Skocz do zawartości

Do specjalistów od tanich kwater


spad

Rekomendowane odpowiedzi

Często można spotkać opisy na forum, że komuś udało się zapłacić niewiele za nocleg w Austrii albo we Włoszech. Wspominane są tu ceny od 15 euro do nawet 9 euro za noc. Szukam obecnie kwaterki do spania w okresie marzec 2010 i poniżej 20 euro od osoby nie udało mi się zejść. Czy specjaliści od tanich kwater mogą podlinkować jakieś tanie ale przyzwoite miejsca do spania. Na razie regionu narciarskiego nie wskazuję, choć w pobliżu jakiś lodowiec mógłby być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymaga zadania sobie trochę trudu i poszukania wśród setek ofert na wyszukiwarkach w danym regionie-dla zachęty-ładny drewniany domek z sauną dla 7 osób w rejonie Lungau-blisko Obertauern i Katschbergu,więc miejscówek o pewnym śniegu w marcu-kwietniu za 70 e /dziennie czyli 10 e/os./dzień : http://www.mariapfar...ienhausbrugger/ resztę nawet jeszcze tańszych kwaterek z tego regionu znajdziesz na www.lungau.at

Użytkownik JurekByd edytował ten post 17 listopad 2009 - 15:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam obecnie kwaterki do spania w okresie marzec 2010 i poniżej 20 euro od osoby nie udało mi się zejść.

Jak masz trochę cierpliwości, kumasz - najlepiej - kasztański to tutaj masz nieprzebrane bogactwo wszelkich namiarów -> http://www.tiscover.com/ Jak się uprzesz to nawet czadową kwaterkę, prawie pod samymi "chmurami" za 6 E/os wyhaczysz :-) Powodzenia ! Zdravim ;-)

Użytkownik o.tisk edytował ten post 17 listopad 2009 - 15:48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz sobie na strone www.stubai.at i wypelnij zapytanie urlopowe-przyjda Ci gotowa oferty na maila- ja znalazlam za 15euro od osoby na poczatek marca 2010 r.. Region jest z lodowcem (wlasciwie to przede wszystkim lodowiec,pozostale osrodki narciarskie sa malutkie).

A możesz wrzucić linka do swojej oferty. Zapytanie już wysłałem i czekam na odpowiedź. Co do Stubai-a to stawiałem na nim pierwsze kroki na nartach. Wtedy jeździłem tylko jedną trasą, więc chętnie bym wrócił na lodowiec. :) Co do pozostałych ośrodków to fajny był Schlick2000, idealny dla uczących się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...