Skocz do zawartości

Karnet DNIOWY czy PUNKTOWY !!!!!!!!!!


banas11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w okresie swiateczno - sylwestrowym wybieram sie na narty do wielkiej raczy. Skoro w okresie tym panuje tek wielkie oblezenie na stokach to mam pytanie jaki karnet bardziej sie oplaca kupic punktowy czy dniowy?? chcialem dodac ze chcemy jezdzic na nartach zarowno w dzien jak i wieczorem, a z tego co sie orientuje to aby jezdzic wieczorem to trzeba wykupywac dodatkowy karnet w przypadku karnetu dniowego. Prosze o rade ktos juz moze byl w tej miejscowosci w przesilonym okresie i ma orientacje ktora opcja bardziej sie oplaca?? Słyszalem jeszcze ze wieczorem na stoku jest troche mniej ludzi, wiec moze oplacaloby sie kupic karnet wieczorny plus karnet punktowy do jazdy dziennej?? Co wy na to??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punktowy możesz zużyć na drugi dzień, więc punkty ci nie przepadają. Co do tzw. " czasówki " to tez jest dobra sprawa wiadomo, ale to zalezy ile ludzi. Tak więc trzeba pomyśleć czy będzie się opłacało;) Tak, masz racje wieczorem jest mniej ludzi. Czy warto brać czasówkę wieczorem? Hm... Wydaje mi się że nie warto. Po pierwsze stok jest juz w gorszym stanie, więc czasami może ci się nie spodobać. Dlatego lepsze sa punkty, bo mozesz wykorzystac ja na drugi dzień:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tam nie zawitałem i nie wiem jakie jest tam oblężenie...;) Ogólnie to dość długo. Wszystko zależy od warunków jakie panuja w danym Ośrodku Narciarskim... Np. prędkośc wyciągu czy pogoda... O ile się nie myle to jest zdjęcie z jakiegoś dnia przed Sylwestrem w BT...;)

Załączone miniatury

  • BT1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...