Skocz do zawartości

Dobry serwis Poznań


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nowe narty i chciałbym oddać do pierwszego nasmarowania w Poznaniu. ktoś zna dobry serwis?

Jak są nowe to dobrze by było najpierw z dzień na nich pośmigać a potem smarować. Wątpię aby chciało się serwisantom czyścić ślizg (a zwykle jest zakonserwowany) przed smarowaniem (a jak tego nie zrobią to do du... z takim smarowaniem - zejdzie expresowo.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt profesjonalny to jednak nie wszystko, gdy nie ma dobrej obsługi. Kolega bardzo naciął się tam w zeszłym sezonie. Może dlatego, że w okresie bezpośrednio przed feriami mieli tam totalny zawrót głowy. Nie było mowy o poprawkach i prosto stamtąd podjechał od razu do Pink Sport.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanko... jak widać - co klient to opinia :) Ja osobiście nie spotkałem jeszcze żadnej osoby, która polecałaby Pinka pod jakimkolwiek względem. To chyba najdroższy sklep narciarski w Poznaniu a obsługa to same Alfy i Omegi. Jak ktoś się potrafi przez nich przebić to ok! Ale wracając do pytania kilo1984 - tu na forum zdania co do samego smarowania nowych nart są podzielone. Jedni uważają, że warto, inni że nie warto. Moja rada - jeśli ktoś ma spaprać Twoje nowe deski - odpuść sobie nawet taką błahostkę jak smary. Jak trafisz na bardzo złe warunki śniegowe to zdecydujesz na stoku i już na miejscu będziesz rozglądał się za serwisem... Pozdrawiam M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanko... jak widać - co klient to opinia :) Ja osobiście nie spotkałem jeszcze żadnej osoby, która polecałaby Pinka pod jakimkolwiek względem. To chyba najdroższy sklep narciarski w Poznaniu a obsługa to same Alfy i Omegi. Jak ktoś się potrafi przez nich przebić to ok!

Moja wypowiedź dotyczyła tylko i wyłącznie serwisu, sama korzystałam, sprawdziłam. Co do sklepu i obsługi w pełni podzielam Twoja opinię i nigdy nie polecałam robienia tam zakupów. Tutaj będę monotematyczna - Zielazek:) pozrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dorzucę jeszcze jeden serwis http://www.ski-service.poznan.pl/ robiłem tam kiedyś narty i chyba wiedzą co robią :D:D:D jak pamiętam to Motak jest w tym interesie na Śniadeckich ze 100lat!!!:eek: dla nie chcących wbijać się w miasto polecam jeszcze serwis http://www.2kola.net...ki/serwis2.html w Suchym Lesie mają tam też fajne kaski i gogle oraz jest gdzie zaparkować :)

Użytkownik latamito edytował ten post 16 listopad 2009 - 22:54 sialala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
PYTANIE Hej! :) Mam pytanko odnośnie w miarę taniego i dobrego serwisu, gdzie można się dogadać z właścicielem/pracownikami. Chodzi mi mianowicie o 2 rzeczy: 1) Gdzie można w miarę tanio i profesjonalnie podostrzyć narty? (żeby nie zedrzeć krawędzi) Mam pożyczone narty i przed wyjazdem chciałem, żeby krawędzie dobrze trzymały się stoku. Jest to rzecz, która (przynajmniej mi) potrafi uniemożliwić jazdę na nartach. Ostatnio na zlodzonej trasie, gdy próbowałem stanąć na krawędziach w poprzek oblodzonego stoku, kończyło się to tym, że cały stok przejeżdżałem na tyłku, aż do mniej stromego miejsca. Dla mnie to była masakra :mad: Tylko, że w ogóle się na tym nie znam i może akurat te deski nie potrzebują ostrzenia? Dlatego zależy mi na miejscu, gdzie ktoś będzie mógł obiektywnie na nie zerknąć i profesjonalnie doradzić, czy to ostrzenie aby na pewno jest potrzebne? Myślę raczej tylko o ostrzeniu, ubytkami w ślizgach i brakiem smaru nie będę się przejmował. 2) Jakiś czas temu mój ojciec zdobył, jakieś narty (za długa historia, żeby ją opowiadać, ale można w skrócie powiedzieć, że dostał deski z wiązaniami za "flaszkę") - tylko nie wiadomo, w jakim stanie są te deski i wiązania. Na pierwszy rzut oka trochę pordzewiałe krawędzie, jakieś rysy na ślizgach i na lakierze, wiązania wizualnie wydają się być w porządku. Trochę strach je testować na jakichś większych stokach (jadę niedługo do Włoch i wolę mieć sprawdzony sprzęt; pożyczyłem), a u nas (na Mazurach) nie ma aktualnie śniegu, żeby to zrobić. I chciałem się Was zapytać, czy jest możliwośc takiego sprawdzenia sprzętu, czy jest on w ogóle sprawny i bezpieczny? Głownie zależy nam na wiązanach, bo to ponoć, jakieś niezłe Markery Tylko, że bez sensu byłoby płacić np. stówę za sprawdzenie sprzętu i jego ewentualną renowację (trochę pordzewiałe krawędzie), żeby ostatecznie się dowiedzieć, że sprzęt nie nadaje się do bezpiecznej jazdy. Dlatego, czy znacie może kogoś, kto mógłby na nie obiektywnie zerknąć i dać, jakąś fachową poradę? Dechy nie są pierwszej młodości (chyba jakieś pierwsze z tych taliowanych) Z góry wielkie dzięki za pomoc Pozdr! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE Hej! :) Mam pytanko odnośnie w miarę taniego i dobrego serwisu, gdzie można się dogadać z właścicielem/pracownikami. Chodzi mi mianowicie o 2 rzeczy: 1) Gdzie można w miarę tanio i profesjonalnie podostrzyć narty? (żeby nie zedrzeć krawędzi) Mam pożyczone narty i przed wyjazdem chciałem, żeby krawędzie dobrze trzymały się stoku. Jest to rzecz, która (przynajmniej mi) potrafi uniemożliwić jazdę na nartach. Ostatnio na zlodzonej trasie, gdy próbowałem stanąć na krawędziach w poprzek oblodzonego stoku, kończyło się to tym, że cały stok przejeżdżałem na tyłku, aż do mniej stromego miejsca. Dla mnie to była masakra :mad: Tylko, że w ogóle się na tym nie znam i może akurat te deski nie potrzebują ostrzenia? Dlatego zależy mi na miejscu, gdzie ktoś będzie mógł obiektywnie na nie zerknąć i profesjonalnie doradzić, czy to ostrzenie aby na pewno jest potrzebne? Myślę raczej tylko o ostrzeniu, ubytkami w ślizgach i brakiem smaru nie będę się przejmował. Z góry wielkie dzięki za pomoc Pozdr! :)

