Skocz do zawartości

Potrzebny dobry ortopeda i rehabilitant sportowy


barby

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję namiary na dobrego ortopedę traumatologa i rehabilitanta sportowego. Problem dotyczy rehabilitacji stawu skokowego po złamaniu ze zwichnięciem kości skokowej oraz opóźnionego zrostu kości udowej ( zespolonej gwoździem sródszpikowym ). Jestem ze Śląska ( właściwie z Zagłębia :)). Bedę wdzięczna za jakieś podpowiedzi.

Użytkownik barby edytował ten post 27 listopad 2009 - 01:09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w Sport Klinice w Żorach w maju na konsultacji. Wiem, że mają dobrych lekarzy, chociaż głównie specjalizują sie w kolanach. W Żorach wizyta kosztuje 250zł, a po za tym jest tam straszna masówka. Ja potrzebuję kogoś kto mnie dalej poprowadzi, co oznacza częsty kontakt, zarowno z ortopedą, rehabilitantem i masażystą. Póki co to ja więcej wymagam od lekarzy niż oni ode mnie. Po za tym każdy mówi co innego - zależy na jakim złamniu się skupi. Potrzebuje kogoś kto zajmie się całością, nie przerazi się na widok licznych urazów i nie spanikuje kiedy mówię, że chcę wrócić do tego wszystkiego co robiłam przed wypadkiem - lekarze łapia się za glowę kiedy mówię że chce znowu biegac w szpilkach, jeździc na nartach czy śmigać na motocyklu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Byłam w Sport Klinice w Żorach w maju na konsultacji. Wiem, że mają dobrych lekarzy, chociaż głównie specjalizują sie w kolanach. W Żorach wizyta kosztuje 250zł, a po za tym jest tam straszna masówka. Ja potrzebuję kogoś kto mnie dalej poprowadzi, co oznacza częsty kontakt, zarowno z ortopedą, rehabilitantem i masażystą. Póki co to ja więcej wymagam od lekarzy niż oni ode mnie. Po za tym każdy mówi co innego - zależy na jakim złamniu się skupi. Potrzebuje kogoś kto zajmie się całością, nie przerazi się na widok licznych urazów i nie spanikuje kiedy mówię, że chcę wrócić do tego wszystkiego co robiłam przed wypadkiem - lekarze łapia się za glowę kiedy mówię że chce znowu biegac w szpilkach, jeździc na nartach czy śmigać na motocyklu.

No to rzeczywiście jakies matołki jeżeli maja takie podejście. Reszta info na priv. Pozdro

Użytkownik Mitek edytował ten post 27 listopad 2009 - 13:24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
przyjmuje dobry Żorski fachowiec dr Dec w Sosnowcu w szpitalu górniczym, ale.... mnie chciał wsadzić w gips, później zrobić artroskopię, a dopiero następnym razem rekonstrukcję - jak trochę poczytałaś, to wiesz, że to najgorszy scenariusz. i co z tego, że lekarz dobry? dla niego ważne chyba gdzie przyjmuje. ja zanim się zoperowałem, to byłem u kilku lekarzy, później porównałem te wszystkie diagnozy i uważam, że jak nie masz zamiaru tracić pieniędzy, to od razu idź do fachowca, a wyjdzie to najtaniej - ta pierwsza diagnoza jest najważniejsza, jeżeli lekarz stwierdzi u Ciebie zerwanie acl, to spokojnie rmi i rekonstrukcje możesz sobie robić na nfz'ta, a być może jest coś z łąkotką i nie można jej teraz obciążać itd pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w Sport Klinice w Żorach w maju na konsultacji. Wiem, że mają dobrych lekarzy, chociaż głównie specjalizują sie w kolanach. W Żorach wizyta kosztuje 250zł, a po za tym jest tam straszna masówka. Ja potrzebuję kogoś kto mnie dalej poprowadzi, co oznacza częsty kontakt, zarowno z ortopedą, rehabilitantem i masażystą. Póki co to ja więcej wymagam od lekarzy niż oni ode mnie. Po za tym każdy mówi co innego - zależy na jakim złamniu się skupi. Potrzebuje kogoś kto zajmie się całością, nie przerazi się na widok licznych urazów i nie spanikuje kiedy mówię, że chcę wrócić do tego wszystkiego co robiłam przed wypadkiem - lekarze łapia się za glowę kiedy mówię że chce znowu biegac w szpilkach, jeździc na nartach czy śmigać na motocyklu.

:) Dokładnie mam to samo jak mi ktoś zaczyna ściemniać to zmieniam lekarza bo uważam że nie ma żeczy nie możliwych. Kubicę poskładali to i mnie się uda tylko trzeba chcieć zrobić coś więcej niż tylko kasować :) Ja korzystałem z Kliniki Św. Łukasza w Bielsku i jestem zadowolony. Kolano jeszcze nie jest całkiem zdrowe ale to przez te narty ;) jeszcze półtora miesiąca i myślę, że wyleczę to już ostatecznie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

przeczytalem ten wywiad - oczywiscie duzo kozakowania - ZAWSZE lekarz leczacy decyduje kiedy, gdzie , czy uzywac kule itp….niezaleznie od tego co Prof M mowi: to srodowisko lek sportowych jest nastawione na wyscig "kto pierwszy powroci do sportu" - nie zawsze dobrze dla pacjenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...