najlepiej popatrzeć sobie w sklepie na światło które odbija się np na podłodze, w tych z polaryzacją go nie ma a bez jest;) Tylko nie wiem czy brać Brende bo czytałem wiele negatywnych opinii że parują itp. i nie chciałbym się wkopać najlepiej jakby ktoś kto ich używa się wypowiedział.

Użytkownik Mateuszw2 edytował ten post 03 grudzień 2009 - 14:32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...