Witam chcesz by ktoś za Ciebie zadecydował czy narta jest dobra, nie przekonasz się sam jak nie wejdziesz na stok, jeżeli nie wiesz to moim zdaniem warto dać do serwisu - może już na miejscu gdzie będziesz jeździł (po weryfikacji na stoku) , ja osobiście oddałem do SkiTeam w Poznaniu i jestem na 1000% zadowolony, Dolomity- wszystko pod kontrolą, narty niosły i trzymały jak trzeba. Pewnie nie pomogłem za dużo lecz uważam,że każdy pracownik (sieciowy serwis lub prywatny) odpowie na zasadzie : Pana decyzja :) Pozdrawiam smoczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedź Chodzi o to, że na tych krawędziach, jakąś tam ostrość czuć, ale nie wiem, czy to nie za mało na zmrożony stok/lód? Dlatego chciałem, żeby ktoś zerknął i ocenił. Nie uśmiecha mi się ostrzenie nart we Włoszech i płacenia za to 30 euro ;) To jakie jeszcze miejsca moglibyście polecić w Poznaniu? Bo SkiTeam, może i jest profesjonalny, ale strasznie tam na wszystkim zdzierają kasę (kurtki za 4,5k to nigdzie jeszcze nie widziałem, a tam i owszem :eek: natomiast cena 2k za kurtkę to norma), więc chyba nie mam tam czego szukać ;) Czekam na jeszcze jakieś porady i ewentualnie odp na 2-gie pytanie Pozdr! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedź Nie uśmiecha mi się ostrzenie nart we Włoszech i płacenia za to 30 euro ;) To jakie jeszcze miejsca moglibyście polecić w Poznaniu? Bo SkiTeam, może i jest profesjonalny, ale strasznie tam na wszystkim zdzierają kasę (kurtki za 4,5k to nigdzie jeszcze nie widziałem, a tam i owszem :eek: natomiast cena 2k za kurtkę to norma), więc chyba nie mam tam czego szukać ;) Pozdr! :)

Powiem tak: jedź z tymi nartami do Ski Team do serwisu, zobaczą co masz i powiedzą trzeba to i to i ... a koszt to ..... a Ty zawsze możesz powiedzieć : dziękuję nie skorzystam. Ja zapłaciłem 85 zł za ostrzenie,smarowanie i uzupełnienie lekkich braków - jeżeli uważasz,że to za drogo to myślę, że nigdzie w kraju nie będziesz miał taniej.A jeśli już to jakość tej usługi pozostawi dużo do życzenia ( nie odbieraj tego,że mam udziały w serwisie Ski Team ), wydajesz jakieś całkiem duże pieniądze na wyjazd do Włoch i myślę ,że można oszczędzić na innych atrakcjach a na narty 80-90 zł to zaledwie kropla w morzu tych wydatków. Pozdrawiam smoczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, no i w sumie masz rację ;) Zanieść narty i spytać, mogę Jeśli chodzi o wyjazd do Włoch to własnie udało mi się znaleźć super okazję i jadę za podobną cenę, jak w Polsce :D A myślisz, że oni by tam potrafili też ocenić, czy narty i wiązania nadają się do użytku w ogóle? (pkt.2 w moim pierwszym poście) Czy bym musiał coś zapłacic za to sprawdzenie? W sumie spytam się, jak tam pójdę, ale może będziesz mógł mi coś poradzić ;) Pozdr!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

ja dorzucę jeszcze jeden serwis http://www.ski-service.poznan.pl/ robiłem tam kiedyś narty i chyba wiedzą co robią :D:D:D jak pamiętam to Motak jest w tym interesie na Śniadeckich ze 100lat!!!:eek: dla nie chcących wbijać się w miasto polecam jeszcze serwis http://www.2kola.net...ki/serwis2.html w Suchym Lesie mają tam też fajne kaski i gogle oraz jest gdzie zaparkować :)

Doskonały serwis, Paweł Motak naprawdę wie co robi!!!! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Swoją drogą dziwne, że na różnych portalach zakupów grupowych można "se" kurs operatora wózka widłowego kupić, opony zmienić, napełnić klimę, umyć auto... ale nigdzie nie ma w takich ofertach przygotowania sprzętu do sezonu:) Prawdziwi narciarze nie oszczędzają! Bo nie mają okazji:) ...pomijając wątpliwą jakość takich usług za pół ceny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...